KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 21.09.2003, KOMENDA

Organizator: KK Komenda


Številka dirke: 1.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 4 IVERSON MS KK Triglav Bled Jan Miha Nedefiniran 1.600 m 129,9 s 21,2 s 357 €
2 5 VAMIT KK Ljutomer Kosec Ivan Vučkič Evgen 1.600 m 134,9 s 24,3 s 169 €
3 1 BO BO HV KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Nedefiniran 1.600 m 142,5 s 29,1 s 113 €
G 3 DALAI LAMA KK Komenda Keržan Miloš Keržan Miloš 1.600 m
S 2 MEADOW LAND KK Komenda Osolnik Matej Zadel Peter ml. 1.600 m

Številka dirke: 2.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 8 LINA KK Šentjernej Novak Igor Novak Igor 1.800 m 146,0 s 21,1 s 319 €
2 5 CANNY WHITE KD Krim Modic Martin Nedefiniran 1.800 m 147,2 s 21,8 s 154 €
3 4 DAŠA I KD Sl. Gorice Lenart Plečko Boštjan Plečko Boštjan 1.800 m 147,2 s 21,8 s 98 €
4 3 DOBRA MISEL KD Krim Matko Franc Matko Franc 1.800 m 149,1 s 22,8 s 60 €
5 7 BALZAM B KD Piramida Selinšek Dušan Selinšek Dušan 1.800 m 150,7 s 23,7 s 45 €
G 1 KONDOR TV KK Komenda Nedefiniran Nedefiniran 1.800 m
GC 6 ANTARES KK Komenda Šušteršič Miha Šušteršič Miha 1.800 m
G 10 LENI KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Lovrenčič Franc 1.800 m
O 9 PIKA I KK Šentjernej Bele Simon Nedefiniran 1.800 m
G 2 PARTY TIME KK Ljubljana Dolinšek Viktor Dolinšek Janez 1.800 m

Številka dirke: 3.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 5 DEFI KD Krim Novak Jože Novak Jože 1.800 m 147,6 s 22,0 s 338 €
2 10 CARRY LINE KK Šentjernej Dovžan Ive Bučar Silvo 1.800 m 147,6 s 22,0 s 161 €
3 6 RIKA I KK Šentjernej Košak Janez Košak Janez 1.800 m 148,0 s 22,2 s 101 €
4 1 DAMILA KK Komenda Keržan Boris Kovše Nina 1.800 m 149,0 s 22,8 s 64 €
5 2 PANDORA L KK Šentjernej Činkole Aleš Novak Igor 1.800 m 149,6 s 23,1 s 49 €
G 3 FIRST CLASS KD Piramida Selinšek Dušan Selinšek Dušan 1.800 m
O 8 PICABO KK Šentjernej Franko Alojz Franko Alojz 1.800 m
S 4 AJKO KK Brdo Jagodic Matevž Nedefiniran 1.800 m
S 7 RODNEY KK Ljubljana Govek Rudi Dolinšek Viktor 1.800 m
G 9 VIOLETA KK Šentjernej Lipar Stane Lipar Stane 1.800 m

Številka dirke: 4.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 2 PINOT KK Šentjernej Judež Darja 1.800 m 144,2 s 20,1 s 338 €
2 7 LUXOR KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Nedefiniran 1.800 m 145,5 s 20,8 s 161 €
3 3 ANGEL COWARDLY KK Komenda Osolnik Matej Zakrajšek Anton 1.800 m 145,8 s 21,0 s 101 €
4 4 LAN KK Šentjernej Novak Igor Novak Tomaž 1.800 m 146,2 s 21,2 s 64 €
5 5 IKARA MS KK Triglav Bled Jan Miha Jan Miha 1.800 m 146,9 s 21,6 s 49 €
6 6 ANASTAZIJA KK Komenda Rezać Ilija 1.800 m 147,0 s 21,7 s
7 10 DAEWOO KK Komenda Ferkol Svobodan Ferkol Svobodan 1.800 m 147,0 s 21,7 s
8 8 POMPANO VITA KK Ljubljana Orel Jelko Nedefiniran 1.800 m 147,4 s 21,9 s
9 9 VICKERSON KK Šentjernej Somrak Aleš Mars Martin 1.800 m 147,6 s 22,0 s
G 1 ROSANDA KK Šentjernej Košak Janez Nedefiniran 1.800 m

