KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 21.07.2002, STOŽICE

Organizator: KK Stožice Ljubljana


Številka dirke: 1.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 LOVING LOOK VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Nedefiniran 1.600 m 125,0 s 18,1 s 282 €
2 12 KEN BOY FONZI TV KK Ljubljana Jenko Jože Nedefiniran 1.600 m 125,6 s 18,5 s 150 €
3 2 HISTORY VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Topolovec Srečko 1.600 m 125,6 s 18,5 s 94 €
4 3 ANASTAZIJA KK Komenda Rezać Ilija 1.600 m 126,5 s 19,1 s 68 €
5 5 QUITA B Nedefiniran Boc Jože 1.600 m 127,7 s 19,8 s 45 €
6 14 VIOLETA KK Šentjernej Boc Jože Lipar Stane 1.600 m 129,8 s 21,1 s
7 9 APRILIA Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 131,2 s 22,0 s
8 7 FRENKY BOY KK Ljubljana Prašnikar Milan Nedefiniran 1.600 m 131,2 s 22,0 s
9 6 VICKERSON KK Šentjernej Nedefiniran Mars Martin 1.600 m 132,0 s 22,5 s
10 8 SAUVIGNON KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 1.600 m 135,5 s 24,7 s
11 4 DALILA KK Šentjernej Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 136,4 s 25,3 s
O 13 CHARDONNAY KK Šentjernej Judež Jože Nedefiniran 1.600 m
S 11 ROLISY LOBELL KK Šentjernej Košak Janez Nedefiniran 1.600 m
S 10 VIJOLICA KD Piramida Predan Uroš Nedefiniran 1.600 m

Številka dirke: 2.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 3 KELLY LEE VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Sagaj Jože ml. 2.100 m 171,3 s 21,6 s 282 €
2 6 POMPANO VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Nedefiniran 2.100 m 172,5 s 22,1 s 150 €
3 8 ANGEL COWARDLY KK Komenda Nedefiniran Zakrajšek Anton 2.100 m 173,5 s 22,6 s 94 €
4 7 FOMA OM KK Ljubljana Orel Jelko Hrovat Robert 2.100 m 174,4 s 23,0 s 68 €
5 9 ROCO HV KK Domžale Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 176,1 s 23,9 s 45 €
6 2 DANDY KK Komenda Zaletel Janez Zakrajšek Anton 2.100 m 176,1 s 23,9 s
7 4 LUXOR KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Nedefiniran 2.100 m 177,2 s 24,4 s
8 5 SAMANTA KD Sl. Gorice Lenart Plečko Milan Nedefiniran 2.100 m 177,8 s 24,7 s
9 10 DICKY KK Komenda Ferkol Svobodan Nedefiniran 2.100 m 180,1 s 25,8 s
G 1 CASH MAKER VITA KK Ljubljana Jerovšek Roman Nedefiniran 2.100 m

Številka dirke: 3.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 4 DON KK Brdo Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 167,4 s 19,7 s 282 €
2 6 ROCKY VITA KK Komenda Hrovat Janez Nedefiniran 2.100 m 167,4 s 19,7 s 150 €
3 1 SILENT MAJORITY VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Gregorc Mirko 2.100 m 168,3 s 20,1 s 94 €
4 11 FLORIDA PRO KD Sl. Gorice Lenart Podveršnik Kristjan Nedefiniran 2.100 m 169,5 s 20,7 s 68 €
5 2 AELANDRA VITA KK Ljubljana Osolnik Matej Osolnik Matej 2.100 m 171,0 s 21,4 s 45 €
6 10 CENE HV KK Domžale Habjan Maša Nedefiniran 2.100 m 171,6 s 21,7 s
7 8 RODNEY KK Ljubljana Nedefiniran Dolinšek Viktor 2.100 m 171,8 s 21,8 s
8 5 PENELOPE KK Komenda Brolih Uroš Nedefiniran 2.100 m 176,5 s 24,0 s
G 3 ROSANDA KK Šentjernej Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m
G 7 LAIK KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Lovrenčič Franc 2.100 m
G 9 PRIVATE PROMISE KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m

Številka dirke: 4.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 2 ZALA VITA KK Ljubljana Osolnik Matej Osolnik Matej 1.600 m 125,4 s 18,4 s 289 €
2 3 MIRABELLA KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 1.600 m 126,2 s 18,9 s 158 €
3 7 PASCAL LOBELL Bele Simon Darovec Jože 1.600 m 127,1 s 19,4 s 101 €
4 12 PRINC TOP KK Brdo Gregorc Mirko Nedefiniran 1.600 m 127,6 s 19,8 s 75 €
5 6 LUKAS KK Šentjernej Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 127,6 s 19,8 s 53 €
6 5 RAKETA KD Sl. Gorice Lenart Orthaber Franc Nedefiniran 1.600 m 128,0 s 20,0 s
7 1 NIGRA I KD Krim Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 128,5 s 20,3 s
8 4 LEWIS KK Šentjernej Zaletel Janez Nedefiniran 1.600 m 128,5 s 20,3 s
9 8 ARM B KK Komenda Kosec Ivan Nedefiniran 1.600 m 128,9 s 20,6 s
10 9 DAEWOO KK Komenda Ferkol Svobodan Ferkol Svobodan 1.600 m 128,9 s 20,6 s
11 11 VANESA KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 129,9 s 21,2 s
GC 10 LUNASY KK Ljubljana Hrovat Robert Nedefiniran 1.600 m
GC 14 DAGAS KK Posavje Krško Pavšič Aleš Nedefiniran 1.600 m
G 13 DESIREE KD Sl. Gorice Lenart Plečko Boštjan Nedefiniran 1.600 m

