KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 07.09.2003, BRDO

Organizator: KK Brdo


Številka dirke: 1.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 10 SILENT MAJORITY VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Gregorc Mirko 1.700 m 138,5 s 21,5 s 263 €
2 4 LINA KK Šentjernej Novak Igor Novak Igor 1.700 m 139,3 s 21,9 s 150 €
3 7 RIKA I KK Šentjernej Košak Janez Košak Janez 1.700 m 140,5 s 22,6 s 90 €
4 6 PANDORA L KK Šentjernej Činkole Aleš Novak Igor 1.700 m 141,1 s 23,0 s 60 €
5 2 CANNY WHITE KD Krim Modic Martin Nedefiniran 1.700 m 141,8 s 23,4 s 38 €
6 9 VIOLETA KK Šentjernej Lipar Stane Lipar Stane 1.700 m 142,8 s 24,0 s
7 8 DAMILA KK Komenda Keržan Boris Kovše Nina 1.700 m 142,8 s 24,0 s
8 11 BIG STAR KK Brdo Jagodic Tine Nedefiniran 1.700 m 144,8 s 25,2 s
G 2 FLESH GORDON KK Ljubljana Žan Ivo Prašnikar Milan 1.700 m
G 5 ANTARES KK Komenda Jerovšek Roman Šušteršič Miha 1.700 m
G 1 LERA KK Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran 1.700 m

Številka dirke: 2.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 2 LUXOR KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Nedefiniran 1.700 m 137,6 s 20,9 s 263 €
2 4 QUITA B Boc Jože Boc Jože 1.700 m 137,7 s 21,0 s 150 €
3 1 LAN KK Šentjernej Novak Igor Novak Tomaž 1.700 m 137,9 s 21,1 s 90 €
4 8 PRIVATE PROMISE KK Ljutomer Makoter Tomi Nedefiniran 1.700 m 139,0 s 21,8 s 60 €
5 9 KRONLETON VITA KK Komenda Mars Martin Nedefiniran 1.700 m 139,3 s 21,9 s 38 €
6 10 LARA I KK Šentjernej Zaletel Janez Nedefiniran 1.700 m 140,4 s 22,6 s
7 5 LETS GO KK Komenda Nedefiniran Marinšek Maksimiljana 1.700 m 141,1 s 23,0 s
G 3 IKARA MS KK Triglav Bled Jan Gašper Jan Miha 1.700 m
S 6 KEN BOY FONZI TV KK Ljubljana Žan Milan Nedefiniran 1.700 m
G 7 VICKERSON KK Šentjernej Radovan Aleksander Mars Martin 1.700 m
G 11 FOMA OM KK Ljubljana Hrovat Robert Hrovat Robert 1.700 m

Številka dirke: 3.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 4 ANNIE WAY VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Sagaj Jože ml. 1.700 m 135,2 s 19,5 s 263 €
2 5 ROSE MARIE VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Osolnik Matej 1.700 m 135,2 s 19,5 s 150 €
3 6 ZICO STAR VITA KK Ljubljana Dolinšek Janez Dolinšek Janez 1.700 m 135,5 s 19,7 s 90 €
4 8 CASH MAKER VITA KK Ljubljana Žan Ivo Nedefiniran 1.700 m 139,1 s 21,8 s 60 €
5 3 ANASTAZIJA KK Komenda Rezać Ilija 1.700 m 139,5 s 22,1 s 38 €
6 2 AJKO KK Brdo Jagodic Tine Nedefiniran 1.700 m 143,0 s 24,1 s
O 7 ART NOVEMBER KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Nedefiniran 1.700 m
GC 9 RAKETA KD Sl. Gorice Lenart Predan Uroš Nedefiniran 1.700 m
S 1 ABEBE BIKILA KK Komenda Prašnikar Milan Nedefiniran 1.700 m

Številka dirke: 4.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 10 INTER KK Ljutomer Nedefiniran 1.700 m 131,0 s 17,1 s 601 €
2 11 JASIN GL KK Komenda Osolnik Matej 1.700 m 131,8 s 17,5 s 300 €
3 7 PASCAL LOBELL Bele Simon Darovec Jože 1.700 m 132,9 s 18,2 s 225 €
4 1 SAUVIGNON KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 1.700 m 134,3 s 19,0 s 113 €
5 8 OLIMPIKO VITA KK Ljubljana Orel Jelko 1.700 m 134,6 s 19,2 s 75 €
6 6 LILI WHITE KK Ljutomer Žan Ivo Nedefiniran 1.700 m 136,2 s 20,1 s
7 3 ZALA VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Osolnik Matej 1.700 m 136,5 s 20,3 s
8 2 FAX KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 1.700 m 137,7 s 21,0 s
9 4 DALE MS KK Komenda Marinšek Andrej Nedefiniran 1.700 m 141,6 s 23,3 s
G 5 AHIL KK Šentjernej Antončič Borut Zaletel Janez 1.700 m
G 9 ALF GIMLI VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Osolnik Matej 1.700 m

Številka dirke: 5.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 9 JASNA KK Komenda Jerovšek Roman Nedefiniran 1.700 m 133,7 s 18,6 s 601 €
2 8 JONAS B tuji (ni def.) Gorjanc Lojze Nedefiniran 1.700 m 133,9 s 18,8 s 300 €
3 5 FORD PIKO KK Ljutomer Žan Milan Nedefiniran 1.700 m 134,3 s 19,0 s 225 €
4 10 AMERICAN EXPRESS KK Ljubljana Oražem Damjan Nedefiniran 1.700 m 135,5 s 19,7 s 113 €
5 6 SEM KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 1.700 m 136,0 s 20,0 s 75 €
6 3 LAKE B KK Komenda Marinšek Viktor Nedefiniran 1.700 m 136,1 s 20,1 s
7 2 LARA KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive 1.700 m 137,2 s 20,7 s
8 11 BUKEFALOS KK Šentjernej Pavšič Aleš Nedefiniran 1.700 m 143,6 s 24,5 s
9 4 CAROS KK Komenda Zakrajšek Tomaž Nedefiniran 1.700 m
G 7 CONY CHERGON KK Ljutomer Osterc Zvonko Nedefiniran 1.700 m
G 1 SAVON KD Sl. Gorice Lenart Nedefiniran Nedefiniran 1.700 m

