KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 15.08.2002, STOŽICE

Organizator: KK Stožice Ljubljana


Številka dirke: 1.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 3 HURRY VITA KK Ljubljana Osolnik Matej Nedefiniran 1.600 m 130,1 s 21,3 s 289 €
2 5 SONČNI ŽAREK KK Ljutomer Orthaber Franc Orthaber Franc 1.600 m 130,9 s 21,8 s 158 €
3 10 DINA I KD Sl. Gorice Lenart Podveršnik Kristjan Nedefiniran 1.600 m 131,3 s 22,1 s 101 €
4 8 DAŠA I KD Sl. Gorice Lenart Plečko Boštjan Plečko Boštjan 1.600 m 131,5 s 22,2 s 75 €
5 9 ALY STAR KK Šentjernej Nedefiniran Zagorc Ignac 1.600 m 132,5 s 22,8 s 53 €
6 6 BALZAM B KD Piramida Selinšek Dušan Selinšek Dušan 1.600 m 143,8 s 29,9 s
7 7 SREČKO BE KK Posavje Krško Nedefiniran Nedefiniran 1.600 m 152,3 s 35,2 s
G 4 MINSTON I KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Nedefiniran 1.600 m
S 1 SUPERSONIC VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Orel Jelko 1.600 m
G 2 DOXY PAN VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Nedefiniran 1.600 m

Številka dirke: 2.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 2 LOVING LOOK VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Nedefiniran 2.100 m 168,0 s 20,0 s 282 €
2 8 AELANDRA VITA KK Ljubljana Osolnik Matej Osolnik Matej 2.100 m 168,2 s 20,1 s 150 €
3 7 POMPANO VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Nedefiniran 2.100 m 170,5 s 21,2 s 94 €
4 6 ANGEL COWARDLY KK Komenda Nedefiniran Zakrajšek Anton 2.100 m 170,5 s 21,2 s 68 €
5 13 PRIVATE PROMISE KK Ljutomer Žan Ivo Nedefiniran 2.100 m 170,9 s 21,4 s 45 €
6 5 FOMA OM KK Ljubljana Orel Jelko Hrovat Robert 2.100 m 171,1 s 21,5 s
7 9 LAIK KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Lovrenčič Franc 2.100 m 171,3 s 21,6 s
8 10 RODNEY KK Ljubljana Nedefiniran Dolinšek Viktor 2.100 m 171,9 s 21,9 s
9 1 DAMILA KK Komenda Keržan Boris Kovše Nina 2.100 m 174,2 s 23,0 s
10 4 SAMANTA KD Sl. Gorice Lenart Plečko Milan Nedefiniran 2.100 m 176,2 s 23,9 s
11 12 DICKY KK Komenda Ferkol Svobodan Nedefiniran 2.100 m 177,5 s 24,5 s
12 3 CANNY WHITE KD Krim Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 177,5 s 24,5 s
O 11 ROCKY VITA KK Komenda Hrovat Janez Nedefiniran 2.100 m

Številka dirke: 3.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 10 AGILITY VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Osolnik Matej 2.100 m 168,9 s 20,4 s 289 €
2 5 LUKAS KK Šentjernej Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 169,2 s 20,6 s 158 €
3 7 LUNASY KK Ljubljana Benkovič Mirko Nedefiniran 2.100 m 169,4 s 20,7 s 101 €
4 9 MIRABELLA KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 2.100 m 169,6 s 20,8 s 75 €
5 8 PASCAL LOBELL Bele Simon Darovec Jože 2.100 m 169,8 s 20,9 s 53 €
6 12 VIKTOR KK Ljubljana Orel Jelko Nedefiniran 2.100 m 169,8 s 20,9 s
7 3 AMEBA KK Šentjernej Dolinšek Viktor Saje Boris 2.100 m 170,3 s 21,1 s
8 13 ADRIATIC KD Krim Matko Franc Nedefiniran 2.100 m 170,5 s 21,2 s
9 14 ALEGRA KK Komenda Štremfelj Janez Nedefiniran 2.100 m 170,5 s 21,2 s
10 1 LEWIS KK Šentjernej Zaletel Janez Nedefiniran 2.100 m 170,8 s 21,3 s
12 6 ARM B KK Komenda Kosec Ivan Nedefiniran 2.100 m 172,4 s 22,1 s
13 4 PIKA L KK Šentjernej Lipar Stane Nedefiniran 2.100 m 174,4 s 23,0 s
14 2 RAKETA KD Sl. Gorice Lenart Orthaber Franc Nedefiniran 2.100 m 175,0 s 23,3 s

Številka dirke: 4.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 3 PATREZZE LOBELL KK Komenda Kosec Ivan Nedefiniran 2.100 m 167,6 s 19,8 s 601 €
2 4 FELICIA KK Brdo Jagodic Matevž Nedefiniran 2.100 m 167,8 s 19,9 s 300 €
3 7 BUKEFALOS KK Šentjernej Maletić Vojo Nedefiniran 2.100 m 168,0 s 20,0 s 225 €
4 6 AMERICAN EXPRESS KK Ljubljana Oražem Damjan Nedefiniran 2.100 m 168,2 s 20,1 s 113 €
5 1 ABROS KK Komenda Nedefiniran Krelj Darja 2.100 m 168,6 s 20,3 s 75 €
6 2 LESCOM KD Sl. Gorice Lenart Plečko Gorazd Nedefiniran 2.100 m 169,0 s 20,5 s
7 5 DORIANA KK Komenda Hrovat Janez Nedefiniran 2.100 m 169,0 s 20,5 s

