KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 19.06.2016, LJUTOMER

Organizator: KK Ljutomer

Sodniški zbor: GALUNDER Matija, HERZOG Dušan ml., KOS Mitja, PETOVAR Slavko, ŽITEK Barbara


Številka dirke: 0.
Propozicije: Poskusni tek
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
N 1 DOBRA KOBRA DŽ KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko 1.600 m

Opombe:

  • Kvalififikacije niso opravljene zaradi nečistega kasa.

Številka dirke: 1.
Barva dirke: rjava
Propozicije: Avtoštart za 3 do 14 letne slovenske kasače z zaslužkom do 1.400€
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 9 DELUX MS KK Ljutomer Slavič Marko ml. Slavič Marko ml. 2.100 m 165,6 s 18,9 s 405 €
2 10 PELL KK Ljutomer Jerovšek Roman Novak Franc 2.100 m 166,9 s 19,5 s 207 €
3 1 POLONCA III KK Ljutomer Seršen Branko Seršen Branko 2.100 m 168,3 s 20,1 s 135 €
4 6 PERCY KK Ljutomer Sagaj Janko Novak Franc 2.100 m 168,5 s 20,2 s 90 €
5 3 DEMPER KK Stožice Ljubljana Miklič Janez Šadl Vito 2.100 m 168,7 s 20,3 s 63 €
6 11 LOUISE LUNA KK Ljutomer Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene 2.100 m 170,4 s 21,1 s
7 7 TIFF STARS KK Ljutomer Kosi Andrej Kosi Andrej 2.100 m 170,5 s 21,2 s
8 8 UNSTOPPABLE KK Stožice Ljubljana Vukosavljević Boris Vukosavljevič Boris 2.100 m 170,9 s 21,4 s
9 2 FIDO KK Ljutomer Seršen Saša Seršen Milan 2.100 m 173,3 s 22,5 s
G 5 ALBATROS KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Slavič Primož 2.100 m
O 4 RONI STAR KK Stožice Ljubljana Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Trontelj Darja 2.100 m
G 12 VAMOS KD Krim Zaletel Borut Zaletel Janez 2.100 m

Opombe:

  • Št. 10 PELL - doping kontrola (št. vzorca 5127918)
  • Št. 4 RONI STAR - opravičeno odsoten

Kazni:

  • Sagaj Janko - Trener Novak Franc - nedovoljena pomoč na štartu (ponovitev) - 80€
  • Miklič Janez - zamuda v defile - opomin
  • Sagaj Jože ml. - Trener Slavič Primož - nedovoljena pomoč na štartu - 40€

Številka dirke: 2.
Barva dirke: modra
Propozicije: Avtoštart za 3 do 14 letne slovenske kasače z zaslužkom do 4.000€
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 FISTRINA WAY KK Ljutomer Osolnik Matej Slavič Milan 2.100 m 167,7 s 19,9 s 405 €
2 9 SALSA VITA KK Komenda Jan Miha Jan Miha 2.100 m 167,9 s 20,0 s 207 €
3 8 ARTIS KK Ljutomer Antolin David Antolin Darja 2.100 m 168,2 s 20,1 s 135 €
4 4 IRIS CROWN KK Ljutomer Vajs Damjan Vajs Damjan 2.100 m 169,0 s 20,5 s 90 €
5 3 FREE FLAY KK Komenda Susman Mirko Marinšek Maksimiljana 2.100 m 170,1 s 21,0 s 63 €
G 7 ZU OM KK Komenda Jerovšek Roman Jerovšek Roman 2.100 m
G 6 ELA KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Novak Aljaž 2.100 m
D 2 FURIJA KK Stožice Ljubljana Bevc Brane Bevc Branko 2.100 m
G 5 INSA KK Ljutomer Slavič Marko Plohl Vlado 2.100 m

Kazni:

  • Bevc Brane - diskvalifikacija, oviranje št. 4 IRIS CROWN, povzročitev galopa - 40€ + 1TD (2.7.2016)

Številka dirke: 3.
Barva dirke: rdeča
Propozicije: Hendikep za 3 do 4 letne slovenske žrebce in kastrate; do 200€+0m, do 700€-+20m, do 2000€-+40m, nad 2.000€-+60m
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 5 LESTER OZ KK Ljutomer Jureš Slavko Jureš Slavko 2.180 m 179,3 s 22,2 s 608 €
2 4 APIČO KK Komenda Štremfelj Janez Štremfelj Neja 2.180 m 180,5 s 22,8 s 310 €
3 3 LUŠT KK Ljutomer Žnidarič Vlado Žnidarič Vlado 2.180 m 184,6 s 24,7 s 202 €
G 6 ARRIVED STAR KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Panič Mihael 2.200 m
G 1 FLOTO KK Ljutomer Antolin Andrej Antolin Andrej 2.140 m
G 2 FOX LS KK Ljutomer Kosi Andrej Lopuh Slavko 2.140 m
G 7 ROŽLE KK Ljutomer Seršen Branko Seršen Branko 2.200 m

