KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 26.06.2005, KOMENDA

Organizator: KK Komenda

Sodniški zbor: DOLINAR Boris, GALUNDER Matko, GOVEK Rudi, JANŽEVIČ Tomaž, JENKO Jože


Številka dirke: 0.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada

Številka dirke: 1.
Barva dirke: črna
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in st. kasače z zaslužkom do 130.000 SIT na progi 1800m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 MONETA NOBLE KK Triglav Bled Judež Jože Judež Jože 1.800 m 357 €
2 10 INTER PHOTO * (DE) KK Komenda Žan Milan Žan Milan 1.800 m 195 €
3 5 LEPI MAJ KK Šentjernej Bučar Silvo Koželj Robert 1.800 m 113 €
4 8 DESA I KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko 1.800 m 75 €
5 4 QUICK STAR KK Brdo Marinšek Andrej Marinšek Andrej 1.800 m 49 €
6 2 DINARA I KD Piramida Debelak Marko Debelak Marko 1.800 m
7 7 SURIYA NOBLE KK Šentjernej Rumpret Nejc Maletić Vojo 1.800 m
G 9 NINOČKA KK Ljubljana Dolinšek Viktor Dolinšek Viktor 1.800 m
S 6 CLEMENTINA KK Šentjernej Košak Janez Košak Janez 1.800 m
G 3 MISTER FON KK Ljubljana Bulat Bogdan Bulat Bogdan 1.800 m

Opombe:

  • Časi niso merjeni!

Kazni:

  • Bučar Silvo - Bučar Silvo-groba in prekomerna uporaba biča; 9.600 SIT+2TD prepoved uporabe biča

Številka dirke: 2.
Barva dirke: oranžna
Propozicije: Prijateljsko srečanje voznikov DTC in KK Komenda-prvi tek Avtoštart s točkovanjem v dveh tekih za 3 letne in st. kasače z zaslužkom do 600.000 SIT na progi 1600m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 3 ATILA HL KK Komenda Štremfelj Tina Krajnc Matjaž 1.600 m
2 1 FREJA KK Ljubljana Holz Winfried Hrovat Janez 1.600 m
3 5 INOS KK Posavje Krško Hülsheger Holger Frank Martin 1.600 m
4 7 DOBRA MISEL KD Krim Jerovšek Roman Matko Franc 1.600 m
5 4 FINA TINA KK Komenda Kraus Christian Štremfelj Tina 1.600 m
6 9 ANGEL COWARDLY KK Komenda Krelj Darja Zakrajšek Anton 1.600 m
7 6 DAMILA KK Komenda Štremfelj Janez Kovše Nina 1.600 m
8 2 ANABEL CROWN KK Ljubljana Kosec Ivan Kobler Jure 1.600 m
9 8 FLORJAN KK Šentjernej Lempsch Siegfried 1.600 m
G 10 VICKERSON KK Šentjernej Klose Marko Mars Martin 1.600 m

Opombe:

  • Časi niso merjeni!

Kazni:

  • Kosec Ivan - Kosec Ivan-nepravilno pariranje; 10.000 SIT

Številka dirke: 3.
Barva dirke: zelena
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in st. kasače z zaslužkom do 390.000 SIT na progi 1800m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 2 JO H.V. KK Komenda Gregorc Mirko 1.800 m 150,4 s 23,6 s 394 €
2 3 MERRY LAND KK Komenda Keržan Jože Kovše Nina 1.800 m 150,5 s 23,6 s 225 €
3 7 PERIGNON KK Šentjernej Retelj Petra Maletić Vojo 1.800 m 150,8 s 23,8 s 135 €
4 1 JASON GL KK Ljutomer Gorjanc Lojze Nedefiniran 1.800 m 151,1 s 23,9 s 90 €
5 8 BALZAM B KD Piramida Selinšek Dušan Selinšek Dušan 1.800 m 151,4 s 24,1 s 56 €
6 10 MEADOW LAND KK Komenda Žan Milan Zadel Peter ml. 1.800 m 152,3 s 24,6 s
7 6 FIRST CLASS KD Piramida Debelak Marko Selinšek Dušan 1.800 m 152,6 s 24,8 s
8 4 PANDORA L KK Šentjernej Činkole Aleš Novak Igor 1.800 m 157,6 s 27,6 s
G 5 GLORIA KK Ljubljana Oražem Damjan 1.800 m
S 9 STELLA NOBLE KK Šentjernej Maletić Vojo 1.800 m

Kazni:

  • Gregorc Mirko - Gregorc Mirko-nevarna vožnja; 10.000 SIT
  • Gorjanc Lojze - Gorjanc Lojze-večkratno spreminjanje smeri (ponovitev); 20.000 SIT
  • Maletić Vojo - Maletić Vojo-nepravilnosti v defileju; 3.000 SIT

