KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 06.10.2001, STOŽICE

Organizator: KK Stožice Ljubljana


Številka dirke: 1.
Propozicije: 2100mA

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 14 AMARO II KK Ljubljana Oražem Damjan Nedefiniran 2.100 m 334 €
2 4 AHIL KK Šentjernej Nedefiniran Zaletel Janez 2.100 m 188 €
3 13 INA MAJ KK Šentjernej Les Drago Nedefiniran 2.100 m 125 €
4 5 EXPRESS BLAZER KD Sl. Gorice Lenart Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 63 €
5 6 REBEKA II KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 42 €
6 10 ROCKY VITA KK Komenda Hrovat Janez Nedefiniran 2.100 m
7 7 FINCA KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m
8 8 ROSE MARIE VITA KK Ljubljana Osolnik Matej Osolnik Matej 2.100 m
9 2 AMEBA KK Šentjernej Orel Jelko Saje Boris 2.100 m
10 12 DICKY KK Komenda Ferkol Svobodan Nedefiniran 2.100 m
N 9 LAMINA KK Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m
O 1 FRENKY BOY KK Ljubljana Prašnikar Milan Nedefiniran 2.100 m
O 3 PENELOPE KK Komenda Brolih Uroš Nedefiniran 2.100 m
I 9 LEXINA KK Ljutomer Antolin Darja Nedefiniran 2.100 m

Številka dirke: 2.
Propozicije: 2100mA

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 7 MOLIPAČI KK Triglav Bled Pavšič Aleš Nedefiniran 2.100 m 334 €
2 10 VIKTOR KK Ljubljana Orel Jelko Nedefiniran 2.100 m 188 €
3 5 NIRWI TIME KD Krim Pirc Andrej Nedefiniran 2.100 m 125 €
4 8 AGILITY VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Osolnik Matej 2.100 m 63 €
5 14 DENI I KD Krim Boc Jože Nedefiniran 2.100 m 42 €
6 6 MAXI LION KK Šentjernej Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m
7 9 LUNASY KK Ljubljana Benkovič Mirko Nedefiniran 2.100 m
8 12 VERS A TRUCE KK Šentjernej Zadel Peter ml. Nedefiniran 2.100 m
9 3 EVITA C KK Stožice Ljubljana Nedefiniran 2.100 m
G 2 SAMI BOY KK Komenda Antolin Andrej Jerovšek Roman 2.100 m
G 1 PRINC TOP KK Brdo Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m
O 13 RONALDO KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m
I 4 DAGAS KK Posavje Krško Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m
G 11 PIA ON KK Ljubljana Šketelj Tone Nedefiniran 2.100 m

Številka dirke: 3.
Propozicije: 2100mA

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 4 ALF GIMLI VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Osolnik Matej 2.100 m 334 €
2 2 DESIREE KD Sl. Gorice Lenart Plečko Boštjan Nedefiniran 2.100 m 188 €
3 7 CHINA TRUCE KK Šentjernej Pirc Miro Nedefiniran 2.100 m 125 €
4 14 LAKE B KK Komenda Marinšek Viktor Nedefiniran 2.100 m 63 €
5 12 DYKSON KD Piramida Knecht-Šilak Jože Heric Daniel 2.100 m 42 €
6 3 PELI II KK Šentjernej Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m
7 13 FONDA AS KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m
8 10 ADRIATIC KD Krim Matko Franc Nedefiniran 2.100 m
9 5 LASSARO KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m
10 8 FAXA AS KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m
G 1 DAEWOO KK Komenda Ferkol Svobodan Ferkol Svobodan 2.100 m
I 6 ANIKA KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m
G 11 DALLY TORNADO Mars Martin Nedefiniran 2.100 m
O 9 FIDELIA KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m

Številka dirke: 4.
Propozicije: 1600mA

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 9 CAROS KK Komenda Pirc Blaž Nedefiniran 1.600 m 334 €
2 5 WEST SIDE STORY KK Ljubljana Orel Jelko Nedefiniran 1.600 m 188 €
3 3 AQUA B KK Posavje Krško Cetin Franc Nedefiniran 1.600 m 125 €
4 10 SAFIR II KK Posavje Krško Bernardič Uroš Nedefiniran 1.600 m 63 €
5 4 BONNEY M KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Nedefiniran 1.600 m 42 €
6 6 ARABELA KK Komenda Dolinšek Viktor Nedefiniran 1.600 m
7 2 LARA KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive 1.600 m
8 1 FUCI FUC KK Posavje Krško Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m
9 8 ADŽI LOBELL KK Komenda Jerovšek Roman Nedefiniran 1.600 m
10 12 PRETTY LADY KK Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m
11 11 ABROS KK Komenda Nedefiniran Krelj Darja 1.600 m
G 7 AVENA MS KK Ljutomer Slavič Marko Nedefiniran 1.600 m

