KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 12.05.2002, STOŽICE

Organizator: KK Stožice Ljubljana


Številka dirke: 1.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 13 NIGRA I KD Krim Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 129,3 s 20,8 s 282 €
2 2 NOBODYELSE KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Nedefiniran 1.600 m 129,3 s 20,8 s 150 €
3 4 ICI MERCI VITA KK Brdo Gregorc Mirko Nedefiniran 1.600 m 130,1 s 21,3 s 94 €
4 14 ROCO HV KK Domžale Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 130,9 s 21,8 s 68 €
5 11 DAMILA KK Komenda Keržan Boris Kovše Nina 1.600 m 131,0 s 21,9 s 45 €
6 8 LUXOR KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Nedefiniran 1.600 m 133,5 s 23,4 s
7 9 FRENKY BOY KK Ljubljana Prašnikar Milan Nedefiniran 1.600 m 133,6 s 23,5 s
8 1 QUITA B Nedefiniran Boc Jože 1.600 m 134,0 s 23,8 s
9 10 PASCAL LOBELL Nedefiniran Darovec Jože 1.600 m
10 5 FRIC KK Komenda Marinšek Andrej Nedefiniran 1.600 m 136,8 s 25,5 s
11 7 FIRST CLASS KD Piramida Selinšek Dušan Selinšek Dušan 1.600 m 139,7 s 27,3 s
12 7 APOLON KK Komenda Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 142,0 s 28,8 s
G 6 CASH MAKER VITA KK Ljubljana Žan Ivo Nedefiniran 1.600 m
I 3 MIF KK Ljubljana Kobler Jure Nedefiniran 1.600 m

Številka dirke: 2.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 10 PRIVATE PROMISE KK Ljutomer Žan Ivo Nedefiniran 1.600 m 128,5 s 20,3 s 282 €
2 1 AELANDRA VITA KK Ljubljana Osolnik Matej Osolnik Matej 1.600 m 128,5 s 20,3 s 150 €
3 5 AMEBA KK Šentjernej Orel Jelko Saje Boris 1.600 m 129,3 s 20,8 s 94 €
4 11 DICKY KK Komenda Ferkol Svobodan Nedefiniran 1.600 m 131,1 s 21,9 s 68 €
5 9 LAN KK Šentjernej Novak Igor Novak Tomaž 1.600 m 131,5 s 22,2 s 45 €
6 4 VID Predan Uroš Nedefiniran 1.600 m 135,1 s 24,4 s
7 3 LORETTA LYNN KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 136,1 s 25,1 s
8 8 PENELOPE KK Komenda Brolih Uroš Nedefiniran 1.600 m 136,9 s 25,6 s
9 2 FEBRUARSKA ROSA KK Šentjernej Humek Ivan Nedefiniran 1.600 m 145,9 s 31,2 s
10 7 DONAT KD Sl. Gorice Lenart Plečko Milan Nedefiniran 1.600 m 148,0 s 32,5 s
I 6 DON KK Brdo Boc Jože Nedefiniran 1.600 m

Številka dirke: 3.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 11 DAGAS KK Posavje Krško Pavšič Aleš Nedefiniran 1.600 m 127,5 s 19,7 s 156 €
2 5 MIRABELLA KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 1.600 m 128,0 s 20,0 s 150 €
3 6 AHIL KK Šentjernej Antončič Borut Zaletel Janez 1.600 m 128,4 s 20,2 s 94 €
4 3 CENE HV KK Domžale Habjan Maša Nedefiniran 1.600 m 128,8 s 20,5 s 68 €
5 2 PIKA L KK Šentjernej Lipar Stane Nedefiniran 1.600 m 130,3 s 21,4 s 45 €
6 12 LUKAS KK Šentjernej Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 130,4 s 21,5 s
7 10 AMARO II KK Ljubljana Oražem Damjan Nedefiniran 1.600 m 130,4 s 21,5 s
8 8 FAX KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 130,6 s 21,6 s
9 1 LAIK KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Lovrenčič Franc 1.600 m 131,5 s 22,2 s
10 9 PINELA KD Krim Novak Igor Nedefiniran 1.600 m 131,5 s 22,2 s
11 7 RODNEY KK Ljubljana Govek Rudi Dolinšek Viktor 1.600 m 132,6 s 22,9 s
G 4 IKARA MS KK Triglav Bled Jan Miha Jan Miha 1.600 m

Številka dirke: 4.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
2 1 PRINC TOP KK Brdo Gregorc Mirko Nedefiniran 1.600 m 126,9 s 19,3 s 158 €
3 4 VANESA KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 127,0 s 19,4 s 101 €
4 7 VIKTOR KK Ljubljana Orel Jelko Nedefiniran 1.600 m 128,0 s 20,0 s 75 €
5 6 KLEOPATRA KD Sl. Gorice Lenart Orthaber Franc Orthaber Franc 1.600 m 129,5 s 20,9 s 53 €
6 5 ARM B KK Komenda Kosec Ivan Nedefiniran 1.600 m 130,4 s 21,5 s
7 8 VANISH KK Stožice Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 131,6 s 22,3 s
8 3 BIG STAR KK Brdo Čebulj Franc Nedefiniran 1.600 m 133,5 s 23,4 s