Številka dirke: 6.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 9 MIRABELLA KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 1.800 m 144,6 s 20,3 s 338 €
2 1 KEN BOY FONZI TV KK Ljubljana Jenko Jože Nedefiniran 1.800 m 144,8 s 20,4 s 161 €
3 3 ZICO STAR VITA KK Ljubljana Dolinšek Janez Dolinšek Janez 1.800 m 144,9 s 20,5 s 101 €
4 5 AMEBA KK Šentjernej Orel Jelko Saje Boris 1.800 m 145,4 s 20,8 s 64 €
5 2 LARA I KK Šentjernej Zaletel Janez Nedefiniran 1.800 m 146,4 s 21,3 s 49 €
6 10 KLEOPATRA KD Sl. Gorice Lenart Orthaber Franc Orthaber Franc 1.800 m 146,7 s 21,5 s
7 7 LUNASY KK Ljubljana Benkovič Mirko Nedefiniran 1.800 m 146,8 s 21,6 s
S 4 LUKAS KK Šentjernej Osolnik Matej Nedefiniran 1.800 m
O 6 MOLIPAČI KK Triglav Bled Pavšič Aleš Nedefiniran 1.800 m
O 8 PERNILA KK Ljutomer Nedefiniran Novak Franc 1.800 m

Številka dirke: 7.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 AHIL KK Šentjernej Oražem Damjan Zaletel Janez 1.800 m 142,4 s 19,1 s 357 €
2 6 CHINA TRUCE KK Šentjernej Pirc Blaž Nedefiniran 1.800 m 142,6 s 19,2 s 169 €
3 8 PASCAL LOBELL Bele Simon Darovec Jože 1.800 m 142,7 s 19,3 s 113 €
4 3 PELI II KK Šentjernej Antončič Borut Nedefiniran 1.800 m 142,7 s 19,3 s 64 €
5 4 LILI WHITE KK Ljutomer Žan Milan Nedefiniran 1.800 m 143,1 s 19,5 s 49 €
6 7 LAKE B KK Komenda Marinšek Viktor Nedefiniran 1.800 m 144,2 s 20,1 s
7 5 LARA KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive 1.800 m 144,3 s 20,2 s
8 2 DENI I KD Krim Boc Jože Nedefiniran 1.800 m 146,6 s 21,4 s

Številka dirke: 8.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 6 JASIN GL KK Komenda Osolnik Matej 1.800 m 137,5 s 16,4 s 409 €
2 4 JASNA KK Komenda Jerovšek Roman Nedefiniran 1.800 m 138,6 s 17,0 s 222 €
3 2 SAI BABA KK Šentjernej Retelj Petra Nedefiniran 1.800 m 139,1 s 17,3 s 146 €
4 1 SEM KK Šentjernej Pavšič Aleš Maletić Vojo 1.800 m 140,4 s 18,0 s 90 €
5 3 JONAS B tuji (ni def.) Gorjanc Lojze Nedefiniran 1.800 m 140,8 s 18,2 s 71 €
6 5 AMERICAN EXPRESS KK Ljubljana Vukosavljević Boris Nedefiniran 1.800 m 141,3 s 18,5 s

Številka dirke: 9.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada

SPONZORJI


  • Zavarovalnica Vzajemna
  • Sava zavarovalnica
  • Gospodarsko razstavišče
  • Iskra PIO
  • Carso d.o.o.
  • Servis Vaco d.o.o.
  • Avto Rajh d.o.o.
  • Pomurski sejem d.d.
  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.
  • Pokojninska družba A
  • Kemofarmacija d.d.
  • CDE d.o.o.
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije
  • Telekom Slovenije, d.d.