KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 02.09.2012, STOŽICE

Organizator: KK Stožice Ljubljana

Sodniški zbor: GALUNDER Matko, JANŽEVIČ Tomaž, JUREŠ Slavko, KOŠAR Darko, POTOČNIK Alojz


Številka dirke: 1.
Barva dirke: rumena
Propozicije: Poskusni tek
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
Q 2 GLADIATOR KK Stožice Ljubljana Osolnik Matej Vukosavljevič Boris 1.600 m 138,6 s 26,6 s
Q 1 PUSSY CAT MP KK Stožice Ljubljana Zadel Peter ml. Prašnikar Milan 1.600 m 127,5 s 19,7 s

Številka dirke: 2.
Barva dirke: roza
Propozicije: Avtoštart za 3-14 letne slovenske kasače z zaslužkom do 2000 EUR na progi 2100 m
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 8 FALCON MP KK Ljubljana Zadel Peter ml. Prašnikar Milan 2.100 m 165,3 s 18,7 s 324 €
2 7 SUN NAGLO OM KK Stožice Ljubljana Orel Jelko Orel Jelko 2.100 m 167,4 s 19,7 s 166 €
3 5 ILLY ROAD KK Komenda Krelj Darja Krelj Darja 2.100 m 167,4 s 19,7 s 108 €
4 2 ANUBIS KK Ljutomer Slavič Jernej Antolin Darja 2.100 m 168,5 s 20,2 s 72 €
5 3 DAISY KD Sl. Gorice Lenart Plečko Gorazd Plečko Gorazd 2.100 m 168,6 s 20,3 s 50 €
6 4 FRU TIME KK Ljutomer Selinšek Dušan Slana Jasmina 2.100 m 170,2 s 21,0 s
7 1 ZOYA VITA KK Šentjernej Humek Ivan Humek Ivan 2.100 m 172,9 s 22,3 s
8 6 LER KK Stožice Ljubljana Osolnik Matej Osolnik Matej 2.100 m 175,1 s 23,4 s

Opombe:

  • Izak (Slavič Marko ml.), Dejavu MS (Slavič Mitja) - ogrevanje brez številke: opomin
  • Anubis - v drugem štartu se mu določi zunanji štart
  • V toku dirke je prišlo do poškodbe kolesa pri št. 4 Fru Time

Kazni:

  • Slavič Jernej - Povzročitev razveljavitve štarta - 20 EUR

Številka dirke: 3.
Barva dirke: oranžna
Propozicije: Finale Trojne krone Agronatur - Denarni handicap po posebnih propozicijah
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 NEYSHA GILL KD Krim Pirc Andrej Pirc Alenka 2.100 m 165,1 s 18,6 s 1.012 €
2 9 GONDAR PARK (IT) KK Komenda Žan Milan Žan Milan 2.140 m 165,2 s 17,2 s 518 €
3 3 MON CHERIE PEŠKA KK Stožice Ljubljana Zadel Peter ml. Gorenc Ajda 2.100 m 165,3 s 18,7 s 338 €
4 4 PEN STAR KK Stožice Ljubljana Gorenc Marko Gorenc Marko 2.100 m 165,5 s 18,8 s 225 €
5 2 IZMIR KK Komenda Gregorc Mirko Šušteršič Miha 2.100 m 165,5 s 18,8 s 158 €
6 5 DINICA KK Stožice Ljubljana Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Trontelj Darja 2.120 m 165,8 s 18,2 s
7 6 MRS KRAMER (IT) KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Sagaj Jože ml. 2.120 m 166,0 s 18,3 s
8 8 JOLLY GJ KK Komenda Jerovšek Roman Jerovšek Roman 2.140 m 167,8 s 18,4 s
9 7 JONNY CASH (DE) KK Komenda Rezać Ilija 2.120 m 168,7 s 19,6 s

Številka dirke: 4.
Barva dirke: rdeča
Propozicije: Državno prvenstvo za 3 letne kasače na progi 2100 m
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 9 JASA GL KK Ljutomer Zorko Dušan Zorko Dušan 2.100 m 165,0 s 18,6 s 2.299 €
2 2 ARRIVED DREAM KK Ljutomer Sagaj Janko Štremfelj Tina 2.100 m 166,1 s 19,1 s 1.229 €
3 1 LUCKY BOY KK Ljutomer Moleh Mario Moleh Silvester 2.100 m 166,3 s 19,2 s 749 €
4 8 DELFINA KD Sl. Gorice Lenart Plečko Boštjan Plečko Boštjan 2.100 m 170,0 s 21,0 s 535 €
5 11 MORFEJ PEŠKI KK Stožice Ljubljana Gorenc Marko Dolinšek Janez 2.100 m 170,1 s 21,0 s 267 €
6 4 APOLLO KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Lovrenčič Franc 2.100 m 170,3 s 21,1 s 160 €
7 3 IZAK KK Ljutomer Slavič Marko ml. Slavič Marko ml. 2.100 m 171,3 s 21,6 s 107 €
N 6 DEJAVU MS KK Ljutomer Slavič Mitja Slavič Marko ml. 2.100 m
S 5 DAKOT KK Komenda Porenta Jure Žan Milan 2.100 m
G 7 ARES M KK Ljutomer Slavič Jernej Jureš Franc 2.100 m
S 10 LUCIUS KK Ljutomer Seršen Branko Seršen Branko 2.100 m

Opombe:

