KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 19.06.2005, STOŽICE

Organizator: KK Stožice Ljubljana

Sodniški zbor: DOLINAR Boris, JANŽEVIČ Tomaž, POTOČNIK Alojz


Številka dirke: 1.
Barva dirke: bela
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in st. kasače z zaslužkom do 80.000 SIT na progi 2100 m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 11 CIGO BE * (SE) KK Posavje Krško Šepetavc Janko Šepetavc Janko 2.100 m 174,5 s 23,1 s 263 €
2 13 NINOČKA KK Ljubljana Dolinšek Viktor Dolinšek Viktor 2.100 m 176,7 s 24,1 s 150 €
3 6 QUICK STAR KK Brdo Marinšek Andrej Marinšek Andrej 2.100 m 176,8 s 24,2 s 90 €
4 5 DINARA I KD Piramida Debelak Marko Debelak Marko 2.100 m 177,4 s 24,5 s 60 €
5 1 VARENA KK Komenda Jagodic Matevž Jagodic Matevž 2.100 m 178,1 s 24,8 s 38 €
6 12 SURIYA NOBLE KK Šentjernej Rumpret Nejc Maletić Vojo 2.100 m 178,4 s 25,0 s
7 7 MISTER FON KK Ljubljana Kobler Jure Bulat Bogdan 2.100 m 180,2 s 25,8 s
8 3 ENFANT DU KRAS * (IT) tuji (ni def.) Žan Ivo Jenko Jože 2.100 m 180,4 s 25,9 s
9 10 LEPI MAJ KK Šentjernej Bučar Silvo Koželj Robert 2.100 m 181,2 s 26,3 s
GC 14 VETERNICA KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 2.100 m
GC 9 VINESA KK Ljubljana Čibašek Zdeno Čibašek Zdeno 2.100 m
GC 4 FINA HANOVER KK Šentjernej Košak Janez Košak Janez 2.100 m
G 2 GURU VISION VITA KK Ljubljana Topolovec Srečko Nedefiniran 2.100 m
D 8 FREJA KK Ljubljana Hrovat Janez Hrovat Janez 2.100 m

Kazni:

  • Dolinšek Viktor - Dolinšek Viktor-vožnja konja tretje osebe v nepopolni opremi po dirki; 3.000 SIT
  • Marinšek Andrej - Marinšek Andrej-nedržanje notranjega robu; 5.000 SIT Marinšek Andrej-vožnja konja tretje osebe v nepopolni opremi po dirki; 3.000 SIT
  • Topolovec Srečko - Hlev Vitacel d.o.o.-ogrevanje brez predpisane opreme; 3.000 SIT
  • Hrovat Janez - Hrovat Janez-naglo pariranje; 10.000 SIT+diskvalifikacija

Številka dirke: 2.
Barva dirke: rumena
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in st. kasače z zaslužkom od 80.001 SIT do 260.000 SIT na progi 2100 m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 14 GLORIA KK Ljubljana Oražem Damjan 2.100 m 167,2 s 19,6 s 274 €
2 7 LONY LO VITA (DE) Osolnik Matej Nedefiniran 2.100 m 167,5 s 19,8 s 158 €
3 8 JO H.V. KK Komenda Gregorc Mirko 2.100 m 168,8 s 20,4 s 98 €
4 10 FINA TINA KK Komenda Štremfelj Tina Štremfelj Tina 2.100 m 168,8 s 20,4 s 68 €
5 6 ATILA HL KK Komenda Zakrajšek Tomaž Krajnc Matjaž 2.100 m 170,1 s 21,0 s 41 €
6 13 DOBRA MISEL KD Krim Matko Franc Matko Franc 2.100 m 170,9 s 21,4 s
7 3 IMBROS MS KK Triglav Bled Jan Miha Jan Miha 2.100 m 171,7 s 21,8 s
8 9 LAIK KD Sl. Gorice Lenart Pavšič Aleš Lovrenčič Franc 2.100 m 171,7 s 21,8 s
9 1 LABINO KK Ljubljana Kobler Jure Kobler Jure 2.100 m 175,3 s 23,5 s
DIST 11 PANDORA L KK Šentjernej Činkole Aleš Novak Igor 2.100 m 179,9 s 25,7 s
G 2 VOLVO KD Piramida Selinšek Smiljan Knecht-Šilak Jože 2.100 m
S 12 HYPNOTICA OZ KK Brdo Jagodic Tine Müller Lučka 2.100 m
G 5 ANABEL CROWN KK Ljubljana Hrovat Jože Kobler Jure 2.100 m
G 4 JASON GL KK Ljutomer Gorjanc Lojze Nedefiniran 2.100 m

Kazni:

  • Hrovat Jože - Hrovat Jože-naglo pariranje; 5.000 SIT

Številka dirke: 3.
Barva dirke: oranžna
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in st. kasače z zaslužkom do 560.000 SIT na progi 2100 m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 9 JULIA VITA (DE) KK Ljubljana Osolnik Matej Osolnik Matej 2.100 m 165,1 s 18,6 s 300 €
2 5 MEADOW LAND KK Komenda Žan Milan Zadel Peter ml. 2.100 m 165,2 s 18,7 s 158 €
3 7 IN EURO VITA KK Ljubljana Sagaj Jože ml. Sagaj Jože ml. 2.100 m 165,3 s 18,7 s 98 €
4 8 STELLA NOBLE KK Šentjernej Maletić Vojo 2.100 m 167,3 s 19,7 s 71 €
5 13 LENI KD Sl. Gorice Lenart Pavšič Aleš Lovrenčič Franc 2.100 m 168,4 s 20,2 s 45 €
6 12 PARTY TIME KK Ljubljana Dolinšek Janez Dolinšek Janez 2.100 m 168,4 s 20,2 s
7 3 PERIGNON KK Šentjernej Retelj Petra Maletić Vojo 2.100 m 168,6 s 20,3 s
8 11 VIOLETA KK Šentjernej Novak Igor Lipar Stane 2.100 m 169,5 s 20,7 s
9 6 FLORJAN KK Šentjernej Košak Janez 2.100 m 170,7 s 21,3 s
10 14 LAN KK Šentjernej Novak Tomaž Novak Tomaž 2.100 m 171,1 s 21,5 s
11 2 FIRST CLASS KD Piramida Debelak Marko Selinšek Dušan 2.100 m 171,3 s 21,6 s
12 4 BALZAM B KD Piramida Selinšek Dušan Selinšek Dušan 2.100 m 171,4 s 21,6 s
G 1 PARIS DREAM KK Ljutomer Gregorc Mirko Kristl Branko 2.100 m
DIST 10 QUITA B Boc Jože Boc Jože 2.100 m 181,8 s 26,6 s

Opombe:

  • Po zaključeni dirki se je pri izhodu s steze konj št. 9 (JULIA VITA (DE), Osolnik Matej) preplašil vozila za ravnanje steze , padel, in uničil sulky
  • Sprememba voznika št. 11 (VIOLETA)-Novak Igor

Kazni:

  • Žan Milan - Žan Milan-vožnja konja tretje osebe v nepopolni opremi po dirki; 3.000 SIT
  • Maletić Vojo - Maletić Vojo.naglo spreminjanje smeri; 10.000 SIT

Številka dirke: 4.
Barva dirke: rdeča
Propozicije: Dirka posebnega pomena MOBITEL Avtoštart za 3 letne in st. kasače z zaslužkom do 1.200.000 SIT na progi 2100 m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 12 ANGEL SIRRIUS KK Stožice Ljubljana Gregorc Mirko Gorenc Marko 2.100 m 164,4 s 18,3 s 676 €
2 9 JON GL KK Komenda Gorjanc Lojze Abbas Salah 2.100 m 165,0 s 18,6 s 338 €
3 11 LOVING LOOK VITA KK Ljubljana Sagaj Jože ml. Nedefiniran 2.100 m 165,1 s 18,6 s 169 €
4 7 IVERSON MS KK Triglav Bled Jan Miha Nedefiniran 2.100 m 165,1 s 18,6 s 75 €
5 14 KLEOPATRA KD Sl. Gorice Lenart Zorko Dušan Orthaber Franc 2.100 m 165,2 s 18,7 s 56 €
6 10 AGILITY VITA KK Ljubljana Osolnik Matej Osolnik Matej 2.100 m 165,4 s 18,8 s
7 6 RIKA I KK Šentjernej Košak Janez Košak Janez 2.100 m 165,6 s 18,9 s
8 1 TINA TASSEL KK Šentjernej Mars Martin Mars Martin 2.100 m 166,1 s 19,1 s
9 8 FOMA OM KK Ljubljana Hrovat Robert Hrovat Robert 2.100 m 166,8 s 19,4 s
10 13 LETS GO KK Komenda Marinšek Maksimiljana Marinšek Maksimiljana 2.100 m 167,1 s 19,6 s
11 4 DEFI KD Krim Novak Jože Novak Jože 2.100 m 167,9 s 20,0 s
12 2 LUNASY KK Ljubljana Benkovič Mirko Nedefiniran 2.100 m 173,5 s 22,6 s
13 5 ZICO STAR VITA KK Ljubljana Gorenc Ajda Dolinšek Janez 2.100 m 173,8 s 22,8 s
G 3 VICKERSON KK Šentjernej Antončič Borut Mars Martin 2.100 m