Številka dirke: 4.
Barva dirke: rdeča
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in st. kasače z zaslužkom do 600.000 SIT na progi 1800m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 2 QUITA B Boc Jože Boc Jože 1.800 m 150,3 s 23,5 s 394 €
2 1 IKARA MS KK Triglav Bled Jan Gašper Jan Miha 1.800 m 150,4 s 23,6 s 225 €
3 3 VIOLETA KK Šentjernej Lipar Stane Lipar Stane 1.800 m 151,1 s 23,9 s 135 €
4 8 LUXOR KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Nedefiniran 1.800 m 152,2 s 24,6 s 90 €
5 6 AMEBA KK Šentjernej Saje Boris Saje Boris 1.800 m 153,5 s 25,3 s 56 €
6 7 PICABO KK Šentjernej Franko Alojz Franko Alojz 1.800 m 154,0 s 25,6 s
7 4 PARTY TIME KK Ljubljana Dolinšek Janez Dolinšek Janez 1.800 m 154,9 s 26,1 s
G 5 LENI KD Sl. Gorice Lenart Pavšič Aleš Lovrenčič Franc 1.800 m
D 9 LUNASY KK Ljubljana Benkovič Mirko Nedefiniran 1.800 m

Opombe:

  • Prvi štart je bil ponovljen ker št. 4 (PARTY TIME) ni bil na svojem mestu

Kazni:

  • Dolinšek Janez - Dolinšek Janez-povzročitev razveljavitve štarta; 5.000 SIT
  • Benkovič Mirko - Benkovič Mirko-nevarna vožnja; 10.000 SIT+diskvalifikacija

Številka dirke: 5.
Barva dirke: rumena
Propozicije: Dirka posebnega pomena VELIKA NAGRADA KOMENDE-prvi tek Avtoštart v dveh tekih s točkovanjem za 3 letne in st. kasače na progi 1800m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 6 JASIN GL KK Komenda Gregorc Mirko 1.800 m 144,6 s 20,3 s
2 2 OLIMPIKO VITA KK Ljubljana Hrovat Janez 1.800 m 144,9 s 20,5 s
3 8 NIGHTSTAR YANKEE (DE) KK Ljubljana Žan Ivo Železnik Stane 1.800 m 145,0 s 20,6 s
4 3 SEM KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 1.800 m 145,8 s 21,0 s
5 5 JASNA KK Komenda Jerovšek Roman Nedefiniran 1.800 m 146,2 s 21,2 s
6 4 SCARLET LIMBURGIA (DE) KK Ljubljana Žan Milan Orel Jelko 1.800 m 146,6 s 21,4 s
7 1 PINOT KK Šentjernej Bučar Silvo 1.800 m 148,8 s 22,7 s
8 7 UNGEZ (IT) tuji (ni def.) Mars Martin Mars Martin 1.800 m 149,7 s 23,2 s

Opombe:

  • V toku dirke je prišlo do kontakta med več tekmovalci, pri čemer je prišlo do poškodovanja-uničenja koles št. 7 (UNGEZ, Mars Martin)

Kazni:

  • Žan Ivo - Žan Ivo-nevarna vožnja; 10.000 SIT

Številka dirke: 6.
Barva dirke: oranžna
Propozicije: Prijateljsko srečanje voznikov DTC in KK Komenda-drugi tek Avtoštart s točkovanjem v dveh tekih za 3 letne in st. kasače z zaslužkom do 600.000 SIT na progi 1600m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 3 ATILA HL KK Komenda Klose Marko Krajnc Matjaž 1.600 m 131,7 s 22,3 s 488 €
2 2 ANABEL CROWN KK Ljubljana Hülsheger Holger Kobler Jure 1.600 m 132,1 s 22,6 s 131 €
3 5 INOS KK Posavje Krško Kosec Ivan Frank Martin 1.600 m 132,4 s 22,7 s 263 €
4 7 DOBRA MISEL KD Krim Štremfelj Janez Matko Franc 1.600 m 133,7 s 23,6 s 169 €
5 6 DAMILA KK Komenda Jerovšek Roman Kovše Nina 1.600 m 134,7 s 24,2 s 75 €
6 10 VICKERSON KK Šentjernej Štremfelj Tina Mars Martin 1.600 m 134,8 s 24,3 s
G 4 FINA TINA KK Komenda Krelj Darja Štremfelj Tina 1.600 m
G 8 FLORJAN KK Šentjernej Holz Winfried 1.600 m
G 9 ANGEL COWARDLY KK Komenda Kraus Christian Zakrajšek Anton 1.600 m
DIST 1 FREJA KK Ljubljana Lempsch Siegfried Hrovat Janez 1.600 m 145,1 s 30,7 s

Opombe:

  • Končni vrstni red: 1. ATILA HL (2 točki; 1+1), 2. INOS (6 točk; 3+3), 3. DOBRA MISEL (8 točk; 4+4), 4. ANABEL CROWN (10 točk; 8+2), 5. DAMILA (12 točk; 7+5)