  • Jasa GL - doping kontrola
  • Arrived Dream - doping kontrola

Kazni:

  • Plečko Boštjan - Prekomerna uporaba biča (ponovitev) - 80 EUR+1 TD (10.9. - 17.9. 2012), ustvarjanje hrupa v toku dirke - 40 EUR

Številka dirke: 5.
Barva dirke: zelena
Propozicije: Ljubljanska milja, Dirka za pokal KK Stožice Ljubljana
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 DEFENDER MS KK Ljutomer Slavič Marko Slavič Marko ml. 1.609 m 119,6 s 14,3 s 810 €
2 7 MALE LUX * (IT) KK Komenda Contri Giacomo Žan Milan 1.609 m 120,1 s 14,6 s 450 €
3 6 INTER KK Ljutomer Zorko Dušan 1.609 m 120,7 s 15,0 s 207 €
4 5 ANGEL SIRRIUS KK Stožice Ljubljana Gorenc Marko Gorenc Marko 1.609 m 121,0 s 15,2 s 135 €
5 4 NEVERENDING VITA (IT) KK Komenda Prebil Marjan Prebil Marjan 1.609 m 123,4 s 16,7 s 90 €
6 2 NONALIGNED VITA (IT) KK Komenda Jan Gašper Jan Miha 1.609 m 123,6 s 16,8 s 63 €
7 3 PRATOLINA OM KK Stožice Ljubljana Orel Jelko Dolinšek Viktor 1.609 m 124,7 s 17,5 s 45 €

Opombe:

  • Defender MS - doping kontrola

Kazni:

  • Jan Gašper - Zamuda v defile - opomin

Številka dirke: 6.
Barva dirke: bela
Propozicije: Avtoštart za 3-14 letne EU kasače z zaslužkom do 8000 EUR na progi 2100 m
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 8 MEGGY KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Babič Mirko 2.100 m 165,8 s 19,0 s 405 €
2 6 ICONA KK Komenda Jan Miha Jan Miha 2.100 m 166,8 s 19,4 s 207 €
3 4 ALL GERD KK Komenda Štremfelj Janez Štremfelj Janez 2.100 m 167,0 s 19,5 s 135 €
4 5 PLAY CATCH KK Stožice Ljubljana Dolinšek Viktor Dolinšek Viktor 2.100 m 168,5 s 20,2 s 90 €
5 7 MATA HARI PEŠKA KK Stožice Ljubljana Gorenc Marko Dolinšek Janez 2.100 m 168,9 s 20,4 s 63 €
6 3 PRIOR RIGHT KK Šentjernej Franko Alojz Franko Alojz 2.100 m 169,2 s 20,6 s
7 1 MELISSA KK Ljutomer Babič Mirko Babič Mirko 2.100 m 169,2 s 20,6 s
8 2 LA VIE (AT) KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Nina Lovrenčič Franc 2.100 m 171,6 s 21,7 s

Kazni:

  • Babič Mirko - Nepravilna uporaba biča - 40 EUR

Številka dirke: 7.
Barva dirke: modra
Propozicije: Avtoštart za 3-14 letne slovenske kasače z zaslužkom do 700 EUR na progi 2100 m
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 5 ANANOK VITA KK Komenda Contri Giacomo Žan Milan 2.100 m 164,0 s 18,1 s 324 €
2 7 CARA CROWN KK Šentjernej Zadel Peter ml. Košak Aleš 2.100 m 164,5 s 18,3 s 166 €
3 3 CANNESA KK Šentjernej Košak Ivan Košak Ivan 2.100 m 171,0 s 21,4 s 108 €
4 4 GINGERSNAP KK Šentjernej Gregorc Mirko Zrinjanin Lana 2.100 m 171,8 s 21,8 s 72 €
5 10 ARLINDO VITA KK Šentjernej Mars Martin Simončič Andrej 2.100 m 172,0 s 21,9 s 50 €
6 9 BUMBLE BLUE HČ KK Komenda Jagodic Tine Čebulj Franc 2.100 m 172,4 s 22,1 s
DIST 8 DAJANA KD Krim Novak Jože Novak Jože 2.100 m 174,8 s 23,2 s
N 6 LAST OF THE BEST KK Ljubljana Sagaj Jože ml. Žan Milan 2.100 m
DIST 2 MESSI HUXTABLE KK Ljubljana Kobler Jure Kobler Jure 2.100 m 184,9 s 28,0 s
G 1 VALENCIA KK Komenda Jagodic Matevž Jagodic Matevž 2.100 m

Opombe:

  • V tej dirki ni sodil Tomaž Janževič.

Kazni:

  • Zadel Peter ml. - Prekomerna uporaba biča (ponovitev) - 160 EUR + 2 TD (10.9.- 23.9. 2012)
  • Mars Martin - Ustvarjanje hrupa v toku dirke - 20 EUR
  • Jagodic Matevž - Nevarna vožnja in oviranje št. 2 - 40 EUR

SPONZORJI


  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.
  • Kemofarmacija d.d.
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije
  • Zavarovalnica Vzajemna
  • Servis Vaco d.o.o.
  • Sava zavarovalnica
  • Pokojninska družba A
  • CDE d.o.o.
  • Avto Rajh d.o.o.
  • Iskra PIO
  • Carso d.o.o.
  • Gospodarsko razstavišče
  • Pomurski sejem d.d.
  • Telekom Slovenije, d.d.