KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 17.08.2003, ŠENTJERNEJ

Organizator: KK Šentjernej


Številka dirke: 1.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 3 IVERSON MS KK Triglav Bled Jan Miha Nedefiniran 21,9 s 255 €
2 5 ALJA KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 22,4 s 143 €
3 7 VAMIT KK Ljutomer Kosec Ivan Vučkič Evgen 26,9 s 79 €
4 4 DALAI LAMA KK Komenda Keržan Miloš Keržan Miloš 32,6 s 56 €
5 6 MIRAGE KK Triglav Bled Pavšič Aleš Nedefiniran 34,0 s 38 €
6 1 CUBLAI KAN KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 35,1 s
G 2 FLORJAN KK Šentjernej Košak Janez

Številka dirke: 2.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 6 ANTARES KK Komenda Šušteršič Miha Šušteršič Miha 263 €
2 8 PIKA I KK Šentjernej Bele Simon Nedefiniran 150 €
3 3 DOBRA MISEL KD Krim Matko Franc Matko Franc 86 €
4 5 BALZAM B KD Piramida Selinšek Dušan Selinšek Dušan 60 €
5 2 IDUN KK Šentjernej Nedefiniran Nedefiniran 41 €
6 7 LINA KK Šentjernej Novak Igor Novak Igor
I 1 ALFI KK Šentjernej Judež Jože Nedefiniran
G 4 MIF KK Ljubljana Kobler Jure Nedefiniran

Številka dirke: 3.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 9 PICABO KK Šentjernej Franko Alojz Franko Alojz 22,5 s 278 €
2 2 CARRY LINE KK Šentjernej Dovžan Ive Bučar Silvo 22,5 s 165 €
3 1 RIKA I KK Šentjernej Košak Janez Košak Janez 22,7 s 101 €
4 8 VIOLETA KK Šentjernej Lipar Stane Lipar Stane 22,7 s 75 €
5 3 FIRST CLASS KD Piramida Selinšek Dušan Selinšek Dušan 22,8 s 56 €
6 4 LENI KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Lovrenčič Franc 22,9 s
7 7 AJKO KK Brdo Jagodic Tine Nedefiniran 26,8 s
O 6 HISTORY VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Topolovec Srečko
G 5 PANDORA L KK Šentjernej Činkole Aleš Novak Igor
G 10 SILENT MAJORITY VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Gregorc Mirko

Številka dirke: 4.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 4 VICKERSON KK Šentjernej Radovan Aleksander Mars Martin 20,3 s 278 €
2 3 IKARA MS KK Triglav Bled Jan Gašper Jan Miha 20,6 s 165 €
3 8 LARA I KK Šentjernej Zaletel Janez Nedefiniran 20,8 s 101 €
4 6 PRIVATE PROMISE KK Ljutomer Žan Ivo Nedefiniran 21,3 s 75 €
5 2 LAN KK Šentjernej Novak Igor Novak Tomaž 21,5 s 56 €
6 9 PIA NOVEMBER KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 21,6 s
7 1 AL FONZA KK Šentjernej Košak Boštjan Nedefiniran 22,4 s
S 7 ICI MERCI VITA KK Brdo Gregorc Mirko Nedefiniran
O 10 DAEWOO KK Komenda Ferkol Svobodan Ferkol Svobodan
G 5 ROSANDA KK Šentjernej Košak Janez Nedefiniran

Številka dirke: 5.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 9 SAUVIGNON KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 18,4 s 278 €
2 3 LANOS * KK Šentjernej Grabnar Igor Nedefiniran 18,8 s 165 €
3 5 KEN BOY FONZI TV KK Ljubljana Jenko Jože Nedefiniran 18,8 s 101 €
4 2 ANGEL COWARDLY KK Komenda Osolnik Matej Zakrajšek Anton 19,2 s 75 €
5 6 ZICO STAR VITA KK Ljubljana Dolinšek Janez Dolinšek Janez 19,8 s 56 €
6 1 PINOT KK Šentjernej Bučar Silvo 23,5 s
7 7 PIKA L KK Šentjernej Lipar Stane Nedefiniran 23,8 s
S 10 RAKETA KD Sl. Gorice Lenart Predan Uroš Nedefiniran
S 4 LUXOR KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Nedefiniran
S 8 FOMA OM KK Ljubljana Hrovat Robert Hrovat Robert