Kazni:

  • Žnidarič Vlado - povzročitev razveljavitve štarta - 20€
  • Antolin Andrej - povzročitev razveljavitve štarta - 20€

Številka dirke: 4.
Barva dirke: bela
Propozicije: Memorial Mirka Hanžekoviča, Hendikep za 3 do 4 letne slovenske kobile; do 200€+0m, do 700€-+20m, do 2000€-+40m, nad 2.000€-+60m
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 2 FENOMENA KK Ljutomer Slavič Jernej Slavič Jernej 2.140 m 178,3 s 23,3 s 608 €
2 8 FAUNA V KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Antolin Andrej 2.200 m 178,3 s 21,0 s 310 €
3 6 IZABELA II KK Ljutomer Slavič Marko ml. Slavič Marko ml. 2.180 m 179,1 s 22,2 s 202 €
4 5 LADY GA GA KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Lovrenčič Franc 2.160 m 185,9 s 26,1 s 135 €
G 1 LAMI LUNA KK Ljutomer Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene 2.140 m
DIST 4 DIZA DŽ KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko 2.160 m 194,8 s 30,2 s
D 7 HEIDI M KK Šentjernej Marinšek Andrej Košak Aleš 2.180 m
G 3 PALLY KK Ljutomer Sagaj Janko Novak Franc 2.140 m

Kazni:

  • Debelak Žarko - nedržanje nog v stremenih - opomin
  • Marinšek Andrej - diskvalifikacija zaradi povzročitve dveh razveljavitev štartov - 20€ + 40€

Številka dirke: 5.
Barva dirke: bela
Propozicije: Avtoštart za 3 do 14 letne - za SLO kasače odprta, za EU kasače z zaslužkom do 10.000€
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 9 LOTTE KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Žnidarič Vlado 2.100 m 169,8 s 20,9 s 405 €
2 6 JURKO KK Komenda Arnol Andrej Šušteršič Miha 2.100 m 170,7 s 21,3 s 207 €
3 5 LUCKY BOY KK Ljutomer Moleh Mario Moleh Silvester 2.100 m 171,3 s 21,6 s 135 €
4 1 ALPINA M KK Ljutomer Antolin David Jureš Franc 2.100 m 171,6 s 21,7 s 90 €
5 4 NIKOLAJ PEŠKI KK Stožice Ljubljana Dolinšek Viktor Dolinšek Viktor 2.100 m 171,7 s 21,8 s 63 €
6 7 APOLLO KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Lovrenčič Franc 2.100 m 172,8 s 22,3 s
7 8 MORFEJ PEŠKI KK Stožice Ljubljana Dolinšek Janez Dolinšek Janez 2.100 m 173,6 s 22,7 s
8 2 ALL GERD KK Komenda Štremfelj Janez Štremfelj Janez 2.100 m 174,6 s 23,1 s
9 3 DREAM CATCHER KK Ljutomer Sukič Dejan Sukič Dejan 2.100 m 177,0 s 24,3 s

Kazni:

  • Antolin David - nedržanje nog v stremenih - opomin

Številka dirke: 6.
Barva dirke: bela
Propozicije: Avtoštart za 3 do 14 letne INT kasače na progi 2100 m – MEMORIAL JANKA MAKOTERJA
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 7 LEWIS OM (SE) KK Posavje Krško Mars Martin Mars Gregor 2.100 m 164,7 s 18,4 s 810 €
2 1 ROADY DEL SILE (IT) KD Sl. Gorice Lenart Sagaj Jože ml. Osterc Zvonko 2.100 m 167,4 s 19,7 s 414 €
3 5 FLORKO KK Ljutomer Sodec Darko Sodec Darko 2.100 m 168,1 s 20,0 s 270 €
4 2 UMA COMBO (FR) KD Sl. Gorice Lenart Slavič Marko Osterc Zvonko 2.100 m 169,5 s 20,7 s 180 €
5 3 RITTER HV * (AT) KK Komenda Gregorc Mirko Gregorc Mirko 2.100 m 169,9 s 20,9 s 126 €
6 6 RAMBO KK Ljutomer Seršen Branko Seršen Branko 2.100 m 173,0 s 22,4 s
D 4 DAKOT KK Komenda Osolnik Matej Žan Milan 2.100 m

