KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 13.10.2002, STOŽICE

Organizator: KK Stožice Ljubljana


Številka dirke: 1.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 11 ZICO STAR VITA KK Ljubljana Dolinšek Janez Dolinšek Janez 1.680 m 139,5 s 23,0 s 319 €
2 6 KELLY LEE VITA KK Ljubljana Nedefiniran Sagaj Jože ml. 1.680 m 139,9 s 23,3 s 150 €
3 7 SILENT MAJORITY VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Gregorc Mirko 1.680 m 140,4 s 23,6 s 94 €
4 9 LARA I KK Šentjernej Zaletel Janez Nedefiniran 1.680 m 142,1 s 24,6 s 68 €
5 4 DAMILA KK Komenda Keržan Boris Kovše Nina 1.680 m 143,3 s 25,3 s 33 €
6 8 QUITA B Boc Jože Boc Jože 1.680 m 143,5 s 25,4 s
7 3 DICKY KK Komenda Ferkol Svobodan Nedefiniran 1.680 m 147,5 s 27,8 s
8 5 VIOLETA KK Šentjernej Matko Franc Lipar Stane 1.680 m 147,7 s 27,9 s
9 2 PERUN KK Brdo Nedefiniran Nedefiniran 1.680 m 149,9 s 29,2 s
GC 10 LUXOR KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Nedefiniran 1.680 m
O 1 VIJOLICA KD Piramida Predan Uroš Nedefiniran 1.680 m

Številka dirke: 2.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 PASCAL LOBELL Bele Simon Darovec Jože 2.080 m 170,2 s 21,8 s 282 €
2 2 ZALA VITA KK Ljubljana Osolnik Matej Osolnik Matej 2.080 m 170,6 s 22,0 s 150 €
3 3 LEWIS KK Šentjernej Zaletel Janez Nedefiniran 2.080 m 171,5 s 22,5 s 94 €
4 4 ICI MERCI VITA KK Brdo Gregorc Mirko Nedefiniran 2.080 m 172,7 s 23,0 s 68 €
5 5 LUKAS KK Šentjernej Radkovič Božo Nedefiniran 2.080 m 173,5 s 23,4 s 33 €
6 6 DAEWOO KK Komenda Ferkol Svobodan Ferkol Svobodan 2.080 m 173,5 s 23,4 s
7 7 AMEBA KK Šentjernej Orel Jelko Saje Boris 2.080 m 173,7 s 23,5 s
8 8 VIKTOR KK Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran 2.080 m 173,9 s 23,6 s
9 9 LUNASY KK Ljubljana Benkovič Mirko Nedefiniran 2.080 m 173,9 s 23,6 s
10 10 ROSANDA KK Šentjernej Košak Janez Nedefiniran 2.080 m 175,9 s 24,6 s
11 11 PINA KD Piramida Lipar Stane Nedefiniran 2.080 m 177,8 s 25,5 s
O 12 CASH MAKER VITA KK Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran 2.080 m

Številka dirke: 3.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 JASIN GL KK Komenda Gregorc Mirko 2.080 m 172,7 s 23,0 s 319 €
2 2 ALF GIMLI VITA KK Ljubljana Nedefiniran Osolnik Matej 2.080 m 173,9 s 23,6 s 169 €
3 3 MIRABELLA KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 2.080 m 175,3 s 24,3 s 113 €
4 4 ACTIVA KK Šentjernej Košak Andrej Nedefiniran 2.080 m 178,1 s 25,6 s 86 €
N 5 OLIMPIKO VITA KK Ljubljana Osolnik Matej 2.080 m

Številka dirke: 4.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 DON KK Brdo Nedefiniran Nedefiniran 2.080 m 172,4 s 22,9 s 319 €
2 2 POMPANO VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Nedefiniran 2.080 m 172,9 s 23,1 s 169 €
3 3 NIGRA I KD Krim Novak Igor Nedefiniran 2.080 m 174,6 s 23,9 s 113 €
4 4 LAN KK Šentjernej Novak Igor Novak Tomaž 2.080 m 175,2 s 24,2 s 86 €
O 6 LOVING LOOK VITA KK Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran 2.080 m
I 7 PERNILA KK Ljutomer Nedefiniran Novak Franc 2.080 m
G 5 KEN BOY FONZI TV KK Ljubljana Hrovat Robert Nedefiniran 2.080 m

Številka dirke: 5.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 SUPERSONIC VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Orel Jelko 1.680 m 140,5 s 23,6 s 289 €
2 2 SONČNI ŽAREK KK Ljutomer Orthaber Franc Orthaber Franc 1.680 m 140,7 s 23,7 s 158 €
3 3 LANOS * KK Šentjernej Grabnar Igor Nedefiniran 1.680 m 144,4 s 26,0 s 101 €
4 4 RIKA I KK Šentjernej Košak Janez Košak Janez 1.680 m 145,5 s 26,6 s 75 €
5 5 LOTUS I KD Sl. Gorice Lenart Knecht-Šilak Jože Nedefiniran 1.680 m 145,8 s 26,8 s 53 €
6 6 VIKTORIJA KD Piramida Predan Uroš Nedefiniran 1.680 m 146,8 s 27,4 s
7 7 PICABO KK Šentjernej Franko Alojz Franko Alojz 1.680 m 147,4 s 27,7 s
8 8 DOXY PAN VITA KK Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran 1.680 m 148,0 s 28,1 s
9 9 CARRY LINE KK Šentjernej Dovžan Ive Bučar Silvo 1.680 m 148,1 s 28,2 s
10 10 DAF I KD Sl. Gorice Lenart Knecht-Šilak Jože Nedefiniran 1.680 m 159,8 s 35,1 s
11 11 INOS KK Posavje Krško Nedefiniran Frank Martin 1.680 m 167,3 s 39,6 s
GC 12 DEFI KD Krim Novak Jože Novak Jože 1.680 m

