KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 24.08.2014, LJUTOMER

Organizator: KK Ljutomer

Sodniški zbor: JUREŠ Slavko, KRIŽANEC Mojca, PETOVAR Slavko, ŽNIDARIČ Vlado


Številka dirke: 1.
Barva dirke: bela
Propozicije: Avtoštart za 2-letne slovenske kasače

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 2 LUTHER KING KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Makovec Slavko 1.600 m 128,8 s 20,5 s 432 €
2 5 INSA KK Ljutomer Slavič Marko Plohl Vlado 1.600 m 131,2 s 22,0 s 225 €
3 4 VILIN ON TOP KK Ljutomer Kosi Andrej Kosi Andrej 1.600 m 137,6 s 26,0 s 144 €
O 3 DAPPLE APPLE KK Stožice Ljubljana Osolnik Matej Hrovat Janez 1.600 m
G 1 MONTEVIDEO KK Stožice Ljubljana Hrovat Robert Hrovat Janez 1.600 m

Številka dirke: 2.
Barva dirke: rdeča
Propozicije: Avtoštart za 3-6 letne slovenske kasače z zaslužkom do 1.000 evrov

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 10 ROSSO KK Ljutomer Cimerman Franc Cimerman Franc 1.600 m 127,9 s 19,9 s 324 €
2 9 LEO DEN KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Sagaj Jože st. 1.600 m 128,4 s 20,2 s 166 €
3 8 ELA KK Ljutomer Kosi Andrej Novak Aljaž 1.600 m 128,8 s 20,5 s 108 €
4 4 WIND MAN KK Komenda Žan Milan Mars Martin 1.600 m 130,0 s 21,3 s 72 €
5 7 NERON VITA KK Komenda Plečko Boštjan Rezać Ilija 1.600 m 130,7 s 21,7 s 50 €
6 5 LEMON ICE KK Ljutomer Moleh Silvester Moleh Silvester 1.600 m 131,1 s 21,9 s
7 1 FINA GIRL KK Ljutomer Vajs Damjan Vajs Damjan 1.600 m 131,4 s 22,1 s
8 6 SANTA MARIA KK Šentjernej Plečko Gorazd Košak Aleš 1.600 m 137,9 s 26,2 s
G 2 AROGANCA KK Stožice Ljubljana Dovč Klementina Hrovat Janez 1.600 m
GC 11 FAKIN I KK Ljutomer Kristl Primož Kosi Andrej 1.600 m
GC 3 LUXUS KK Stožice Ljubljana Seršen Branko Luzar Alen 1.600 m

Opombe:

  • Sodniški zbor predlaga za naslednje tekmovalne dni za št. 2 AROGANCA zunanji štart.

Številka dirke: 3.
Barva dirke: rjava
Propozicije: Avtoštart za 3-14 INT kasače - GRAND PRIX ZÜRICH - po posebnih propozicijah

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 DAKOT KK Komenda Žan Milan Žan Milan 2.100 m 161,0 s 16,7 s 405 €
2 5 VIC ATTACK (DE) KK Ljutomer Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene 2.100 m 161,7 s 17,0 s 207 €
3 6 LAMBERT SAS (IT) KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Sagaj Jože ml. 2.100 m 162,4 s 17,3 s 135 €
4 2 PRINCIPESSA OVI (IT) KK Ljutomer Slavič Mitja Slavič Marko ml. 2.100 m 162,5 s 17,4 s 90 €
5 3 LEONIDAS OZ KK Ljutomer Sagaj Janko Hanžekovič Rene 2.100 m 165,8 s 19,0 s 63 €
6 4 ONORE DEI SOGNI (IT) KK Ljutomer Plohl Vlado Žan Milan 2.100 m 169,0 s 20,5 s

Številka dirke: 4.
Barva dirke: modra
Propozicije: Avtoštart za 3-14 letne slovenske kasače z zaslužkom do 3.000 evrov

