KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 29.06.2003, STOŽICE

Organizator: KK Stožice Ljubljana


Številka dirke: 1.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 8 PIETRO LE PAN KK Ljubljana Dahlen Magnus Nedefiniran 18,9 s 282 €
2 2 DAF I KD Sl. Gorice Lenart Knecht-Šilak Jože Nedefiniran 21,3 s 150 €
3 1 VOLVO KD Piramida Selinšek Smiljan Knecht-Šilak Jože 21,4 s 94 €
4 3 ANTARES KK Komenda Šušteršič Miha Šušteršič Miha 21,5 s 68 €
5 4 SREČKO BE KK Posavje Krško Bernardič Uroš Nedefiniran 21,6 s 45 €
6 9 FLESH GORDON KK Ljubljana Osolnik Matej Prašnikar Milan 23,0 s
7 7 MIF KK Ljubljana Kobler Jure Nedefiniran 23,9 s
8 5 DALILA KK Šentjernej Nedefiniran Nedefiniran 24,1 s
I 6 MINSTON I KD Sl. Gorice Lenart Nedefiniran Nedefiniran

Številka dirke: 2.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 SOME PAN VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Nedefiniran 18,0 s 300 €
2 6 HISTORY VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Topolovec Srečko 19,6 s 158 €
3 3 NICOLETTA KK Ljubljana Dolinšek Viktor Nedefiniran 21,8 s 98 €
4 5 LENI KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Lovrenčič Franc 22,1 s 71 €
5 10 CARRY LINE KK Šentjernej Dovžan Ive Bučar Silvo 22,1 s 45 €
6 4 SAMANTA KD Sl. Gorice Lenart Plečko Boštjan Nedefiniran 22,6 s
7 9 DAMILA KK Komenda Ferkol Svobodan Kovše Nina 23,7 s
G 8 DEFI KD Krim Novak Jože Novak Jože
O 7 ABEBE BIKILA KK Komenda Prašnikar Milan Nedefiniran
O 2 PANDORA Nedefiniran Nedefiniran

Številka dirke: 3.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 QUITA B Boc Jože Boc Jože 17,6 s 300 €
2 3 DOXY PAN VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Nedefiniran 17,7 s 158 €
3 6 ROSE MARIE VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Osolnik Matej 18,6 s 98 €
4 9 KEN BOY FONZI TV KK Ljubljana Jenko Jože Nedefiniran 18,9 s 71 €
5 5 ANGEL COWARDLY KK Komenda Krelj Darja Zakrajšek Anton 19,0 s 45 €
6 7 LARA I KK Šentjernej Nedefiniran Nedefiniran 19,5 s
7 2 AJKO KK Brdo Jagodic Tine Nedefiniran 20,5 s
O 8 SAUVIGNON KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo
S 4 LUXOR KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Nedefiniran

Številka dirke: 4.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 SUPERSONIC VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Orel Jelko 15,9 s 300 €
2 2 AELANDRA VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Osolnik Matej 16,8 s 158 €
3 8 CENE HV KK Domžale Zadel Peter ml. Nedefiniran 18,2 s 98 €
4 1 PRIVATE PROMISE KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 18,4 s 71 €
5 6 AMEBA KK Šentjernej Orel Jelko Saje Boris 18,9 s 45 €
6 5 FOMA OM KK Ljubljana Hrovat Robert Hrovat Robert 19,2 s
7 4 ZICO STAR VITA KK Ljubljana Dolinšek Janez Dolinšek Janez 21,5 s
8 3 PIKA L KK Šentjernej Lipar Stane Nedefiniran 22,3 s

Številka dirke: 5.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 5 ZALA VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Osolnik Matej 16,1 s 312 €
2 10 PELI II KK Šentjernej Antončič Jože Nedefiniran 17,3 s 169 €
3 6 DALE MS KK Komenda Marinšek Andrej Nedefiniran 17,5 s 105 €
4 2 LUNASY KK Ljubljana Benkovič Mirko Nedefiniran 17,6 s 79 €
5 8 MIRABELLA KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 17,8 s 49 €
6 7 KLEOPATRA KD Sl. Gorice Lenart Orthaber Franc Orthaber Franc 18,0 s
7 1 LEWIS KK Šentjernej Nedefiniran Nedefiniran 19,1 s
I 9 DYKSON KD Piramida Knecht-Šilak Jože Heric Daniel
O 3 MOLIPAČI KK Triglav Bled Pavšič Aleš Nedefiniran
G 4 AGILITY VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Osolnik Matej

Številka dirke: 6.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 KELLY LEE VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Sagaj Jože ml. 17,1 s 331 €
2 4 DENI I KD Krim Boc Jože Nedefiniran 17,2 s 177 €
3 6 CHINA TRUCE KK Šentjernej Pirc Blaž Nedefiniran 17,6 s 113 €
4 5 LARA KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive 17,9 s 79 €
5 9 VALAT KK Šentjernej Judež Jože Nedefiniran 18,0 s 53 €
6 8 LESCOM KD Sl. Gorice Lenart Plečko Boštjan Nedefiniran 18,2 s
7 3 AHIL KK Šentjernej Antončič Borut Zaletel Janez 18,3 s
G 2 AQUA B KK Posavje Krško Cetin Franc Nedefiniran
G 7 OLIMPIKO VITA KK Ljubljana Osolnik Matej

Številka dirke: 7.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 6 JASIN GL KK Komenda Osolnik Matej 15,9 s 368 €
2 4 VILI LOBELL KK Komenda Zakrajšek Tomaž Zakrajšek Anton 16,1 s 195 €
3 2 SAI BABA KK Šentjernej Nedefiniran Nedefiniran 17,2 s 120 €
4 1 SEM KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 17,2 s 86 €
5 7 AMERICAN EXPRESS KK Ljubljana Oražem Damjan Nedefiniran 17,2 s 56 €
6 3 ALF GIMLI VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Osolnik Matej 17,3 s
7 9 SONNI SCORE * (DE) KK Ljubljana Žan Ivo Horvat Karel 17,4 s
8 5 JONAS B tuji (ni def.) Nedefiniran Nedefiniran 17,5 s
9 8 BUKEFALOS KK Šentjernej Pavšič Aleš Nedefiniran 18,2 s
10 10 KILL OR CURE KK Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran 18,7 s

SPONZORJI


  • Gospodarsko razstavišče
  • Iskra PIO
  • Kemofarmacija d.d.
  • Carso d.o.o.
  • Zavarovalnica Vzajemna
  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.
  • Sava zavarovalnica
  • CDE d.o.o.
  • Avto Rajh d.o.o.
  • Pokojninska družba A
  • Servis Vaco d.o.o.
  • Pomurski sejem d.d.
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije
  • Telekom Slovenije, d.d.