Opombe:

  • Sprememba voznika št. 12 (ANGEL SIRRIUS)-Gregorc Mirko
  • Prvi štart je bil ponovljen zaradi neposlušnosti št. 2 (LUNASY); Kobili LUNASY se določi zunanji štart v naslednjih dveh nastopih

Kazni:

  • Gregorc Mirko - Gregorc Mirko-vožnja konja tretje osebe v nepopolni opremi po dirki; 3.000 SIT
  • Gorjanc Lojze - Gorjanc Lojze-vožnja konja tretje osebe v nepopolni opremi po dirki; 3.000 SIT
  • Hrovat Robert - Hrovat Robert-nepravilnosti v defileju; 3.000 SIT
  • Benkovič Mirko - Benkovič Mirko-povzročitev razveljavitve štarta; 5.000 SIT

Številka dirke: 5.
Barva dirke: zelena
Propozicije: Dirka posebnega pomena TROJNA KRONA AGROKOMBINATA MARIBOR (drugi tek) Avtoštart po posebnih propozicijah za 3 letne in st. slovenske kasače na progi 2600 m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 9 JASIN GL KK Komenda Gregorc Mirko 2.600 m 205,1 s 18,9 s 751 €
2 10 DOXY PAN VITA KK Ljubljana Osolnik Matej Nedefiniran 2.600 m 205,5 s 19,0 s 357 €
3 6 OLIMPIKO VITA KK Ljubljana Hrovat Janez 2.600 m 205,6 s 19,1 s 207 €
4 7 VILI LOBELL KK Komenda Zakrajšek Tomaž Zakrajšek Anton 2.600 m 206,7 s 19,5 s 113 €
5 2 AELANDRA VITA KK Ljubljana Sagaj Jože ml. Osolnik Matej 2.600 m 206,9 s 19,6 s 75 €
6 3 DENVER MS KK Komenda Marinšek Viktor Bajželj Mojca 2.600 m 208,0 s 20,0 s
7 8 SEM KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 2.600 m 208,2 s 20,1 s
8 1 DYKSON KD Piramida Selinšek Dušan Heric Daniel 2.600 m 208,8 s 20,3 s
9 5 PINOT KK Šentjernej Bučar Silvo 2.600 m 211,1 s 21,2 s
S 4 LARA KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive 2.600 m

Opombe:

  • V toku dirke je prišlo do kontakta med št. 1 (DYKSON, Selinšek Dušan) in št. 2 (CADILLAC VITA, Sagaj Jože ml.) pri čemer je bilo uničeno kolo sulkya št. 1 (DYKSON, Selinšek Dušan)

Kazni:

  • Gregorc Mirko - Gregorc Mirko-vožnja konja tretje osebe v nepopolni opremi po dirki; 3.000 SIT; Gregorc Mirko-nepravilnosti v defileju; 3.000 SIT

Številka dirke: 6.
Barva dirke: modra
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in st. kasače, mednarodna dirka na progi 2100 m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 2 CADILLAC VITA KK Ljubljana Sagaj Jože ml. Nedefiniran 2.100 m 160,4 s 16,4 s 368 €
2 4 AVON * (HR) tuji (ni def.) Oražem Damjan Vukosavljevič Boris 2.100 m 162,1 s 17,2 s 195 €
3 3 ALF GIMLI VITA KK Ljubljana Osolnik Matej Osolnik Matej 2.100 m 162,3 s 17,3 s 124 €
4 1 MIRABELLA KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 2.100 m 163,3 s 17,8 s 86 €
5 7 ULIGISTE SANB * (IT) KK Ljubljana Vukosavljević Boris Vukosavljevič Boris 2.100 m 164,8 s 18,5 s 53 €
DIST 5 CEDRINA (IT) tuji (ni def.) Zaletel Janez Antončič Borut 2.100 m 172,3 s 22,0 s
G 6 SCARLET LIMBURGIA (DE) KK Ljubljana Žan Milan Orel Jelko 2.100 m

Opombe:

  • Prvi štart je bil ponovljen zaradi galopa št. 5 (CEDRINA) pred modro linijo

Kazni:

  • Zaletel Janez - Zaletel Janez-povzročitev razveljavitve štarta; 5.000 SIT

SPONZORJI


  • Telekom Slovenije, d.d.
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije
  • Avto Rajh d.o.o.
  • Servis Vaco d.o.o.
  • Sava zavarovalnica
  • CDE d.o.o.
  • Zavarovalnica Vzajemna
  • Iskra PIO
  • Pokojninska družba A
  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.
  • Kemofarmacija d.d.
  • Pomurski sejem d.d.
  • Carso d.o.o.
  • Gospodarsko razstavišče