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 7 DANTE MS KK Ljutomer Seršen Branko Seršen Branko 1.600 m 124,0 s 17,5 s 324 €
2 6 FRU TIME KK Ljutomer Sagaj Janko Slana Jasmina 1.600 m 124,5 s 17,8 s 166 €
3 4 PINTER KK Ljutomer Osterc Jožef Osterc Jože 1.600 m 124,9 s 18,1 s 108 €
4 11 GINGERSNAP KK Šentjernej Gorenc Marko Zrinjanin Lana 1.600 m 125,5 s 18,4 s 72 €
5 5 PUSSY CAT MP KK Stožice Ljubljana Prašnikar Milan Prašnikar Milan 1.600 m 126,5 s 19,1 s 50 €
6 1 ALPINA M KK Ljutomer Jureš Marko Jureš Franc 1.600 m 128,3 s 20,2 s
7 12 DAISY KD Sl. Gorice Lenart Plečko Boštjan Plečko Gorazd 1.600 m 128,6 s 20,4 s
8 9 STEJLON KK Ljutomer Osolnik Matej Orthaber Franc 1.600 m 128,6 s 20,4 s
9 13 ANUBIS KK Ljutomer Jureš Franc Antolin Darja 1.600 m 130,6 s 21,6 s
S 10 SAMMI MS KK Ljutomer Slavič Mitja Slavič Marko ml. 1.600 m
O 2 FLICKA DI CASEI KK Ljutomer Slana Branko Slana Branko 1.600 m
O 8 FIJONA KK Ljutomer Slana Marko Slana Branko 1.600 m
G 3 PASIJON KK Ljutomer Plohl Vlado Plohl Vlado 1.600 m

Opombe:

  • Pred defilejem je prišlo do poškodbe sulkija št. 7 DANTE MS (polomljeni obe ojnici)

Številka dirke: 5.
Barva dirke: rumena
Propozicije: Avtoštart za 3-14 letne slovenske kasače z zaslužkom do 7.000 evrov

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 5 MORFEJ PEŠKI KK Stožice Ljubljana Gorenc Ajda Dolinšek Janez 1.600 m 122,4 s 16,5 s 405 €
2 8 ARRIVED DREAM KK Ljutomer Sagaj Janko Štremfelj Tina 1.600 m 122,6 s 16,6 s 207 €
3 3 NIKOLAJ PEŠKI KK Stožice Ljubljana Dolinšek Viktor Dolinšek Viktor 1.600 m 122,8 s 16,8 s 135 €
4 11 LENNY JOE KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Kustec Štefan 1.600 m 122,9 s 16,8 s 90 €
5 4 BUMBLE BLUE HČ KK Komenda Čebulj Franc Čebulj Franc 1.600 m 123,3 s 17,1 s 63 €
6 9 MENELIK KK Ljutomer Antolin Andrej Mihalič Robert 1.600 m 124,0 s 17,5 s
7 10 GLORI SAGE KK Ljutomer Fras Matevž Fras Matevž 1.600 m 124,9 s 18,1 s
8 12 MELISSA KK Ljutomer Babič Mirko Babič Mirko 1.600 m 125,7 s 18,6 s
9 7 ALL GERD KK Komenda Štremfelj Janez Štremfelj Janez 1.600 m
10 2 VINCENNES KK Šentjernej Zadel Peter ml. Judež Jože 1.600 m
S 6 PERRY JOE KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Nina Lovrenčič Franc 1.600 m
D 1 PATRICIA MP KK Stožice Ljubljana Prašnikar Milan Prašnikar Milan 1.600 m

Opombe:

  • Zaradi tehničnih težav ni časov pri št. 7 ALL GERD in št. 2 VINCENNES
  • Poškodba kolesa po koncu dirke pri št. 8 ARRIVED DREAM

SPONZORJI


  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.
  • Avto Rajh d.o.o.
  • Telekom Slovenije, d.d.
  • Pomurski sejem d.d.
  • CDE d.o.o.
  • Pokojninska družba A
  • Carso d.o.o.
  • Sava zavarovalnica
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije
  • Gospodarsko razstavišče
  • Iskra PIO
  • Zavarovalnica Vzajemna
  • Servis Vaco d.o.o.
  • Kemofarmacija d.d.