Številka dirke: 6.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 8 DON KK Brdo Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 170,5 s 21,2 s 451 €
2 12 JAZON GL KK Brdo Jerovšek Roman Nedefiniran 2.100 m 170,5 s 21,2 s 263 €
3 1 MOLIPAČI KK Triglav Bled Pavšič Aleš Nedefiniran 2.100 m 171,4 s 21,6 s 188 €
4 7 RODONDO VITA KK Šentjernej Mars Martin Narat Mateja 2.100 m 171,5 s 21,7 s 150 €
5 3 LUNASY KK Ljubljana Benkovič Mirko Nedefiniran 2.100 m 173,0 s 22,4 s 75 €
6 6 MIRABELLA KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 2.100 m 173,0 s 22,4 s
7 4 PERNILA KK Ljutomer Nedefiniran Novak Franc 2.100 m 173,7 s 22,7 s
8 11 VIKTOR KK Ljubljana Orel Jelko Nedefiniran 2.100 m 178,5 s 25,0 s
9 5 AQUA B KK Posavje Krško Cetin Franc Nedefiniran 2.100 m 180,6 s 26,0 s
G 9 DENI I KD Krim Boc Jože Nedefiniran 2.100 m
N 2 DALLY TORNADO Humek Ivan Nedefiniran 2.100 m
O 10 LUKAS KK Šentjernej Radovan Aleksander Nedefiniran 2.100 m

Številka dirke: 7.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 3 DOXY PAN VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Nedefiniran 2.100 m 165,6 s 18,9 s 1.314 €
2 2 SONČNI ŽAREK KK Ljutomer Predan Uroš Orthaber Franc 2.100 m 169,5 s 20,7 s 657 €
3 7 SOME PAN VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Nedefiniran 2.100 m 169,5 s 20,7 s 315 €
4 6 PIETRO LE PAN KK Ljubljana Zadel Peter ml. Nedefiniran 2.100 m 172,5 s 22,1 s 210 €
5 1 SUPERSONIC VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Orel Jelko 2.100 m 172,6 s 22,2 s 131 €
6 4 PICABO KK Šentjernej Franko Alojz Franko Alojz 2.100 m 175,6 s 23,6 s
7 5 CARRY LINE KK Šentjernej Dovžan Ive Bučar Silvo 2.100 m 177,8 s 24,7 s

Številka dirke: 8.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 2 JASIN GL KK Komenda Osolnik Matej 1.700 m 132,3 s 17,8 s 1.690 €
2 6 JASNA KK Komenda Jerovšek Roman Nedefiniran 1.700 m 133,1 s 18,3 s 901 €
3 1 INTER KK Ljutomer Nedefiniran 1.700 m 134,5 s 19,1 s 563 €
4 3 PASCAL LOBELL Bele Simon Darovec Jože 1.700 m 135,5 s 19,7 s 376 €
5 10 SEM KK Šentjernej Pavšič Aleš Maletić Vojo 1.700 m 135,8 s 19,9 s 300 €
6 7 JONAS B tuji (ni def.) Gorjanc Lojze Nedefiniran 1.700 m 136,2 s 20,1 s 263 €
7 9 AMERICAN EXPRESS KK Ljubljana Oražem Damjan Nedefiniran 1.700 m 136,7 s 20,4 s 225 €
8 8 FORD PIKO KK Ljutomer Žan Milan Nedefiniran 1.700 m 136,9 s 20,5 s 188 €
9 4 SAUVIGNON KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 1.700 m 138,8 s 21,6 s 188 €
10 5 OLIMPIKO VITA KK Ljubljana Orel Jelko 1.700 m 140,4 s 22,6 s 188 €

Številka dirke: 9.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 10 SAI BABA KK Šentjernej Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 170,9 s 21,4 s 338 €
2 7 PELI II KK Šentjernej Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 165,0 s 18,6 s 188 €
3 1 ANGEL COWARDLY KK Komenda Krelj Darja Zakrajšek Anton 2.100 m 113 €
4 6 KLEOPATRA KD Sl. Gorice Lenart Marinkovič Dragica Orthaber Franc 2.100 m 174,9 s 23,3 s 75 €
5 4 ABARTO KK Ljutomer Nedefiniran 2.100 m 38 €
6 5 AMEBA KK Šentjernej Orel Marjetka Saje Boris 2.100 m
7 8 VALAT KK Šentjernej Judež Darja Nedefiniran 2.100 m
8 3 LENI KD Sl. Gorice Lenart Habjan Maša Lovrenčič Franc 2.100 m
9 9 ARABELA KK Komenda Dolinšek Trontelj Darja Nedefiniran 2.100 m
10 2 PIKA L KK Šentjernej Lukman-Tome Vanja Nedefiniran 2.100 m

SPONZORJI


  • Telekom Slovenije, d.d.
  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.
  • Gospodarsko razstavišče
  • Kemofarmacija d.d.
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije
  • Sava zavarovalnica
  • Iskra PIO
  • Servis Vaco d.o.o.
  • Zavarovalnica Vzajemna
  • Pokojninska družba A
  • CDE d.o.o.
  • Pomurski sejem d.d.
  • Carso d.o.o.
  • Avto Rajh d.o.o.