Številka dirke: 5.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 6 JASNA KK Komenda Jerovšek Roman Nedefiniran 2.100 m 163,8 s 18,0 s 601 €
2 4 SEM KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 2.100 m 164,3 s 18,2 s 300 €
3 7 JONAS B tuji (ni def.) Gorjanc Lojze Nedefiniran 2.100 m 164,7 s 18,4 s 225 €
4 2 AVIS KK Komenda Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 165,9 s 19,0 s 113 €
5 1 PELI II KK Šentjernej Antončič Jože Nedefiniran 2.100 m 166,8 s 19,4 s 75 €
6 3 LAKE B KK Komenda Marinšek Andrej Nedefiniran 2.100 m 167,5 s 19,8 s
GC 5 ABILITY VITA KK Ljubljana Osolnik Matej Nedefiniran 2.100 m

Številka dirke: 6.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 2 ALF GIMLI VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Osolnik Matej 2.600 m 203,8 s 18,4 s 2.817 €
2 3 OLIMPIKO VITA KK Ljubljana Osolnik Matej 2.600 m 204,7 s 18,7 s 1.408 €
3 4 CHINA TRUCE KK Šentjernej Pirc Blaž Nedefiniran 2.600 m 205,5 s 19,0 s 676 €
4 1 JASIN GL KK Komenda Gregorc Mirko 2.600 m 205,7 s 19,1 s 451 €
5 6 AHIL KK Šentjernej Antončič Borut Zaletel Janez 2.600 m 205,8 s 19,2 s 282 €
6 9 CENE HV KK Domžale Habjan Maša Nedefiniran 2.600 m 214,0 s 22,3 s
7 5 VALLEY WALKIN VITA Hrvaška Hrovat Janez Nedefiniran 2.600 m 217,6 s 23,7 s
S 8 FLORIDA PRO KD Sl. Gorice Lenart Podveršnik Kristjan Nedefiniran 2.600 m
G 7 DESIREE KD Sl. Gorice Lenart Plečko Boštjan Nedefiniran 2.600 m

Številka dirke: 7.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 12 SONNI SCORE * (DE) KK Ljubljana Jagodic Matevž Horvat Karel 1.600 m 122,5 s 16,6 s 319 €
2 3 ZALA VITA KK Ljubljana Osolnik Matej Osolnik Matej 1.600 m 125,1 s 18,2 s 169 €
3 8 LARA KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive 1.600 m 125,5 s 18,4 s 113 €
4 10 CAROS KK Komenda Pirc Blaž Nedefiniran 1.600 m 125,6 s 18,5 s 86 €
5 5 PINA KD Piramida Lipar Stane Nedefiniran 1.600 m 125,9 s 18,7 s 64 €
6 2 KELLY LEE VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Sagaj Jože ml. 1.600 m 127,0 s 19,4 s
7 11 SAI BABA KK Šentjernej Maletić Vojo Nedefiniran 1.600 m 127,0 s 19,4 s
8 9 ARABELA KK Komenda Dolinšek Viktor Nedefiniran 1.600 m 127,2 s 19,5 s
9 4 DENI I KD Krim Boc Jože Nedefiniran 1.600 m 129,0 s 20,6 s
O 13 NATTY Predan Uroš Nedefiniran 1.600 m
O 7 AQUA B KK Posavje Krško Cetin Franc Nedefiniran 1.600 m
O 6 KLEOPATRA KD Sl. Gorice Lenart Orthaber Franc Orthaber Franc 1.600 m
O 1 KEN BOY FONZI TV KK Ljubljana Jenko Jože Nedefiniran 1.600 m

Številka dirke: 8.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 10 ICI MERCI VITA KK Brdo Gregorc Mirko Nedefiniran 2.100 m 170,8 s 21,3 s 282 €
2 11 LILI WHITE KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 171,1 s 21,5 s 150 €
3 2 VICKERSON KK Šentjernej Antončič Borut Mars Martin 2.100 m 171,7 s 21,8 s 94 €
4 4 VIJOLICA KD Piramida Predan Uroš Nedefiniran 2.100 m 172,7 s 22,2 s 68 €
5 9 VIOLETA KK Šentjernej Matko Franc Lipar Stane 2.100 m 172,7 s 22,2 s 45 €
6 8 VALLEY WINNING VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Nedefiniran 2.100 m 174,0 s 22,9 s
7 7 FRENKY BOY KK Ljubljana Prašnikar Milan Nedefiniran 2.100 m 174,5 s 23,1 s
8 3 QUITA B Boc Jože Boc Jože 2.100 m 175,7 s 23,7 s
G 5 SAUVIGNON KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 2.100 m
G 6 CASH MAKER VITA KK Ljubljana Žan Ivo Nedefiniran 2.100 m
G 1 VINNY DE VITO KK Šentjernej Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m

SPONZORJI


  • Iskra PIO
  • Pokojninska družba A
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije
  • Telekom Slovenije, d.d.
  • Kemofarmacija d.d.
  • Carso d.o.o.
  • Pomurski sejem d.d.
  • Gospodarsko razstavišče
  • Avto Rajh d.o.o.
  • Zavarovalnica Vzajemna
  • CDE d.o.o.
  • Servis Vaco d.o.o.
  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.
  • Sava zavarovalnica