Številka dirke: 5.
Propozicije: 1600mA

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 5 SADAM KK Ljubljana Prašnikar Milan Nedefiniran 1.600 m 376 €
2 2 SAI BABA KK Šentjernej Maletić Vojo Nedefiniran 1.600 m 188 €
3 8 FELICIA KK Brdo Jagodic Tine Nedefiniran 1.600 m 146 €
4 7 PATREZZE LOBELL KK Komenda Kosec Ivan Nedefiniran 1.600 m 75 €
5 3 CHER DU GAZEAU GH KK Brdo Gorjanc Lojze Nedefiniran 1.600 m 50 €
O 9 FRICK KK Komenda Marinšek Andrej Nedefiniran 1.600 m
I 6 VILI LOBELL KK Komenda Nedefiniran Zakrajšek Anton 1.600 m
G 1 LESCOM KD Sl. Gorice Lenart Plečko Boštjan Nedefiniran 1.600 m
O 4 PRIVATE DANCER KK Ljubljana Žan Ivo Nedefiniran 1.600 m

Številka dirke: 6.
Propozicije: 1600mA

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 5 CADILLAC VITA KK Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 1.627 €
2 1 DARINA MS KK Ljubljana Slavič Marko 1.600 m 876 €
3 2 DIMON MS KK Triglav Bled Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 501 €
4 3 BIG STAR KK Brdo Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 292 €
5 6 IKARA MS KK Triglav Bled Jan Miha Jan Miha 1.600 m 167 €
6 7 ANGEL COWARDLY KK Komenda Jerovšek Roman Zakrajšek Anton 1.600 m
7 8 VICKERSON KK Šentjernej Nedefiniran Mars Martin 1.600 m
O 4 LUCIANA KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m
O 9 JAZON GL KK Brdo Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m

Številka dirke: 7.
Propozicije: 2100mA

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 4 BUKEFALOS KK Šentjernej Pavšič Aleš Nedefiniran 2.100 m 376 €
2 5 SURIYA KK Šentjernej Maletić Vojo Nedefiniran 2.100 m 188 €
3 6 ALV DREAMINFIRE KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 146 €
4 3 AMERICAN EXPRESS KK Ljubljana Oražem Damjan Nedefiniran 2.100 m 75 €
5 1 DORIANA KK Komenda Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 50 €
6 2 LEPI B KK Ljutomer Gorjanc Lojze Nedefiniran 2.100 m
7 9 HURRICANE SUND (SE) KK Ljubljana Vukosavljević Boris Nedefiniran 2.100 m
O 7 SONNI SCORE * (DE) KK Ljubljana Lovrenčič Franc Horvat Karel 2.100 m

Številka dirke: 8.
Propozicije: 2100mA

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 3 ALEKSANDER KK Ljutomer Sagaj Janko Nedefiniran 2.100 m 407 €
1 7 PERSUGILL KK Ljubljana Gregorc Mirko Nedefiniran 2.100 m 407 €
3 6 JONAS B tuji (ni def.) Gorjanc Lojze Nedefiniran 2.100 m 188 €
4 5 JASNA KK Komenda Jerovšek Roman Nedefiniran 2.100 m 146 €
5 2 DELTA KD Piramida Debelak Marko Nedefiniran 2.100 m 104 €
6 1 SEM KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 2.100 m
7 4 ABILITY VITA KK Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m

SPONZORJI


  • CDE d.o.o.
  • Pokojninska družba A
  • Pomurski sejem d.d.
  • Telekom Slovenije, d.d.
  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije
  • Avto Rajh d.o.o.
  • Zavarovalnica Vzajemna
  • Sava zavarovalnica
  • Servis Vaco d.o.o.
  • Kemofarmacija d.d.
  • Iskra PIO
  • Carso d.o.o.
  • Gospodarsko razstavišče