KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 16.07.2006, KRIM

Organizator: KD Krim

Sodniški zbor: ANTONČIČ Bojan, POTOČNIK Alojz, SELINŠEK Dušan


Številka dirke: 1.
Barva dirke: modra
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in starejše kasače z zaslužkom do 125.000 SIT na progi 2100m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 4 CARNYDA KK Šentjernej Boc Jože Saje Boris 2.100 m 183,9 s 27,6 s 300 €
2 3 ALISA MS KK Ljutomer Heric Daniel Heric Daniel 2.100 m 186,5 s 28,8 s 158 €
DIST 6 CLEMENTINA KK Šentjernej Košak Aleš Košak Janez 2.100 m 194,5 s 32,6 s
O 5 DABINA KK Brdo Babnik Blaž Babnik Blaž 2.100 m
G 2 DINA D KK Šentjernej Matko Franc Matko Franc 2.100 m
DIST 1 LI S KK Ljutomer Podveršnik Kristjan Debelak Žarko 2.100 m 201,6 s 36,0 s

Opombe:

  • Št. 5 Dabina se je pri ogrevanju poškodovala in ni štartala

Številka dirke: 2.
Barva dirke: oranžna
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in starejše kasače z zaslužkom od 125.001 SIT do 300.000 SIT na progi 1800m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 NORDLAND FONZI KD Krim Pirc Alenka Pirc Alenka 1.800 m 152,1 s 24,5 s 300 €
2 7 LARISSA KK Ljutomer Moleh Silvester Moleh Silvester 1.800 m 152,6 s 24,8 s 158 €
3 5 IZAK BE KK Posavje Krško Bernardič Uroš Šepetavc Janko 1.800 m 154,0 s 25,6 s 98 €
4 4 FREJA KK Ljubljana Hrovat Janez Hrovat Janez 1.800 m 154,1 s 25,6 s 71 €
5 2 VETERNICA KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 1.800 m 155,5 s 26,4 s 45 €
6 3 DAŠA I KD Sl. Gorice Lenart Plečko Gorazd Plečko Boštjan 1.800 m 155,6 s 26,4 s
7 6 PANDORA L KK Šentjernej Novak Tomaž Novak Igor 1.800 m 158,1 s 27,8 s

Opombe:

  • Št.6 Novak Tomaž se pritoži, da ga je pri prehitevanju št. 7 Moleh Silvester povozil in s tem spravil v galop. Zaslišan je bil št. 7 Moleh Silvester, ki izjavi, da ni prišlo do fizičnega stika med št. 6 in št. 7 in ga ni namerno oviral. Pritožbi se ne ugo

Številka dirke: 3.
Barva dirke: zelena
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in starejše kasače z zaslužkom od 300.001 SIT do 580.000 SIT na progi 2100m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 4 GRACE BE (SE) KK Posavje Krško Bernardič Uroš Nedefiniran 2.100 m 175,2 s 23,4 s 331 €
2 5 DAEWOO KK Komenda Ferkol Svobodan Ferkol Svobodan 2.100 m 176,6 s 24,1 s 169 €
3 3 IKARA MS KK Triglav Bled Jan Gašper Jan Miha 2.100 m 176,9 s 24,2 s 113 €
4 6 PEPELKA I KK Ljutomer Novak Franc Novak Franc 2.100 m 176,9 s 24,2 s 94 €
5 1 DAMILA KK Komenda Kovše Nina Kovše Nina 2.100 m 177,0 s 24,3 s 45 €
6 7 AMEBA KK Šentjernej Saje Boris Saje Boris 2.100 m 177,8 s 24,7 s
7 2 DOBRA MISEL KD Krim Matko Franc Matko Franc 2.100 m 177,9 s 24,7 s
8 8 ANGEL COWARDLY KK Komenda Zakrajšek Tomaž Zakrajšek Anton 2.100 m 178,6 s 25,0 s

Opombe:

  • V toku dirke je prišlo do več kontaktov v kateri se je poškodovalo kolo sulkiya št.8 Zakrajšek Tomaž

Kazni:

  • Zakrajšek Tomaž - Št.1 Kovše Nina: Kljub prepovediuporabljala bič in ga ponovno prekomerno uporabljala; 28.400 SIT + 5 TD prepoved uporabe biča

Številka dirke: 4.
Barva dirke: rjava
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in starejše kasače z zaslužkom od 580.001 SIT do 1.000.000 SIT na progi 2100m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 3 JOHNSSON GL KK Posavje Krško Zorko Dušan Mars Martin 2.100 m 176,1 s 23,9 s 331 €
2 2 PICABO KK Šentjernej Franko Alojz Franko Alojz 2.100 m 176,7 s 24,1 s 169 €
3 5 QUITA B Boc Jože Boc Jože 2.100 m 176,7 s 24,1 s 113 €
4 6 DEFI KD Krim Novak Jože Novak Jože 2.100 m 176,8 s 24,2 s 94 €
5 1 FLORJAN KK Šentjernej Košak Janez 2.100 m 182,1 s 26,7 s 45 €
S 4 RIKA I KK Šentjernej Judež Jože Košak Janez 2.100 m
I 7 ABROS KK Komenda Krelj Darja Krelj Darja 2.100 m

Opombe:

  • Prva prijava

Številka dirke: 5.
Barva dirke: vijolična
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in starejše kasače z zaslužkom nad 1.000.000 SIT na progi 1800m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 2 VAMIT KK Ljutomer Kosec Ivan Vučkič Evgen 1.800 m 144,3 s 20,2 s 368 €
2 3 RODONDO VITA KK Šentjernej Narat Jernej Narat Mateja 1.800 m 144,9 s 20,5 s 195 €
3 4 MIRABELLA KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 1.800 m 145,2 s 20,7 s 124 €
4 7 SCARLET LIMBURGIA (DE) KK Ljubljana Orel Jelko Orel Jelko 1.800 m 145,2 s 20,7 s 86 €
5 5 VILI LOBELL KK Komenda Zakrajšek Tomaž Zakrajšek Anton 1.800 m 145,6 s 20,9 s 53 €
6 6 CEDRINA (IT) tuji (ni def.) Katanić Dejan Antončič Borut 1.800 m 150,4 s 23,6 s
G 1 TINA TASSEL KK Šentjernej Mars Martin Mars Martin 1.800 m

SPONZORJI


  • Pomurski sejem d.d.
  • Sava zavarovalnica
  • Gospodarsko razstavišče
  • Carso d.o.o.
  • Kemofarmacija d.d.
  • Iskra PIO
  • Servis Vaco d.o.o.
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije
  • Avto Rajh d.o.o.
  • Pokojninska družba A
  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.
  • CDE d.o.o.
  • Telekom Slovenije, d.d.
  • Zavarovalnica Vzajemna