KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 16.06.2002, LENART

Organizator: KD Sl. Gorice Lenart


Številka dirke: 1.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 5 LOTUS I KD Sl. Gorice Lenart Knecht-Šilak Jože Nedefiniran 1.600 m 147,0 s 31,9 s 234 €
2 4 ARIS I KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 147,0 s 31,9 s 150 €
3 1 VIXEN KK Stožice Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 147,7 s 32,3 s 94 €
4 6 INOS KK Posavje Krško Nedefiniran Frank Martin 1.600 m 162,2 s 41,4 s 56 €
5 2 NOKIA OZ KK Ljutomer Slavič Tonček Nedefiniran 1.600 m 163,0 s 41,9 s 38 €
O 3 EMILIJA OZ KK Ljutomer Osterc Zvonko Nedefiniran 1.600 m

Številka dirke: 2.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 SILENT MAJORITY VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Gregorc Mirko 1.600 m 132,4 s 22,7 s 282 €
2 9 LUXOR KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Nedefiniran 1.600 m 133,5 s 23,4 s 150 €
3 4 CASH MAKER VITA KK Ljubljana Žan Ivo Nedefiniran 1.600 m 136,0 s 25,0 s 94 €
4 10 SAMANTA KD Sl. Gorice Lenart Plečko Milan Nedefiniran 1.600 m 136,5 s 25,3 s 68 €
5 2 APRILIA Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 136,5 s 25,3 s 45 €
6 6 VIK M MERITIME KK Komenda Zadel Peter ml. Nedefiniran 1.600 m 137,1 s 25,7 s
7 12 DAMILA KK Komenda Keržan Boris Kovše Nina 1.600 m 137,4 s 25,9 s
8 11 PERSILA I KK Šentjernej Antončič Jože Nedefiniran 1.600 m 138,4 s 26,5 s
9 7 POLLY TRUCE KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 139,7 s 27,3 s
G 5 FIRST CLASS KD Piramida Selinšek Dušan Selinšek Dušan 1.600 m
O 8 RIKI C LEE KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m
G 3 QUITA B Nedefiniran Boc Jože 1.600 m

Številka dirke: 3.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 5 LAIK KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Lovrenčič Franc 1.600 m 136,8 s 25,5 s 289 €
2 2 ROCO HV KK Domžale Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 136,8 s 25,5 s 158 €
3 1 ICI MERCI VITA KK Brdo Gregorc Mirko Nedefiniran 1.600 m 136,8 s 25,5 s 101 €
4 3 APOLON KK Komenda Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 139,1 s 26,9 s 75 €
5 4 NOBODYELSE KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Nedefiniran 1.600 m 140,8 s 28,0 s 53 €
G 6 DICKY KK Komenda Ferkol Svobodan Nedefiniran 1.600 m

Številka dirke: 4.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 LEWIS KK Šentjernej Zaletel Janez Nedefiniran 1.600 m 127,0 s 19,4 s 319 €
2 5 CENE HV KK Domžale Habjan Maša Nedefiniran 1.600 m 127,0 s 19,4 s 169 €
3 4 PIKA L KK Šentjernej Lipar Stane Nedefiniran 1.600 m 128,4 s 20,2 s 113 €
4 2 AELANDRA VITA KK Ljubljana Osolnik Matej Osolnik Matej 1.600 m 128,7 s 20,4 s 86 €
G 3 LAN KK Šentjernej Novak Igor Novak Tomaž 1.600 m

