KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 26.05.2002, POD LESCAMI

Organizator: KK Triglav Bled


Številka dirke: 1.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 9 AMEBA KK Šentjernej Orel Jelko Saje Boris 1.800 m 153,0 s 25,0 s 304 €
2 1 APOLON KK Komenda Marinšek Andrej Nedefiniran 1.800 m 153,2 s 25,1 s 169 €
3 4 AL FONZA KK Šentjernej Košak Andrej Nedefiniran 1.800 m 154,0 s 25,6 s 101 €
4 7 NIGRA I KD Krim Nedefiniran Nedefiniran 1.800 m 155,0 s 26,1 s 68 €
5 6 ROSANDA KK Šentjernej Košak Janez Nedefiniran 1.800 m 155,0 s 26,1 s 34 €
6 10 DICKY KK Komenda Ferkol Svobodan Nedefiniran 1.800 m 155,4 s 26,3 s
7 2 DON KK Brdo Boc Jože Nedefiniran 1.800 m 156,4 s 26,9 s
8 8 PIKA L KK Šentjernej Lipar Stane Nedefiniran 1.800 m 156,6 s 27,0 s
G 5 LAIK KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Lovrenčič Franc 1.800 m
G 3 DONAT KD Sl. Gorice Lenart Plečko Milan Nedefiniran 1.800 m

Številka dirke: 2.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 8 KLEOPATRA KD Sl. Gorice Lenart Orthaber Franc Orthaber Franc 1.800 m 151,7 s 24,3 s 304 €
2 9 VIKTOR KK Ljubljana Orel Jelko Nedefiniran 1.800 m 151,7 s 24,3 s 169 €
3 1 IKARA MS KK Triglav Bled Jan Miha Jan Miha 1.800 m 152,9 s 24,9 s 101 €
4 7 ARM B KK Komenda Kosec Ivan Nedefiniran 1.800 m 154,1 s 25,6 s 68 €
5 6 DAGAS KK Posavje Krško Pavšič Aleš Nedefiniran 1.800 m 154,3 s 25,7 s 34 €
6 4 PINELA KD Krim Novak Jože Nedefiniran 1.800 m 155,7 s 26,5 s
G 2 LAMINA KK Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran 1.800 m
G 5 AMARO II KK Ljubljana Oražem Damjan Nedefiniran 1.800 m
G 3 MIRABELLA KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 1.800 m

Številka dirke: 3.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 4 SEM KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 2.180 m 185,2 s 25,0 s 323 €
2 1 PELI II KK Šentjernej Antončič Borut Nedefiniran 2.180 m 186,1 s 25,4 s 177 €
3 3 ALEGRA KK Komenda Štremfelj Janez Nedefiniran 2.180 m 186,4 s 25,5 s 109 €
4 2 PINA KD Piramida Lipar Stane Nedefiniran 2.180 m 191,8 s 28,0 s 71 €
O 5 CHINA TRUCE KK Šentjernej Pirc Blaž Nedefiniran 2.180 m

Številka dirke: 4.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 7 SAI BABA KK Šentjernej Maletić Vojo Nedefiniran 2.180 m 181,8 s 23,4 s 338 €
2 5 CAROS KK Komenda Pirc Blaž Nedefiniran 2.180 m 182,0 s 23,5 s 188 €
3 2 LARA KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive 2.180 m 182,0 s 23,5 s 113 €
4 6 LESCOM KD Sl. Gorice Lenart Plečko Gorazd Nedefiniran 2.180 m 182,0 s 23,5 s 75 €
5 4 ARABELA KK Komenda Dolinšek Viktor Nedefiniran 2.180 m 182,5 s 23,7 s 38 €
6 1 LAKE B KK Komenda Marinšek Viktor Nedefiniran 2.180 m 186,4 s 25,5 s
7 3 AQUA B KK Posavje Krško Cetin Franc Nedefiniran 2.180 m 187,5 s 26,0 s

Številka dirke: 5.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 6 SURIYA KK Šentjernej Maletić Vojo Nedefiniran 2.180 m 176,4 s 20,9 s 424 €
2 3 JASNA KK Komenda Jerovšek Roman Nedefiniran 2.180 m 176,4 s 20,9 s 233 €
3 1 VILI LOBELL KK Komenda Nedefiniran Zakrajšek Anton 2.180 m 176,5 s 21,0 s 143 €
4 5 AMERICAN EXPRESS KK Ljubljana Oražem Damjan Nedefiniran 2.180 m 177,0 s 21,2 s 94 €
5 7 SONNI SCORE * (DE) KK Ljubljana Jagodic Tine Horvat Karel 2.180 m 177,7 s 21,5 s 45 €
6 4 DORIANA KK Komenda Nedefiniran Nedefiniran 2.180 m 178,6 s 21,9 s
G 2 PATREZZE LOBELL KK Komenda Kosec Ivan Nedefiniran 2.180 m

Številka dirke: 6.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 3 FRIC KK Komenda Marinšek Andrej Nedefiniran 1.800 m 157,5 s 27,5 s 304 €
2 2 DANDY KK Komenda Zaletel Janez Zakrajšek Anton 1.800 m 157,6 s 27,6 s 169 €
3 6 PERSILA I KK Šentjernej Antončič Jože Nedefiniran 1.800 m 158,8 s 28,2 s 101 €
4 1 LUXOR KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Nedefiniran 1.800 m 159,1 s 28,4 s 68 €
5 5 ERZI L KK Šentjernej Činkole Aleš Nedefiniran 1.800 m 159,5 s 28,6 s 34 €
6 4 FIRST CLASS KD Piramida Selinšek Dušan Selinšek Dušan 1.800 m 159,8 s 28,8 s
G 8 DETKA KK Komenda Nedefiniran Nedefiniran 1.800 m
G 7 DAMILA KK Komenda Keržan Boris Kovše Nina 1.800 m

Številka dirke: 7.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 4 PRINCE OF VENICE KK Triglav Bled Jan Gašper Nedefiniran 1.800 m 158,0 s 27,8 s 255 €
2 5 PRINC TOP KK Brdo Nedefiniran Nedefiniran 1.800 m 158,8 s 28,2 s 139 €
3 8 ALEGRA KK Komenda Štremfelj Tina Nedefiniran 1.800 m 159,0 s 28,3 s 83 €
4 10 ADŽI LOBELL KK Komenda Nedefiniran Nedefiniran 1.800 m 159,3 s 28,5 s 56 €
5 3 MIRABELLA KK Šentjernej Nedefiniran Judež Jože 1.800 m 159,6 s 28,7 s 30 €
6 7 PINA KD Piramida Činkole Aleš Nedefiniran 1.800 m 160,2 s 29,0 s
7 2 PIKA L KK Šentjernej Lukman-Tome Vanja Nedefiniran 1.800 m 163,6 s 30,9 s
8 9 AQUA B KK Posavje Krško Nedefiniran Nedefiniran 1.800 m 164,9 s 31,6 s
G 6 ARM B KK Komenda Nedefiniran Nedefiniran 1.800 m
G 1 PERUN KK Brdo Nedefiniran Nedefiniran 1.800 m

SPONZORJI


  • Telekom Slovenije, d.d.
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije
  • Gospodarsko razstavišče
  • Avto Rajh d.o.o.
  • Pokojninska družba A
  • CDE d.o.o.
  • Servis Vaco d.o.o.
  • Kemofarmacija d.d.
  • Zavarovalnica Vzajemna
  • Pomurski sejem d.d.
  • Sava zavarovalnica
  • Iskra PIO
  • Carso d.o.o.
  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.