KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 14.09.2003, STOŽICE

Organizator: KK Stožice Ljubljana


Številka dirke: 1.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 6 IVERSON MS KK Triglav Bled Jan Miha Nedefiniran 1.600 m 130,3 s 21,4 s 263 €
2 7 VAMIT KK Ljutomer Kosec Ivan Vučkič Evgen 1.600 m 131,1 s 21,9 s 143 €
3 1 MEADOW LAND KK Komenda Osolnik Matej Zadel Peter ml. 1.600 m 135,0 s 24,4 s 86 €
4 4 MIRAGE KK Triglav Bled Pavšič Aleš Nedefiniran 1.600 m 140,2 s 27,6 s 68 €
O 2 FIREBIRD KK Ljubljana Prašnikar Milan Nedefiniran 1.600 m
G 5 LABIZONA OZ KD Sl. Gorice Lenart Osterc Tomaž Nedefiniran 1.600 m
I 3 PEGGY Jež Iztok Nedefiniran 1.600 m

Številka dirke: 2.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 6 HURRY VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Nedefiniran 1.600 m 127,0 s 19,4 s 300 €
2 2 FLESH GORDON KK Ljubljana Žan Ivo Prašnikar Milan 1.600 m 128,9 s 20,6 s 158 €
3 5 DAŠA I KD Sl. Gorice Lenart Plečko Boštjan Plečko Boštjan 1.600 m 130,3 s 21,4 s 98 €
4 7 BALZAM B KD Piramida Selinšek Dušan Selinšek Dušan 1.600 m 130,7 s 21,7 s 71 €
5 2 LERA KK Ljubljana Osolnik Matej Nedefiniran 1.600 m 132,6 s 22,9 s 45 €
GC 2 VOLVO KD Piramida Selinšek Smiljan Knecht-Šilak Jože 1.600 m
G 1 PARTY TIME KK Ljubljana Dolinšek Viktor Dolinšek Janez 1.600 m
N 8 CANNY WHITE KD Krim Modic Martin Nedefiniran 1.600 m

Številka dirke: 3.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 7 ANNIE WAY VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Sagaj Jože ml. 2.100 m 168,2 s 20,1 s 331 €
2 6 ROSE MARIE VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Osolnik Matej 2.100 m 168,6 s 20,3 s 177 €
3 3 ANASTAZIJA KK Komenda Rezać Ilija 2.100 m 169,2 s 20,6 s 113 €
4 1 AJKO KK Brdo Jagodic Tine Nedefiniran 2.100 m 171,1 s 21,5 s 79 €
5 8 ZICO STAR VITA KK Ljubljana Dolinšek Viktor Dolinšek Janez 2.100 m 171,4 s 21,6 s 53 €
6 9 LARA I KK Šentjernej Zaletel Janez Nedefiniran 2.100 m 171,5 s 21,7 s
G 4 ICI MERCI VITA KK Brdo Dahlen Magnus Nedefiniran 2.100 m
O 10 QUITA B Boc Jože Boc Jože 2.100 m
G 2 ANGEL COWARDLY KK Komenda Osolnik Matej Zakrajšek Anton 2.100 m
S 5 FOMA OM KK Ljubljana Hrovat Robert Hrovat Robert 2.100 m

Številka dirke: 4.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 9 DENI I KD Krim Boc Jože Nedefiniran 2.100 m 166,1 s 19,1 s 368 €
2 8 AHIL KK Šentjernej Antončič Borut Zaletel Janez 2.100 m 166,1 s 19,1 s 195 €
3 2 SONČNI ŽAREK KK Ljutomer Orthaber Franc Orthaber Franc 2.100 m 167,8 s 19,9 s 120 €
4 5 LUNASY KK Ljubljana Benkovič Mirko Nedefiniran 2.100 m 168,2 s 20,1 s 86 €
5 10 PELI II KK Šentjernej Antončič Borut Nedefiniran 2.100 m 168,2 s 20,1 s 56 €
6 7 MIRABELLA KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 2.100 m 169,8 s 20,9 s
7 3 AMEBA KK Šentjernej Orel Jelko Saje Boris 2.100 m 169,9 s 20,9 s
N 4 DALLY TORNADO Humek Ivan Nedefiniran 2.100 m
S 6 ZALA VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Osolnik Matej 2.100 m