Številka dirke: 5.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 6 CADILLAC VITA KK Ljubljana Osolnik Matej Nedefiniran 1.600 m 121,3 s 15,8 s 289 €
2 8 CHINA TRUCE KK Šentjernej Pirc Blaž Nedefiniran 1.600 m 125,0 s 18,1 s 158 €
3 1 PELI II KK Šentjernej Antončič Borut Nedefiniran 1.600 m 125,0 s 18,1 s 101 €
4 7 ALEGRA KK Komenda Štremfelj Janez Nedefiniran 1.600 m 125,8 s 18,6 s 75 €
5 4 DORČ TORNADO KK Posavje Krško Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 126,0 s 18,8 s 53 €
6 5 PINA KD Piramida Lipar Stane Nedefiniran 1.600 m 127,1 s 19,4 s
7 2 MOLIPAČI KK Triglav Bled Pavšič Aleš Nedefiniran 1.600 m 129,6 s 21,0 s
G 3 SERKA B KD Krim Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m

Številka dirke: 6.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 ALF GIMLI VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Osolnik Matej 1.600 m 122,4 s 16,5 s 319 €
2 7 CAROS KK Komenda Pirc Blaž Nedefiniran 1.600 m 124,3 s 17,7 s 169 €
3 4 ARABELA KK Komenda Dolinšek Viktor Nedefiniran 1.600 m 124,8 s 18,0 s 113 €
4 6 ABROS KK Komenda Nedefiniran Krelj Darja 1.600 m 125,5 s 18,4 s 86 €
5 5 SAFIR II KK Posavje Krško Bernardič Uroš Nedefiniran 1.600 m 126,8 s 19,3 s 64 €
6 8 LESCOM KD Sl. Gorice Lenart Plečko Gorazd Nedefiniran 1.600 m 127,3 s 19,6 s
7 2 AQUA B KK Posavje Krško Cetin Franc Nedefiniran 1.600 m 128,4 s 20,2 s
8 9 AGIL KK Šentjernej Judež Jože Nedefiniran 1.600 m 129,4 s 20,9 s
G 3 WEST SIDE STORY KK Ljubljana Oražem Damjan Nedefiniran 1.600 m

Številka dirke: 7.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 8 JASNA KK Komenda Jerovšek Roman Nedefiniran 2.100 m 169,6 s 20,8 s 601 €
2 4 SEM KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 2.100 m 169,6 s 20,8 s 300 €
3 9 JONAS B tuji (ni def.) Gorjanc Lojze Nedefiniran 2.100 m 170,0 s 21,0 s 225 €
4 3 ADRIATIC KD Krim Matko Franc Nedefiniran 2.100 m 170,9 s 21,4 s 113 €
5 7 ALEKSANDER KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Nedefiniran 2.100 m 170,9 s 21,4 s 75 €
6 6 LAKE B KK Komenda Marinšek Viktor Nedefiniran 2.100 m 170,9 s 21,4 s
7 1 ROCKY VITA KK Komenda Hrovat Jože Nedefiniran 2.100 m 171,1 s 21,5 s
8 5 LARA KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive 2.100 m 171,3 s 21,6 s
9 2 LUNASY KK Ljubljana Benkovič Mirko Nedefiniran 2.100 m 174,8 s 23,2 s

Številka dirke: 8.
Propozicije: 1600mA

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 2 JASIN GL KK Komenda Gregorc Mirko 1.600 m 120,9 s 15,6 s 376 €
2 4 PATREZZE LOBELL KK Komenda Kosec Ivan Nedefiniran 1.600 m 121,1 s 15,7 s 195 €
3 9 BUKEFALOS KK Šentjernej Pavšič Aleš Nedefiniran 1.600 m 122,2 s 16,4 s 131 €
4 10 SURIYA KK Šentjernej Maletić Vojo Nedefiniran 1.600 m 123,1 s 16,9 s 94 €
5 1 CHER DU GAZEAU GH KK Brdo Gorjanc Lojze Nedefiniran 1.600 m 123,3 s 17,1 s 68 €
6 11 SONNI SCORE * (DE) KK Ljubljana Jagodic Tine Horvat Karel 1.600 m 123,3 s 17,1 s
7 8 AMERICAN EXPRESS KK Ljubljana Oražem Damjan Nedefiniran 1.600 m 123,5 s 17,2 s
8 5 FELICIA KK Brdo Jagodic Matevž Nedefiniran 1.600 m 123,7 s 17,3 s
9 13 EXPRESS BAR KK Ljubljana Žan Ivo Nedefiniran 1.600 m 123,9 s 17,4 s
10 7 DORIANA KK Komenda Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 124,4 s 17,8 s
11 12 ARMBRO SAGE (US) KK Ljubljana Hrovat Janez Nedefiniran 1.600 m 125,1 s 18,2 s
12 6 FRICK KK Komenda Marinšek Andrej Nedefiniran 1.600 m 130,3 s 21,4 s
O 3 SADAM KK Ljubljana Prašnikar Milan Nedefiniran 1.600 m

SPONZORJI


  • Zavarovalnica Vzajemna
  • Avto Rajh d.o.o.
  • Telekom Slovenije, d.d.
  • Pokojninska družba A
  • Iskra PIO
  • Pomurski sejem d.d.
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije
  • CDE d.o.o.
  • Servis Vaco d.o.o.
  • Kemofarmacija d.d.
  • Sava zavarovalnica
  • Gospodarsko razstavišče
  • Carso d.o.o.
  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.