Opombe:

  • Št. 7 LEWIS OM (SE) - doping kontrola (št. vzorca 5127922)

Kazni:

  • Osolnik Matej - Št. 4 DAKOT - diskvalifikacija, pozitiven vzorec za doping kontrolo

Številka dirke: 7.
Barva dirke: bela
Propozicije: Avtoštart za 3 do 14 letne slovenske kasače z zaslužkom do 8.000€
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 8 TARS STARS KK Ljutomer Sagaj Janko Pozderec Igor 2.100 m 166,5 s 19,3 s 405 €
2 4 MORANA PEŠKA KK Stožice Ljubljana Gorenc Ajda Gorenc Ajda 2.100 m 167,2 s 19,6 s 207 €
3 10 GINGERSNAP KK Šentjernej Zrinjanin Lana Zrinjanin Lana 2.100 m 169,0 s 20,5 s 135 €
4 9 FRNIKULA AS KK Ljutomer Slavič Simon Slavič Simon 2.100 m 169,5 s 20,7 s 90 €
5 2 NORWEY KD Krim Susman Mirko Susman Mirko 2.100 m 169,5 s 20,7 s 63 €
6 7 ARES M KK Ljutomer Antolin David Jureš Franc 2.100 m 169,8 s 20,9 s
7 6 IZTOK BE KK Posavje Krško Bernardič Uroš Bernardič Uroš 2.100 m 170,3 s 21,1 s
8 1 ROSSO KK Ljutomer Cimerman Franc Cimerman Franc 2.100 m 171,9 s 21,9 s
9 5 PINTER KK Ljutomer Osterc Jožef Osterc Jože 2.100 m 172,1 s 22,0 s
10 3 DANTE MS KK Ljutomer Seršen Branko Seršen Branko 2.100 m 172,2 s 22,0 s

Številka dirke: 8.
Barva dirke: bela
Propozicije: Hendikep za 3 do 14 letne francoske kobile. Distance (3): sezonski zaslužek (vsaj 3 štarti, ne samo TTFS) -1.700€, -3.400€, +3.400€. Za kobile z manj kot 3 štarti veljajo distance glede na karierni zaslužek: -3.000€, -12.000€, +12.000€
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 ULTIME ACTION (FR) KK Posavje Krško Osolnik Matej Mars Gregor 2.140 m 172,3 s 20,5 s 924 €
2 4 BELDITH (FR) KK Komenda Jan Miha Jan Miha 2.140 m 172,9 s 20,8 s 484 €
3 5 AURORE DELO (FR) KK Komenda Müller Aleš Müller Lučka 2.140 m 173,8 s 21,2 s 294 €
4 2 ANITA (FR) KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 2.140 m 176,0 s 22,2 s 210 €
5 8 COMETE THE BEST (FR) KD Piramida Selinšek Smiljan Selinšek Smiljan 2.160 m 177,9 s 22,4 s 126 €
6 6 ATALANTE REYJAC (FR) KK Ljutomer Heric Daniel Heric Daniel 2.140 m 180,5 s 24,3 s 63 €
GC 3 VOLLY DE RANES (FR) KD Krim Pirc Andrej Pirc Alenka 2.140 m
N 9 VEINE D'OR (FR) KK Šentjernej Mars Martin Nedefiniran 2.180 m
O 7 BERRURIA GIN (FR) KK Komenda Jagodic Tine Jagodic Matevž 2.160 m

Opombe:

  • Št. 1 ULTIME ACTION (FR) - doping kontrola (št. vzorca 5098380)
  • Prvi štart je bil razveljavljen zaradi napake na opremi št. 5 AURORE DELO (FR)
  • Št. 7 BERRURIA GIN (FR) - opravičeno odsotna

Kazni:

  • Selinšek Smiljan - povzročitev razveljavitve štarta - 20€

SPONZORJI


  • Zavarovalnica Vzajemna
  • Pomurski sejem d.d.
  • Gospodarsko razstavišče
  • Sava zavarovalnica
  • Telekom Slovenije, d.d.
  • Iskra PIO
  • Avto Rajh d.o.o.
  • CDE d.o.o.
  • Servis Vaco d.o.o.
  • Kemofarmacija d.d.
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije
  • Carso d.o.o.
  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.
  • Pokojninska družba A