Številka dirke: 5.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 5 ABILITY VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Nedefiniran 2.100 m 166,4 s 19,2 s 368 €
2 4 OLIMPIKO VITA KK Ljubljana Osolnik Matej 2.100 m 167,2 s 19,6 s 195 €
3 12 SONNI SCORE * (DE) KK Ljubljana Troka Gazmend Horvat Karel 2.100 m 167,3 s 19,7 s 120 €
4 8 SAI BABA KK Šentjernej Retelj Petra Nedefiniran 2.100 m 167,4 s 19,7 s 86 €
5 9 JONAS B tuji (ni def.) Gorjanc Lojze Nedefiniran 2.100 m 167,5 s 19,8 s 56 €
6 13 NIGHTSTAR YANKEE (DE) KK Ljubljana Žan Milan Železnik Stane 2.100 m 167,5 s 19,8 s
7 2 CHINA TRUCE KK Šentjernej Pirc Blaž Nedefiniran 2.100 m 167,6 s 19,8 s
8 10 AMERICAN EXPRESS KK Ljubljana Vukosavljević Boris Nedefiniran 2.100 m 167,7 s 19,9 s
9 11 BUKEFALOS KK Šentjernej Pavšič Aleš Nedefiniran 2.100 m 168,6 s 20,3 s
10 6 SEM KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 2.100 m 169,0 s 20,5 s
11 1 LARA KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive 2.100 m 169,8 s 20,9 s
I 3 CAROS KK Komenda Zakrajšek Tomaž Nedefiniran 2.100 m
I 7 ALF GIMLI VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Osolnik Matej 2.100 m

Številka dirke: 6.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 2 DON KK Brdo Nedefiniran Nedefiniran 2.600 m 205,8 s 19,2 s 2.817 €
2 4 AELANDRA VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Osolnik Matej 2.600 m 206,9 s 19,6 s 1.408 €
3 7 SAUVIGNON KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 2.600 m 209,6 s 20,6 s 676 €
4 8 PRIVATE PROMISE KK Ljutomer Makoter Tomi Nedefiniran 2.600 m 209,9 s 20,7 s 451 €
5 10 KEN BOY FONZI TV KK Ljubljana Žan Milan Nedefiniran 2.600 m 210,3 s 20,9 s 282 €
6 3 PERNILA KK Ljutomer Nedefiniran Novak Franc 2.600 m 211,2 s 21,2 s 113 €
7 11 LOVING LOOK VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Nedefiniran 2.600 m 211,2 s 21,2 s 113 €
S 6 CASH MAKER VITA KK Ljubljana Žan Ivo Nedefiniran 2.600 m
G 5 CADILLAC VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Nedefiniran 2.600 m
G 1 INTER KK Ljutomer Nedefiniran 2.600 m
G 9 VICKERSON KK Šentjernej Radovan Aleksander Mars Martin 2.600 m

Številka dirke: 7.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 7 SOME PAN VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Nedefiniran 2.100 m 168,9 s 20,4 s 312 €
2 8 PINOT KK Šentjernej Judež Jože 2.100 m 171,0 s 21,4 s 169 €
3 4 RIKA I KK Šentjernej Košak Janez Košak Janez 2.100 m 172,9 s 22,3 s 105 €
4 11 CARRY LINE KK Šentjernej Dovžan Ive Bučar Silvo 2.100 m 173,3 s 22,5 s 79 €
5 10 LAN KK Šentjernej Pavšič Aleš Novak Tomaž 2.100 m 173,6 s 22,7 s 49 €
6 3 FIRST CLASS KD Piramida Selinšek Dušan Selinšek Dušan 2.100 m 174,1 s 22,9 s
7 1 LINA KK Šentjernej Novak Igor Novak Igor 2.100 m 174,1 s 22,9 s
8 6 DEFI KD Krim Novak Jože Novak Jože 2.100 m 174,3 s 23,0 s
9 9 PICABO KK Šentjernej Franko Alojz Franko Alojz 2.100 m 174,7 s 23,2 s
10 2 PENELOPE KK Komenda Nedefiniran 2.100 m 175,9 s 23,8 s
11 12 RAKETA KD Sl. Gorice Lenart Orthaber Franc Nedefiniran 2.100 m 176,5 s 24,0 s
G 5 VIOLETA KK Šentjernej Lipar Stane Lipar Stane 2.100 m

SPONZORJI


  • Pomurski sejem d.d.
  • Zavarovalnica Vzajemna
  • Servis Vaco d.o.o.
  • Iskra PIO
  • Telekom Slovenije, d.d.
  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.
  • Avto Rajh d.o.o.
  • Gospodarsko razstavišče
  • Pokojninska družba A
  • CDE d.o.o.
  • Carso d.o.o.
  • Sava zavarovalnica
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije
  • Kemofarmacija d.d.