KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 08.06.2003, KRŠKO

Organizator: KK Posavje Krško


Številka dirke: 1.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 PERLA M J KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 23,5 s 346 €
2 2 ELLENE OZ KD Sl. Gorice Lenart Osterc Zvonko Nedefiniran 23,7 s 173 €
3 4 LABIZONA OZ KD Sl. Gorice Lenart Slavič Tonček Nedefiniran 26,1 s 101 €
4 3 TINA TASSEL KK Šentjernej Mars Martin Mars Martin 26,7 s 75 €
O 5 DALAI LAMA KK Komenda Keržan Miloš Keržan Miloš

Številka dirke: 2.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 SOME PAN VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Nedefiniran 16,4 s 255 €
2 12 VALLEY WINNING VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Nedefiniran 17,6 s 139 €
3 13 PIKA I KK Šentjernej Bele Simon Nedefiniran 20,6 s 83 €
4 2 MIF KK Ljubljana Kobler Jure Nedefiniran 21,2 s 56 €
5 11 NICOLETTA KK Ljubljana Dolinšek Viktor Nedefiniran 21,7 s 30 €
6 6 PIETRO LE PAN KK Ljubljana Gregorc Mirko Nedefiniran 22,3 s
7 8 LERA KK Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran 24,7 s
8 5 DALILA KK Šentjernej Zagorc Ignac Nedefiniran 25,1 s
9 6 MINSTON I KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Nedefiniran 32,2 s
10 3 ALFI KK Šentjernej Judež Jože Nedefiniran 40,8 s
S 9 PANDORA L KK Šentjernej Činkole Aleš Novak Igor
G 4 SREČKO BE KK Posavje Krško Bernardič Uroš Nedefiniran
O 7 CHARDONNAY KK Šentjernej Judež Jože Nedefiniran

Številka dirke: 3.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 13 SONČNI ŽAREK KK Ljutomer Orthaber Franc Orthaber Franc 20,0 s 255 €
2 7 QUITA B Boc Jože Boc Jože 20,0 s 139 €
3 6 HISTORY VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Topolovec Srečko 20,2 s 83 €
4 2 PINOT KK Šentjernej Bučar Silvo 20,9 s 56 €
5 5 DEFI KD Krim Novak Jože Novak Jože 21,2 s 30 €
6 14 AL FONZA KK Šentjernej Košak Boštjan Nedefiniran 21,4 s
7 11 PICABO KK Šentjernej Franko Alojz Franko Alojz 21,7 s
8 4 SAMANTA KD Sl. Gorice Lenart Plečko Milan Nedefiniran 22,1 s
9 9 CARRY LINE KK Šentjernej Dovžan Ive Bučar Silvo 22,2 s
10 3 FLESH GORDON KK Ljubljana Prašnikar Milan Prašnikar Milan 22,3 s
11 1 DAŠA I KD Sl. Gorice Lenart Plečko Boštjan Plečko Boštjan 22,4 s
12 10 DAMILA KK Komenda Keržan Boris Kovše Nina 22,7 s
13 12 PENELOPE KK Komenda Brolih Uroš Nedefiniran 24,3 s
G 8 LUXOR KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Nedefiniran

Številka dirke: 4.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 3 ROSE MARIE VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Osolnik Matej 17,7 s 274 €
2 9 FOMA OM KK Ljubljana Hrovat Robert Hrovat Robert 19,1 s 146 €
3 12 KRONLETON VITA KK Komenda Mars Martin Nedefiniran 20,3 s 86 €
4 6 LARA I KK Šentjernej Nedefiniran Nedefiniran 22,0 s 60 €
5 8 RODNEY KK Ljubljana Govek Rudi Dolinšek Viktor 22,5 s 34 €
G 1 SAUVIGNON KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo
S 13 ICI MERCI VITA KK Brdo Gregorc Mirko Nedefiniran
G 5 DOXY PAN VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Nedefiniran
O 2 AJKO KK Brdo Jagodic Tine Nedefiniran
G 11 ZICO STAR VITA KK Ljubljana Dolinšek Viktor Dolinšek Janez
G 7 LAN KK Šentjernej Novak Igor Novak Tomaž
I 10 PRIVATE PROMISE KK Ljutomer Gregorc Mirko Nedefiniran
G 4 VICKERSON KK Šentjernej Radovan Aleksander Mars Martin

