KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 23.10.2005, KOMENDA

Organizator: KK Komenda


Številka dirke: 1.
Barva dirke: oranžna
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in st. kasače z zaslužkom do 80.000 SIT na progi 1800m
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 6 MISS MICA OZ KD Sl. Gorice Lenart Osterc Tomaž Osterc Zvonko 1.800 m 160,2 s 29,0 s 338 €
2 1 CARNYDA KK Šentjernej Boc Jože Saje Boris 1.800 m 160,7 s 29,3 s 180 €
3 4 KIA KD Piramida Predan Uroš Predan Uroš 1.800 m 160,7 s 29,3 s 113 €
4 5 MISTER FON KK Ljubljana Kobler Jure Bulat Bogdan 1.800 m 161,4 s 29,7 s 75 €
DIST 8 DINARA I KD Piramida Debelak Marko Debelak Marko 1.800 m 174,6 s 37,0 s
G 2 ARDONION KK Šentjernej Košak Andrej Košak Janez HB 1.800 m
G 3 DABINA KK Brdo Babnik Blaž Babnik Blaž 1.800 m
G 7 ETTORE MN * (IT) KK Ljubljana Žan Milan Vukosavljevič Boris 1.800 m

Opombe:

  • Sprememba voznika ETTORE MN*(IT) (Žan Milan); Prvi štart je bil ponovljen ker št. 7 (ETTORE MN*(IT)) na modri liniji ni bil na svoji poziciji

Kazni:

  • Osterc Tomaž - Osterc Zvonko (trener)-nešportno obnašanje; 10.000 SIT
  • Predan Uroš - Predan Uroš-prekomerna uporaba biča; 9.600 SIT+1TD prepoved uporabe biča
  • Žan Milan - Žan Milan-povzročitev razveljavitve štarta; 5.000 SIT

Številka dirke: 2.
Barva dirke: zelena
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in st. kasače z zaslužkom do 241.000 SIT na progi 1800m
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 4 LEPI MAJ KK Šentjernej Mars Martin Koželj Robert 1.800 m 152,6 s 24,8 s 338 €
2 5 IZAK BE KK Posavje Krško Les Drago Šepetavc Janko 1.800 m 153,5 s 25,3 s 180 €
3 3 VETERNICA KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 1.800 m 156,0 s 26,7 s 113 €
4 6 DESA I KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko 1.800 m 156,2 s 26,8 s 75 €
5 1 FIRE GIRL KK Ljutomer Zakrajšek Tomaž Vajs Damjan 1.800 m 156,4 s 26,9 s 45 €
6 2 CLEMENTINA KK Šentjernej Košak Aleš Košak Janez 1.800 m 157,5 s 27,5 s
O 8 PANDORA L KK Šentjernej Novak Igor Novak Igor 1.800 m
GC 7 VARENA KK Komenda Jagodic Matevž Jagodic Matevž 1.800 m

Opombe:

  • Sprememba voznika IZAK BE (Les Drago)

Kazni:

  • Jagodic Matevž - Jagodic Matevž-nedržanje nog v stremenih v času defileja; opomin

Številka dirke: 3.
Barva dirke: rdeča
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in st. kasače z zaslužkom do 450.000 SIT na progi 1800m
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 10 JO H.V. KK Komenda Gregorc Mirko 1.800 m 151,5 s 24,2 s 368 €
2 1 CUBLAI KAN KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 1.800 m 151,7 s 24,3 s 195 €
3 5 IMBROS MS KK Triglav Bled Jan Miha Jan Miha 1.800 m 152,5 s 24,7 s 124 €
4 7 INOS KK Posavje Krško Frank Martin Frank Martin 1.800 m 154,3 s 25,7 s 86 €
5 9 GRACE BE (SE) KK Posavje Krško Bernardič Uroš Nedefiniran 1.800 m 154,8 s 26,0 s 53 €
6 3 ATILA HL KK Komenda Štremfelj Tina Krajnc Matjaž 1.800 m 161,0 s 29,4 s
G 6 PERIGNON KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 1.800 m
G 8 FLORJAN KK Šentjernej Franko Alojz 1.800 m
G 4 DAMILA KK Komenda Kovše Nina Kovše Nina 1.800 m
GC 2 MERRY LAND KK Komenda Keržan Miloš Kovše Nina 1.800 m

Opombe:

  • Sprememba voznika CUBLAI KAN (Judež Jože)
  • Sprememba voznika PERIGNON (Maletić Vojo)

Številka dirke: 4.
Barva dirke: bela
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in st. kasače z zaslužkom do 900.000 SIT na progi 1800m
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 9 PARIS DREAM KK Ljutomer Gregorc Mirko Kristl Branko 1.800 m 150,4 s 23,6 s 368 €
2 5 PARTY TIME KK Ljubljana Dolinšek Janez Dolinšek Janez 1.800 m 150,6 s 23,7 s 195 €
3 8 IVERSON MS KK Triglav Bled Jan Gašper Nedefiniran 1.800 m 150,9 s 23,8 s 124 €
4 7 LAN KK Šentjernej Novak Tomaž Novak Tomaž 1.800 m 151,4 s 24,1 s 86 €
5 6 PICABO KK Šentjernej Franko Alojz Franko Alojz 1.800 m 154,0 s 25,6 s 53 €
6 2 DAEWOO KK Komenda Ferkol Svobodan Ferkol Svobodan 1.800 m 154,9 s 26,1 s
G 4 LENI KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Lovrenčič Franc 1.800 m
G 1 MEADOW LAND KK Komenda Zadel Peter ml. Zadel Peter ml. 1.800 m
G 3 ANGEL COWARDLY KK Komenda Zakrajšek Tomaž Zakrajšek Anton 1.800 m