Številka dirke: 5.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 8 AGILITY VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Osolnik Matej 1.600 m 127,4 s 19,6 s 319 €
2 6 LUNASY KK Ljubljana Benkovič Mirko Nedefiniran 1.600 m 130,3 s 21,4 s 169 €
3 2 MIRABELLA KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 1.600 m 130,7 s 21,7 s 113 €
4 9 PRINC TOP KK Brdo Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 131,0 s 21,9 s 86 €
5 5 ABARTO KK Ljutomer Nedefiniran 1.600 m 131,2 s 22,0 s 64 €
6 3 AMEBA KK Šentjernej Orel Jelko Saje Boris 1.600 m 132,3 s 22,7 s
7 1 PRIVATE PROMISE KK Ljutomer Žan Ivo Nedefiniran 1.600 m 143,6 s 29,8 s
G 4 RAKETA KD Sl. Gorice Lenart Orthaber Franc Nedefiniran 1.600 m
G 7 VANESA KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m
S 10 FLORIDA PRO KD Sl. Gorice Lenart Podveršnik Kristjan Nedefiniran 1.600 m

Številka dirke: 6.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 6 OLIMPIKO VITA KK Ljubljana Osolnik Matej 1.600 m 126,8 s 19,3 s 319 €
2 2 KLEOPATRA KD Sl. Gorice Lenart Orthaber Franc Orthaber Franc 1.600 m 126,8 s 19,3 s 169 €
3 1 VIKTOR KK Ljubljana Orel Jelko Nedefiniran 1.600 m 127,5 s 19,7 s 113 €
4 5 DYKSON KD Piramida Knecht-Šilak Jože Heric Daniel 1.600 m 129,2 s 20,7 s 86 €
5 4 PINA KD Piramida Lipar Stane Nedefiniran 1.600 m 129,2 s 20,7 s 64 €
6 3 MOLIPAČI KK Triglav Bled Pavšič Aleš Nedefiniran 1.600 m 129,5 s 20,9 s
7 7 ALEGRA KK Komenda Štremfelj Tina Nedefiniran 1.600 m 131,7 s 22,3 s
G 8 DESIREE KD Sl. Gorice Lenart Plečko Boštjan Nedefiniran 1.600 m

Številka dirke: 7.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 2 LARA KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive 1.600 m 129,9 s 21,2 s 319 €
2 5 ABROS KK Komenda Jerovšek Roman Krelj Darja 1.600 m 129,9 s 21,2 s 169 €
3 4 ARABELA KK Komenda Dolinšek Viktor Nedefiniran 1.600 m 131,7 s 22,3 s 113 €
4 6 ALEKSANDER KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Nedefiniran 1.600 m 131,7 s 22,3 s 86 €
5 1 AQUA B KK Posavje Krško Cetin Franc Nedefiniran 1.600 m 133,6 s 23,5 s 64 €
N 3 ALF GIMLI VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Osolnik Matej 1.600 m

Številka dirke: 8.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 6 SONNI SCORE * (DE) KK Ljubljana Jagodic Tine Horvat Karel 1.800 m 142,2 s 19,0 s 282 €
2 4 FRICK KK Komenda Marinšek Andrej Nedefiniran 1.800 m 142,6 s 19,2 s 169 €
3 1 SAI BABA KK Šentjernej Maletić Vojo Nedefiniran 1.800 m 142,7 s 19,3 s 113 €
4 2 VILI LOBELL KK Komenda Nedefiniran Zakrajšek Anton 1.800 m 142,9 s 19,4 s 86 €
5 7 ARMBRO SAGE (US) KK Ljubljana Hrovat Janez Nedefiniran 1.800 m 143,9 s 19,9 s 64 €
G 3 PATREZZE LOBELL KK Komenda Kosec Ivan Nedefiniran 1.800 m
O 5 DORIANA KK Komenda Nedefiniran Nedefiniran 1.800 m

SPONZORJI


  • Zavarovalnica Vzajemna
  • Carso d.o.o.
  • Sava zavarovalnica
  • Iskra PIO
  • Servis Vaco d.o.o.
  • Pokojninska družba A
  • Pomurski sejem d.d.
  • Gospodarsko razstavišče
  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.
  • CDE d.o.o.
  • Telekom Slovenije, d.d.
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije
  • Kemofarmacija d.d.
  • Avto Rajh d.o.o.