Številka dirke: 7.
Barva dirke: vijolična
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in st. kasače z zaslužkom do 900.000 SIT na progi 1800m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 ANASTAZIJA KK Komenda Rezać Ilija 1.800 m 147,5 s 21,9 s 469 €
2 9 FOMA OM KK Ljubljana Hrovat Robert Hrovat Robert 1.800 m 148,1 s 22,3 s 263 €
3 6 ZICO STAR VITA KK Ljubljana Gorenc Ajda Dolinšek Janez 1.800 m 151,7 s 24,3 s 150 €
4 3 LAN KK Šentjernej Novak Tomaž Novak Tomaž 1.800 m 152,9 s 24,9 s 105 €
D 4 DEFI KD Krim Novak Jože Novak Jože 1.800 m
N 5 FLESH GORDON KK Ljubljana Prašnikar Milan Prašnikar Milan 1.800 m
G 7 RIKA I KK Šentjernej Košak Janez Košak Janez 1.800 m
O 2 TINA TASSEL KK Šentjernej Mars Martin Mars Martin 1.800 m
S 8 IVERSON MS KK Triglav Bled Jan Miha Nedefiniran 1.800 m

Opombe:

  • V toku dirke je prišlo do kontakta med več tekmovalci, pri čemer je prišlo do uničenja koles in ojnic št 8 (IVERSON MS, Jan Miha)

Kazni:

  • Novak Jože - Novak Jože-grobo oviranje in spreminjanje smeri; 10.000 SIT+diskvalifikacija

Številka dirke: 8.
Barva dirke: rumena
Propozicije: Dirka posebnega pomena VELIKA NAGRADA KOMENDE-drugi tek Avtoštart v dveh tekih s točkovanjem za 3 letne in st. kasače na progi 1800m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 6 JASIN GL KK Komenda Gregorc Mirko 1.800 m 144,7 s 20,4 s 1.183 €
2 1 PINOT KK Šentjernej Bučar Silvo 1.800 m 145,2 s 20,7 s 263 €
3 5 JASNA KK Komenda Jerovšek Roman Nedefiniran 1.800 m 145,4 s 20,8 s 657 €
4 3 SEM KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 1.800 m 145,6 s 20,9 s 394 €
5 4 SCARLET LIMBURGIA (DE) KK Ljubljana Žan Milan Orel Jelko 1.800 m 145,7 s 20,9 s 131 €
GC 2 OLIMPIKO VITA KK Ljubljana Hrovat Janez 1.800 m
D 8 NIGHTSTAR YANKEE (DE) KK Ljubljana Žan Ivo Železnik Stane 1.800 m
O 7 UNGEZ (IT) tuji (ni def.) Mars Martin Mars Martin 1.800 m

Opombe:

  • Odvzem krvi za doping kontrolo JASIN GL, JASNA Končni vrstni red: 1. JASIN GL (2 točki; 2+2), 2. JASNA (8 točk; 5+3), 3. SEM (8točk; 4+4), 4. PINOT (9 točk; 7+2), 5. SCARLET LIMBURGIA

Kazni:

  • Žan Ivo - Žan Ivo-namerna nevarna vožnja, večkratno spreminjanje smeri, nešportno obnašanje, nespoštovanje sodniških odločitev (nezapustitev steze po diskvalifikaciji; 20.000 SIT+diskvalifikacija+prepoved vožnje do 24.09.2005

Številka dirke: 9.
Barva dirke: bela
Propozicije: Dirka posebnega pomena Mobitel Avtoštart za 3 letne in st. kasače z zaslužkom od 750.000 SIT do 1.500.000 SIT na progi 1800m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 JON GL KK Komenda Gorjanc Lojze Abbas Salah 1.800 m 145,6 s 20,9 s 601 €
2 7 DENVER MS KK Komenda Marinšek Viktor Bajželj Mojca 1.800 m 145,7 s 20,9 s 300 €
3 2 DYKSON KD Piramida Selinšek Dušan Heric Daniel 1.800 m 146,7 s 21,5 s 225 €
4 6 RODONDO VITA KK Šentjernej Narat Jernej Narat Mateja 1.800 m 146,7 s 21,5 s 113 €
5 9 LARA KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive 1.800 m 146,8 s 21,6 s 75 €
6 8 MIRABELLA KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 1.800 m 148,8 s 22,7 s
7 5 THE ROCK (DE) KD Piramida Gustafsson Lars Sagaj Jože ml. 1.800 m 150,9 s 23,8 s
O 4 LANOS * KK Šentjernej Grabnar Igor Nedefiniran 1.800 m
S 3 VAMIT KK Ljutomer Kosec Ivan Vučkič Evgen 1.800 m

Opombe:

  • V toku dirke je prišlo do kontakta med št. 8 in št 2, pri čemer je bilo poškodovano (uničeno) kolo št. 2 (DYKSON, Selinšek Dušan)

SPONZORJI


  • Zavarovalnica Vzajemna
  • Kemofarmacija d.d.
  • CDE d.o.o.
  • Pomurski sejem d.d.
  • Iskra PIO
  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.
  • Gospodarsko razstavišče
  • Avto Rajh d.o.o.
  • Telekom Slovenije, d.d.
  • Carso d.o.o.
  • Pokojninska družba A
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije
  • Servis Vaco d.o.o.
  • Sava zavarovalnica