Številka dirke: 6.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 SURIYA KK Šentjernej Maletić Vojo Nedefiniran 1.680 m 135,5 s 20,7 s 319 €
2 2 JONAS B tuji (ni def.) Gorjanc Lojze Nedefiniran 1.680 m 135,7 s 20,8 s 169 €
3 3 ABILITY VITA KK Ljubljana Osolnik Matej Nedefiniran 1.680 m 136,5 s 21,3 s 113 €
4 4 BUKEFALOS KK Šentjernej Pavšič Aleš Nedefiniran 1.680 m 136,6 s 21,3 s 86 €
5 5 SEM KK Šentjernej Judež Jože Maletić Vojo 1.680 m 137,9 s 22,1 s 64 €
6 6 LARA I KK Šentjernej Dovžan Ive Nedefiniran 1.680 m 138,4 s 22,4 s
7 7 AMERICAN EXPRESS KK Ljubljana Oražem Damjan Nedefiniran 1.680 m 138,9 s 22,7 s
8 8 KILL OR CURE KK Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran 1.680 m 139,9 s 23,3 s
G 9 JASNA KK Komenda Jerovšek Roman Nedefiniran 1.680 m

Številka dirke: 7.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 CHINA TRUCE KK Šentjernej Pirc Blaž Nedefiniran 1.680 m 136,0 s 21,0 s 319 €
2 2 DENI I KD Krim Boc Jože Nedefiniran 1.680 m 136,2 s 21,1 s 169 €
3 3 VALLEY ANGEL KK Ljubljana Osolnik Matej Nedefiniran 1.680 m 136,2 s 21,1 s 113 €
4 4 LAKE B KK Komenda Marinšek Viktor Nedefiniran 1.680 m 136,6 s 21,3 s 86 €
5 5 KLEOPATRA KD Sl. Gorice Lenart Orthaber Franc Orthaber Franc 1.680 m 136,7 s 21,4 s 64 €
6 6 DYKSON KD Piramida Knecht-Šilak Jože Heric Daniel 1.680 m 136,9 s 21,5 s
7 7 ADRIATIC KD Krim Matko Franc Nedefiniran 1.680 m 137,2 s 21,7 s
8 8 ALEGRA KK Komenda Štremfelj Janez Nedefiniran 1.680 m 138,1 s 22,2 s
9 9 AQUA B KK Posavje Krško Cetin Franc Nedefiniran 1.680 m 138,9 s 22,7 s
10 10 PELI II KK Šentjernej Antončič Jože Nedefiniran 1.680 m 139,4 s 23,0 s
11 11 ARABELA KK Komenda Dolinšek Viktor Nedefiniran 1.680 m 139,6 s 23,1 s
G 12 AGILITY VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Osolnik Matej 1.680 m

Številka dirke: 8.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 VIKTOR KK Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran 1.680 m 139,8 s 23,2 s
2 2 ZICO STAR VITA KK Ljubljana Gorenc Ajda Dolinšek Janez 1.680 m 140,6 s 23,7 s
3 3 DAEWOO KK Komenda Keržan Miloš Ferkol Svobodan 1.680 m 140,6 s 23,7 s
4 4 MIRABELLA KK Šentjernej Nedefiniran Judež Jože 1.680 m 140,8 s 23,8 s
5 5 AMEBA KK Šentjernej Orel Jelko Saje Boris 1.680 m 140,9 s 23,9 s
6 6 LAN KK Šentjernej Činkole Aleš Novak Tomaž 1.680 m 141,3 s 24,1 s
7 7 PRINC TOP KK Brdo Nedefiniran Nedefiniran 1.680 m 168,6 s 40,4 s
N 8 ACTIVA KK Šentjernej Košak Boštjan Nedefiniran 1.680 m
G 10 ROSANDA KK Šentjernej Nedefiniran Nedefiniran 1.680 m
G 9 LUXOR KD Sl. Gorice Lenart Nedefiniran Nedefiniran 1.680 m

SPONZORJI


  • Telekom Slovenije, d.d.
  • Pomurski sejem d.d.
  • Servis Vaco d.o.o.
  • Pokojninska družba A
  • Carso d.o.o.
  • CDE d.o.o.
  • Kemofarmacija d.d.
  • Sava zavarovalnica
  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.
  • Iskra PIO
  • Avto Rajh d.o.o.
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije
  • Zavarovalnica Vzajemna
  • Gospodarsko razstavišče