Številka dirke: 5.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 8 OLIMPIKO VITA KK Ljubljana Osolnik Matej 2.100 m 163,0 s 17,6 s 289 €
2 3 VIKTOR KK Ljubljana Orel Jelko Nedefiniran 2.100 m 166,0 s 19,0 s 158 €
3 7 KLEOPATRA KD Sl. Gorice Lenart Orthaber Franc Orthaber Franc 2.100 m 166,2 s 19,1 s 101 €
4 4 DENI I KD Krim Boc Jože Nedefiniran 2.100 m 166,8 s 19,4 s 75 €
5 9 ALEGRA KK Komenda Štremfelj Janez Nedefiniran 2.100 m 169,2 s 20,6 s 53 €
6 2 SERKA B KD Krim Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 169,4 s 20,7 s
7 6 AVIS KK Komenda Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 171,0 s 21,4 s
O 5 PELI II KK Šentjernej Antončič Borut Nedefiniran 2.100 m
G 1 AGILITY VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Osolnik Matej 2.100 m

Številka dirke: 6.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 6 ALF GIMLI VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Osolnik Matej 1.600 m 123,2 s 17,0 s 319 €
2 4 SEM KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 1.600 m 124,5 s 17,8 s 169 €
3 1 AHIL KK Šentjernej Antončič Borut Zaletel Janez 1.600 m 124,6 s 17,9 s 113 €
4 10 ABILITY VITA KK Ljubljana Osolnik Matej Nedefiniran 1.600 m 125,1 s 18,2 s 86 €
5 3 SAVON KD Sl. Gorice Lenart Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 125,3 s 18,3 s 64 €
6 11 CAROS KK Komenda Pirc Blaž Nedefiniran 1.600 m 126,1 s 18,8 s
7 9 ABROS KK Komenda Nedefiniran Krelj Darja 1.600 m 126,9 s 19,3 s
8 12 LESCOM KD Sl. Gorice Lenart Plečko Gorazd Nedefiniran 1.600 m 127,4 s 19,6 s
9 2 AQUA B KK Posavje Krško Cetin Franc Nedefiniran 1.600 m 127,5 s 19,7 s
10 7 SAFIR II KK Posavje Krško Bernardič Uroš Nedefiniran 1.600 m 127,8 s 19,9 s
11 8 ARABELA KK Komenda Dolinšek Viktor Nedefiniran 1.600 m 128,6 s 20,4 s
O 5 WEST SIDE STORY KK Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m

Številka dirke: 7.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 4 JASIN GL KK Komenda Gregorc Mirko 1.600 m 122,1 s 16,3 s 376 €
2 9 BUKEFALOS KK Šentjernej Maletić Vojo Nedefiniran 1.600 m 122,4 s 16,5 s 195 €
3 2 FELICIA KK Brdo Jagodic Matevž Nedefiniran 1.600 m 122,6 s 16,6 s 131 €
4 10 SONNI SCORE * (DE) KK Ljubljana Jagodic Tine Horvat Karel 1.600 m 122,6 s 16,6 s 94 €
5 8 AMERICAN EXPRESS KK Ljubljana Oražem Damjan Nedefiniran 1.600 m 122,8 s 16,8 s 68 €
6 1 PATREZZE LOBELL KK Komenda Kosec Ivan Nedefiniran 1.600 m 123,5 s 17,2 s
7 3 FRICK KK Komenda Marinšek Andrej Nedefiniran 1.600 m 124,8 s 18,0 s
8 5 DORIANA KK Komenda Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 124,8 s 18,0 s
9 7 JONAS B tuji (ni def.) Gorjanc Lojze Nedefiniran 1.600 m 126,0 s 18,8 s
10 6 JASNA KK Komenda Jerovšek Roman Nedefiniran 1.600 m 128,0 s 20,0 s
S 11 ARMBRO SAGE (US) KK Ljubljana Hrovat Janez Nedefiniran 1.600 m

SPONZORJI


  • Carso d.o.o.
  • Sava zavarovalnica
  • Servis Vaco d.o.o.
  • Kemofarmacija d.d.
  • Pomurski sejem d.d.
  • CDE d.o.o.
  • Zavarovalnica Vzajemna
  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.
  • Gospodarsko razstavišče
  • Pokojninska družba A
  • Iskra PIO
  • Telekom Slovenije, d.d.
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije
  • Avto Rajh d.o.o.