KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 12.10.2003, STOŽICE

Organizator: KK Stožice Ljubljana


Številka dirke: 1.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 5 FLESH GORDON KK Ljubljana Žan Ivo Prašnikar Milan 263 €
2 6 ANTARES KK Komenda Šušteršič Miha Šušteršič Miha 19,3 s 143 €
3 4 DOBRA MISEL KD Krim Matko Franc Matko Franc 21,0 s 86 €
4 3 LERA KK Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran 23,1 s 68 €
5 1 ASTOR VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Nedefiniran 23,6 s 41 €
N 2 KONDOR TV KK Komenda Nedefiniran Nedefiniran
G 7 DICKY KK Komenda Ferkol Svobodan Nedefiniran

Številka dirke: 2.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 13 LOVING LOOK VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Nedefiniran 18,5 s 300 €
2 1 CANNY WHITE KD Krim Modic Martin Nedefiniran 18,8 s 158 €
3 11 ANGEL COWARDLY KK Komenda Osolnik Matej Zakrajšek Anton 19,4 s 98 €
4 8 RIKA I KK Šentjernej Košak Janez Košak Janez 19,8 s 71 €
5 12 IKARA MS KK Triglav Bled Nedefiniran Jan Miha 20,5 s 45 €
6 6 VIOLETA KK Šentjernej Maletić Vojo Lipar Stane 20,5 s
7 9 DEFI KD Krim Novak Jože Novak Jože 20,5 s
8 7 AJKO KK Brdo Jagodic Tine Nedefiniran 20,7 s
9 4 DAMILA KK Komenda Keržan Boris Kovše Nina 22,0 s
10 3 PENELOPE KK Komenda Nedefiniran 22,1 s
11 5 PANDORA L KK Šentjernej Činkole Aleš Novak Igor 22,2 s
G 2 LENI KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Lovrenčič Franc
S 14 CARRY LINE KK Šentjernej Dovžan Ive Bučar Silvo
O 10 SOME PAN VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Nedefiniran

Številka dirke: 3.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 3 PINOT KK Šentjernej Judež Jože 17,6 s 331 €
2 7 ROSE MARIE VITA KK Ljubljana Zadel Peter ml. Osolnik Matej 18,2 s 177 €
3 10 SAUVIGNON KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 18,4 s 113 €
4 1 ANASTAZIJA KK Komenda Rezać Ilija 18,8 s 79 €
5 8 FOMA OM KK Ljubljana Hrovat Robert Hrovat Robert 18,8 s 53 €
6 4 DAEWOO KK Komenda Ferkol Svobodan Ferkol Svobodan 18,8 s
7 2 POMPANO VITA KK Ljubljana Orel Jelko Nedefiniran 18,9 s
O 6 KRONLETON VITA KK Komenda Nedefiniran Nedefiniran
O 9 ANNIE WAY VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Sagaj Jože ml.
S 5 LUXOR KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Nedefiniran

Številka dirke: 4.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 DOXY PAN VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Nedefiniran 14,8 s 368 €
2 10 JASIN GL KK Komenda Osolnik Matej 15,2 s 195 €
3 11 SONNI SCORE * (DE) KK Ljubljana Nedefiniran Horvat Karel 16,1 s 120 €
4 8 SEM KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 16,3 s 86 €
5 7 LAKE B KK Komenda Marinšek Viktor Nedefiniran 18,0 s 56 €
6 3 DALE MS KK Komenda Marinšek Andrej Nedefiniran 22,0 s
S 5 DENI I KD Krim Nedefiniran Nedefiniran
I 9 JASNA KK Komenda Jerovšek Roman Nedefiniran
D 6 PELI II KK Šentjernej Antončič Jože Nedefiniran
S 4 MIRABELLA KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože
O 2 CADILLAC VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Nedefiniran

Številka dirke: 5.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 8 SAMBA VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Osolnik Matej 18,5 s 939 €
2 7 FIREBIRD KK Ljubljana Prašnikar Milan Nedefiniran 18,8 s 469 €
3 1 IVERSON MS KK Triglav Bled Jan Miha Nedefiniran 19,0 s 225 €
4 6 MEADOW LAND KK Komenda Kosec Ivan Zadel Peter ml. 22,5 s 150 €
5 3 MIRAGE KK Triglav Bled Pavšič Aleš Nedefiniran 25,5 s 94 €
6 4 DALAI LAMA KK Komenda Keržan Miloš Keržan Miloš 25,7 s
7 5 BO BO HV KD Sl. Gorice Lenart Habjan Maša Nedefiniran 27,3 s
G 2 VAMIT KK Ljutomer Osolnik Matej Vučkič Evgen

Številka dirke: 6.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 AELANDRA VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Osolnik Matej 21,1 s 864 €
2 7 SAI BABA KK Šentjernej Maletić Vojo Nedefiniran 20,3 s 432 €
3 6 DON KK Brdo Nedefiniran Nedefiniran 21,9 s 225 €
4 2 CHINA TRUCE KK Šentjernej Pirc Blaž Nedefiniran 22,3 s 131 €
S 5 AMERICAN EXPRESS KK Ljubljana Vukosavljević Boris Nedefiniran
S 4 ABILITY VITA KK Ljubljana Dahlen Magnus Nedefiniran
G 3 OLIMPIKO VITA KK Ljubljana Osolnik Matej

Številka dirke: 7.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 2 PINOT KK Šentjernej Retelj Petra 18,2 s
2 8 SONNI SCORE * (DE) KK Ljubljana Purkeljc Tjaša Horvat Karel 18,6 s
3 6 MIRABELLA KK Šentjernej Košak Boštjan Judež Jože 18,7 s
4 4 KEN BOY FONZI TV KK Ljubljana Pirc Nina Nedefiniran 18,8 s
5 1 CANNY WHITE KD Krim Modic Martin Nedefiniran 19,2 s
6 2 ANGEL COWARDLY KK Komenda Nedefiniran Zakrajšek Anton 21,3 s
G 5 DIMON MS KK Triglav Bled Jan Gašper Nedefiniran
S 7 DOUBLE CROWN (AT) KK Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran

SPONZORJI


  • CDE d.o.o.
  • Avto Rajh d.o.o.
  • Pomurski sejem d.d.
  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije
  • Pokojninska družba A
  • Carso d.o.o.
  • Iskra PIO
  • Telekom Slovenije, d.d.
  • Sava zavarovalnica
  • Kemofarmacija d.d.
  • Gospodarsko razstavišče
  • Zavarovalnica Vzajemna
  • Servis Vaco d.o.o.