Številka dirke: 5.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 2 AELANDRA VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Osolnik Matej 17,0 s 297 €
2 12 RODONDO VITA KK Šentjernej Mars Martin Narat Mateja 17,9 s 150 €
3 8 LUNASY KK Ljubljana Benkovič Mirko Nedefiniran 18,3 s 90 €
4 11 MOLIPAČI KK Triglav Bled Pavšič Aleš Nedefiniran 18,6 s 64 €
5 10 LEWIS KK Šentjernej Nedefiniran Nedefiniran 19,5 s 41 €
6 9 LUKAS KK Šentjernej Nedefiniran Nedefiniran 19,6 s
7 7 CENE HV KK Domžale Zadel Peter ml. Nedefiniran 19,8 s
8 1 SILENT MAJORITY VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Gregorc Mirko 20,5 s
9 4 PIKA L KK Šentjernej Lipar Stane Nedefiniran 21,1 s
10 3 VERS A TRUCE KK Šentjernej Zadel Peter ml. Nedefiniran 21,6 s
G 6 SUPERSONIC VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Orel Jelko

Številka dirke: 6.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 ZALA VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Osolnik Matej 15,2 s 312 €
2 2 DALE MS KK Komenda Marinšek Andrej Nedefiniran 16,0 s 161 €
3 5 AGILITY VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Osolnik Matej 16,4 s 94 €
4 4 FAX KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 16,5 s 68 €
5 10 MIRABELLA KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 16,6 s 41 €
6 8 PELI II KK Šentjernej Antončič Jože Nedefiniran 16,6 s
7 9 KLEOPATRA KD Sl. Gorice Lenart Orthaber Franc Orthaber Franc 17,5 s
8 3 AVIS KK Komenda Šušteršič Miha Nedefiniran 19,4 s
G 7 DON KK Brdo Nedefiniran Nedefiniran
G 6 RACY VITA KK Posavje Krško Mars Martin Nedefiniran

Številka dirke: 7.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 3 PASCAL LOBELL Bele Simon Darovec Jože 15,0 s 331 €
2 4 AHIL KK Šentjernej Antončič Borut Zaletel Janez 15,9 s 169 €
3 1 KELLY LEE VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Sagaj Jože ml. 16,3 s 98 €
4 7 ARABELA KK Komenda Zadel Peter ml. Nedefiniran 17,2 s 71 €
5 6 DENI I KD Krim Boc Jože Nedefiniran 18,4 s 45 €
6 5 AQUA B KK Posavje Krško Nedefiniran Nedefiniran 19,6 s
O 2 LOVING LOOK VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Nedefiniran

Številka dirke: 8.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 3 SEM KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 15,9 s 346 €
2 12 SONNI SCORE * (DE) KK Ljubljana Osolnik Matej Horvat Karel 17,1 s 173 €
3 8 ALF GIMLI VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Osolnik Matej 17,2 s 101 €
4 11 BUKEFALOS KK Šentjernej Pavšič Aleš Nedefiniran 17,7 s 75 €
5 13 BANGKOK BI (IT) KK Posavje Krško Bernardič Uroš Nedefiniran 17,8 s 56 €
6 2 LESCOM KD Sl. Gorice Lenart Plečko Boštjan Nedefiniran 18,0 s
7 6 VILI LOBELL KK Komenda Zakrajšek Anton Zakrajšek Anton 18,1 s
8 4 FORD PIKO KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 18,1 s
9 8 JONAS B tuji (ni def.) Nedefiniran Nedefiniran 18,3 s
10 10 AMERICAN EXPRESS KK Ljubljana Oražem Damjan Nedefiniran 18,5 s
G 7 PATREZZE LOBELL KK Komenda Kosec Ivan Nedefiniran
O 5 ABILITY VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Nedefiniran
GC 1 OLIMPIKO VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus

SPONZORJI


  • Sava zavarovalnica
  • Zavarovalnica Vzajemna
  • Telekom Slovenije, d.d.
  • Iskra PIO
  • Gospodarsko razstavišče
  • Servis Vaco d.o.o.
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije
  • CDE d.o.o.
  • Carso d.o.o.
  • Pokojninska družba A
  • Pomurski sejem d.d.
  • Avto Rajh d.o.o.
  • Kemofarmacija d.d.
  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.