Opombe:

  • Zadel Peter ml.-ogrevanje v času defileja; 5.000 SIT

Številka dirke: 5.
Barva dirke: črna
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in st. kasače z zaslužkom do 900.000 SIT na progi 1800m
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 7 LUXOR KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Nedefiniran 1.800 m 151,0 s 23,9 s 368 €
2 5 JASON GL KK Ljutomer Gorjanc Lojze Nedefiniran 1.800 m 151,1 s 23,9 s 195 €
3 1 ANABEL CROWN KK Ljubljana Hrovat Jože Kobler Jure 1.800 m 151,6 s 24,2 s 124 €
4 3 AMEBA KK Šentjernej Saje Boris Saje Boris 1.800 m 151,8 s 24,3 s 86 €
5 8 DEFI KD Krim Novak Jože Novak Jože 1.800 m 152,4 s 24,7 s 53 €
6 2 IKARA MS KK Triglav Bled Jan Blaž Jan Miha 1.800 m 152,6 s 24,8 s
7 6 QUITA B Boc Jože Boc Jože 1.800 m 153,2 s 25,1 s
G 4 VIOLETA KK Šentjernej Lipar Stane Lipar Stane 1.800 m

Številka dirke: 6.
Barva dirke: vijoličasta
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in st. kasače z zaslužkom do 1.500.000 SIT na progi 1800m
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 4 VAMIT KK Ljutomer Kosec Ivan Vučkič Evgen 1.800 m 150,0 s 23,3 s 413 €
2 2 TINA TASSEL KK Šentjernej Mars Martin Mars Martin 1.800 m 150,0 s 23,3 s 233 €
3 1 ANASTAZIJA KK Komenda Rezać Ilija 1.800 m 150,5 s 23,6 s 131 €
4 5 LANOS * KK Šentjernej Grabnar Igor Nedefiniran 1.800 m 151,0 s 23,9 s 94 €
5 6 RODONDO VITA KK Šentjernej Narat Jernej Narat Mateja 1.800 m 152,0 s 24,4 s 68 €
6 3 FOMA OM KK Ljubljana Hrovat Robert Hrovat Robert 1.800 m 159,0 s 28,3 s

Opombe:

  • Hrovat Robert-fizični napad na člana sodniškega zbora; 60 koledarskih dni prepoved vožnje (kazen prične teči od prvega tekmovalnega dne pod okriljem ZDKCS v sezoni 2006)+100.000 SIT+predlog za uvedbo disciplinskega postopka

Številka dirke: 7.
Barva dirke: rumena
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in st. kasače z zaslužkom nad 1.500.000 SIT na progi 1800m
Stanje steze: dobra

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 8 JASIN GL KK Komenda Gregorc Mirko 1.800 m 145,6 s 20,9 s 507 €
2 7 JASNA KK Komenda Jerovšek Roman Nedefiniran 1.800 m 146,1 s 21,2 s 263 €
3 9 UNGEZ (IT) tuji (ni def.) Mars Martin Mars Martin 1.800 m 148,2 s 22,3 s 169 €
4 10 NIGHTSTAR YANKEE (DE) KK Ljubljana Žan Milan Železnik Stane 1.800 m 148,5 s 22,5 s 113 €
5 6 JONAS B tuji (ni def.) Gustafsson Lars Nedefiniran 1.800 m 149,5 s 23,1 s 75 €
6 1 KLEOPATRA KD Sl. Gorice Lenart Orthaber Franc Orthaber Franc 1.800 m 150,0 s 23,3 s
7 2 LARA KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive 1.800 m 150,7 s 23,7 s
8 4 SONNI SCORE * (DE) KK Ljubljana Oražem Damjan Horvat Karel 1.800 m 151,1 s 23,9 s
O 3 AHIL KK Šentjernej Antončič Borut Zaletel Janez 1.800 m
S 5 CEDRINA (IT) tuji (ni def.) Radkovič Božo Antončič Borut 1.800 m

Opombe:

  • Prvi štart je bil ponovljen zaradi galopa št. 9 (UNGEZ (IT)) pred modro linijo
  • Sprememba voznika NIGHTSTAR YANKEE (DE) (Žan Milan)

Kazni:

  • Mars Martin - Mars Martin-povzročitev razveljavitve štarta; 5.000 SIT; Mars Martin-nevarna vožnja; 5.000 SIT
  • Žan Milan - Žan Milan-nevarna vožnja; 5.000 SIT
  • Gustafsson Lars - Gustafsson Lars-nevarna vožnja; 10.000 SIT

SPONZORJI


  • Pomurski sejem d.d.
  • Servis Vaco d.o.o.
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije
  • CDE d.o.o.
  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.
  • Gospodarsko razstavišče
  • Avto Rajh d.o.o.
  • Zavarovalnica Vzajemna
  • Iskra PIO
  • Pokojninska družba A
  • Telekom Slovenije, d.d.
  • Sava zavarovalnica
  • Carso d.o.o.
  • Kemofarmacija d.d.