Številka dirke: 6.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 11 PASCAL LOBELL Bele Simon Darovec Jože 1.680 m 130,4 s 17,6 s 278 €
2 8 DON KK Brdo Nedefiniran Nedefiniran 1.680 m 130,8 s 17,9 s 165 €
3 9 AHIL KK Šentjernej Antončič Borut Zaletel Janez 1.680 m 132,1 s 18,6 s 101 €
4 1 AMEBA KK Šentjernej Orel Jelko Saje Boris 1.680 m 132,4 s 18,8 s 75 €
5 7 KLEOPATRA KD Sl. Gorice Lenart Predan Uroš Orthaber Franc 1.680 m 132,8 s 19,0 s 56 €
6 4 LUNASY KK Ljubljana Benkovič Mirko Nedefiniran 1.680 m 133,4 s 19,4 s
7 6 AGILITY VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Osolnik Matej 1.680 m 134,8 s 20,2 s
8 3 SUPERSONIC VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Orel Jelko 1.680 m 135,9 s 20,9 s
I 12 DELTA KD Piramida Debelak Marko Nedefiniran 1.680 m
O 5 AVIS KK Komenda Šušteršič Miha Nedefiniran 1.680 m
G 10 DINO KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 1.680 m
S 2 LUKAS KK Šentjernej Nedefiniran Nedefiniran 1.680 m

Številka dirke: 7.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 10 JONAS B tuji (ni def.) Gorjanc Lojze Nedefiniran 18,9 s 338 €
2 3 LARA KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive 19,0 s 188 €
3 8 SEM KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 19,4 s 131 €
4 9 SAI BABA KK Šentjernej Retelj Petra Nedefiniran 19,7 s 94 €
5 11 AMERICAN EXPRESS KK Ljubljana Oražem Damjan Nedefiniran 19,8 s 75 €
6 12 BUKEFALOS KK Šentjernej Pavšič Aleš Nedefiniran 20,4 s
7 1 DOXY PAN VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Nedefiniran 21,3 s
8 7 VALAT KK Šentjernej Judež Jože Nedefiniran 24,2 s
G 6 CAROS KK Komenda Zakrajšek Tomaž Nedefiniran
S 2 DENI I KD Krim Boc Jože Nedefiniran
G 4 LAKE B KK Komenda Marinšek Viktor Nedefiniran
O 5 OLIMPIKO VITA KK Ljubljana Osolnik Matej

Številka dirke: 8.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 3 AELANDRA VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Osolnik Matej 19,9 s 796 €
2 10 JASNA KK Komenda Jerovšek Roman Nedefiniran 20,0 s 376 €
3 6 PELI II KK Šentjernej Žan Ivo Nedefiniran 20,6 s 233 €
4 5 MIRABELLA KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 20,9 s 188 €
5 1 ROSE MARIE VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Osolnik Matej 21,1 s 143 €
6 8 FENIČANKA KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 21,1 s 86 €
7 9 CHINA TRUCE KK Šentjernej Pirc Blaž Nedefiniran 21,2 s 56 €
8 7 ARABELA KK Komenda Zadel Peter ml. Nedefiniran 21,3 s
9 4 PERNILA KK Ljutomer Nedefiniran Novak Franc 21,5 s
10 2 QUITA B Boc Jože Boc Jože 23,5 s

SPONZORJI


  • Telekom Slovenije, d.d.
  • Kemofarmacija d.d.
  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.
  • Pokojninska družba A
  • Sava zavarovalnica
  • Servis Vaco d.o.o.
  • Zavarovalnica Vzajemna
  • Gospodarsko razstavišče
  • CDE d.o.o.
  • Pomurski sejem d.d.
  • Avto Rajh d.o.o.
  • Carso d.o.o.
  • Iskra PIO
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije