KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 24.09.2006, STOŽICE

Organizator: KK Stožice Ljubljana


Številka dirke: 1.
Propozicije: Avtoštart za 3 - 5 letne slovenske kasače na progi 2100m z zaslužkom do 195.000 SIT

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 12 SKY BIRD VITA Klemenčič Klemen Topolovec Srečko 2.100 m 171,5 s 21,7 s 270 €
2 11 FAUNA KK Ljutomer Bevc Branko Bevc Branko 2.100 m 171,5 s 21,7 s 138 €
3 9 INA VISION VITA KK Ljubljana Rahmani Bashkim Rahmani Baškim 2.100 m 172,2 s 22,0 s 90 €
4 6 DINICA KK Stožice Ljubljana Žnidarič Vlado Dolinšek Trontelj Darja 2.100 m 173,3 s 22,5 s 60 €
5 4 LORETT OF QUEEN KK Komenda Jagodic Tine Jagodic Matevž 2.100 m 173,3 s 22,5 s 42 €
6 10 ALISA MS KK Ljutomer Heric Daniel Heric Daniel 2.100 m 173,9 s 22,8 s
7 5 PIKA M KK Ljutomer Slavič Jernej Mihalič Robert 2.100 m 174,4 s 23,0 s
8 8 DIVJI VETER KD Sl. Gorice Lenart Orthaber Franc Orthaber Franc 2.100 m 175,8 s 23,7 s
9 7 SACO KK Posavje Krško Bernardič Uroš Bernardič Uroš 2.100 m 178,9 s 25,2 s
G 3 AIDA I KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Lovrenčič Franc 2.100 m
O 2 FLETNA AS KK Ljutomer Slavič Simon Slavič Simon 2.100 m
N 1 LEAO VITA KK Ljubljana Jerovšek Roman Topolovec Srečko 2.100 m

Kazni:

  • Lovrenčič Franc - Št.3: Lovrenčič Franc - nepravilno pariranje; 5.000 SIT

Številka dirke: 2.
Propozicije: Avtoštart za 3 - 5 letne slovenske kasače na progi 2100m z zaslužkom od 195.001 SIT do 400.000 SIT

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 4 MISTER FON KK Ljubljana Bulat Bogdan Bulat Bogdan 2.100 m 167,9 s 20,0 s 321 €
2 1 IMPERIAL VITA KK Ljubljana Rahmani Bashkim Topolovec Srečko 2.100 m 168,9 s 20,4 s 164 €
3 12 VINESA KK Ljubljana Čibašek Zdeno Čibašek Zdeno 2.100 m 169,3 s 20,6 s 107 €
4 7 PROFIT KD Sl. Gorice Lenart Slavič Tonček Slavič Tonček 2.100 m 169,4 s 20,7 s 71 €
5 9 DESA I KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko 2.100 m 169,5 s 20,7 s 50 €
6 11 DABINA KK Brdo Babnik Blaž Babnik Blaž 2.100 m 169,5 s 20,7 s
7 2 VARENA KK Komenda Jagodic Tine Jagodic Matevž 2.100 m 170,5 s 21,2 s
8 10 ATILA HL KK Komenda Zakrajšek Tomaž Krajnc Matjaž 2.100 m 170,8 s 21,3 s
9 8 CARNYDA KK Šentjernej Boc Jože Saje Boris 2.100 m 170,8 s 21,3 s
10 3 VETERNICA KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 2.100 m 172,7 s 22,2 s
11 5 LEPENA Č KK Šentjernej Lah Boštjan Bučar Silvo 2.100 m 173,4 s 22,6 s
S 6 AMITO KK Ljutomer Kosi Andrej Kristl Branko 2.100 m

Opombe:

  • 1. Štart je bil razveljavljen zaradi nesreče št.9 DESA I Debelak Žarko 2. Štart je bil razvaljavljen zaradi neposlušnosti konja št. 6 AMITO sodniki odredijo iz druge vrste zunanji štart št. 6 AMITO

Kazni:

  • Debelak Žarko - Št.9: Debelak Žarko - povzročitev razveljavitve štarta; 5.000 SIT
  • Boc Jože - Št. 8: Boc Jože - nevarna vožnja - 10.000 SIT
  • Kosi Andrej - Št.6: Kosi Andrej - povzročitev razveljavitve štarta; 5.000 SIT

Številka dirke: 3.
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in starejše kasače na progi 2100 m z zaslužkom od 400.001 do 720.000 SIT

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 6 LAS PALMAS KK Ljutomer Sodec Darko Sodec Borut 2.100 m 169,2 s 20,6 s 321 €
2 11 ANABEL CROWN KK Ljubljana Kobler Jure Kobler Jure 2.100 m 169,6 s 20,8 s 164 €
3 1 LUND I KK Ljutomer Jureš Dejan Jureš Dejan 2.100 m 169,7 s 20,8 s 107 €
4 8 CUBLAI KAN KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 2.100 m 169,7 s 20,8 s 71 €
5 3 FERARA AS KK Ljutomer Slavič Simon Gabor Gabi 2.100 m 169,7 s 20,8 s 50 €
6 7 BALZAM B KD Piramida Selinšek Dušan Selinšek Dušan 2.100 m 170,5 s 21,2 s
7 9 IKARA MS KK Triglav Bled Jan Blaž Jan Miha 2.100 m 170,5 s 21,2 s
8 2 FENIKS KK Ljutomer Makovec Slavko Makovec Slavko 2.100 m 170,7 s 21,3 s
9 12 PICABO KK Šentjernej Franko Alojz Franko Alojz 2.100 m 171,6 s 21,7 s
N 13 FLESH GORDON KK Ljubljana Prašnikar Milan Prašnikar Milan 2.100 m
O 5 NINOČKA KK Ljubljana Dolinšek Viktor Dolinšek Viktor 2.100 m
S 4 SURIYA NOBLE KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo 2.100 m
O 10 DAEWOO KK Komenda Ferkol Svobodan Ferkol Svobodan 2.100 m

Opombe:

  • Jureš Dušan ni sodil

Kazni:

  • Kobler Jure - Št.11: Kobler Jure - nepravilno pariranje, nevarna vožnja; 10.000 SIT
  • Prašnikar Milan - Št.13: Prašnikar Milan - neprimerno obnašanje, verbalni napad na sodniški zbor; 10.000 + 2 TD prepoved vožnje (od 31.9. 2006 do 14.10.2006)
  • Maletić Vojo - Št.4: Maletič Vojo - nepravilno pariranje, nevarna vožnja; 10.000 SIT

Številka dirke: 4.
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in starejše kasače na progi 2100 m z zaslužkom od 720.001 do 990.000 SIT

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 13 MAMBO (DE) KK Ljubljana Osolnik Matej Nedefiniran 2.100 m 165,3 s 18,7 s 338 €
2 12 JOHNSSON GL KK Posavje Krško Zorko Dušan Mars Martin 2.100 m 166,1 s 19,1 s 173 €
3 1 FLORJAN KK Šentjernej Košak Janez 2.100 m 166,3 s 19,2 s 113 €
4 6 GRACE BE (SE) KK Posavje Krško Bernardič Uroš Nedefiniran 2.100 m 166,7 s 19,4 s 75 €
5 11 PARIS DREAM KK Ljutomer Kristl Primož Kristl Branko 2.100 m 167,2 s 19,6 s 53 €
6 9 DEFI KD Krim Novak Jože Novak Jože 2.100 m 167,4 s 19,7 s
7 10 LUXOR KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Nedefiniran 2.100 m 167,6 s 19,8 s
8 2 PARTY TIME KK Ljubljana Gorenc Ajda Dolinšek Janez 2.100 m 168,4 s 20,2 s
9 5 RIKA I KK Šentjernej Košak Janez Košak Janez 2.100 m 168,7 s 20,3 s
10 7 QUITA B Marinšek Maksimiljana Boc Jože 2.100 m 170,6 s 21,2 s
11 3 MEADOW LAND KK Komenda Zadel Peter ml. Zadel Peter ml. 2.100 m 175,7 s 23,7 s
G 4 PEPELKA I KK Ljutomer Sagaj Janko Novak Franc 2.100 m
S 8 SUPERSONIC VITA KK Ljubljana Jerovšek Roman Orel Jelko 2.100 m

Kazni:

  • Zorko Dušan - št 12 Zorko Dušan - nepravilnosti v defileju; 3.000 SIT
  • Zadel Peter ml. - Št.3: Zadel Peter ml - nepravilnosti v defileju; 3.000 SIT Št.3: Zadel Peter ml. - Nepravilno pariranje; 10.000 SIT + 1TD prepoved vožnje

Številka dirke: 5.
Propozicije: Avtoštart za 2 letne kasače na progi 1600m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 6 DAMASCO MS KK Komenda Slavič Marko Krelj Darja 1.600 m 128,1 s 20,1 s 319 €
2 8 MAXI GERD KK Ljutomer Babič Mirko Babič Mirko 1.600 m 129,1 s 20,7 s 154 €
3 7 LEONIDAS OZ KK Ljutomer Osterc Tomaž Hanžekovič Rene 1.600 m 129,7 s 21,1 s 98 €
4 9 CREAM PIE KK Brdo Jerovšek Roman Zorko Dušan 1.600 m 130,2 s 21,4 s 60 €
5 11 MARKIZ PEŠKI KK Šentjernej Dolinšek Janez Pucelj Damjan 1.600 m 132,6 s 22,9 s 45 €
6 4 LISA NOVEMBER KK Ljutomer Moleh Silvester Moleh Silvester 1.600 m 132,8 s 23,0 s
7 12 LEONA IV KK Ljutomer Makovec Slavko Makovec Slavko 1.600 m 133,0 s 23,1 s
8 5 DIVA KD Sl. Gorice Lenart Plečko Gorazd Plečko Boštjan 1.600 m 133,6 s 23,5 s
9 1 PLUTO L KK Šentjernej Novak Tomaž Medle Anja 1.600 m 138,8 s 26,8 s
S 3 DIANA KD Sl. Gorice Lenart Plečko Boštjan Plečko Boštjan 1.600 m
S 10 LUC SCREAM KK Ljutomer Antolin Andrej Antolin Andrej 1.600 m
O 2 MISTER K KK Ljutomer Kukolj Sašo Kukolj Bojan 1.600 m

Kazni:

  • Plečko Boštjan - Št.3: Plečko Boštjan - nepravilno pariranje; 10.000 SIT

Številka dirke: 6.
Propozicije: Avtoštart za 3 letne slovenske kasače na progi 2100m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 1 APOFIS KK Ljutomer Jureš Marko Jureš Franc 2.100 m 164,8 s 18,5 s 1.183 €
2 2 ROKI KK Ljutomer Puhar Davorin Puhar Franc 2.100 m 167,4 s 19,7 s 657 €
3 6 FJURI AS KK Ljutomer Slavič Jernej Slavič Simon 2.100 m 167,5 s 19,8 s 394 €
4 7 APRIL KK Ljutomer Antolin Darja Jureš Franc 2.100 m 167,7 s 19,9 s 263 €
5 3 DORA NOVEMBER KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Jože st. 2.100 m 167,7 s 19,9 s 136 €
6 5 NORDLAND FONZI KD Krim Pirc Alenka Pirc Alenka 2.100 m 168,6 s 20,3 s
7 9 ILONKA VITA KK Ljubljana Jerovšek Roman Rahmani Baškim 2.100 m 168,8 s 20,4 s
8 8 FIJOSA KK Ljutomer Slana Branko Slana Branko 2.100 m 168,9 s 20,4 s
9 10 WORTHY VITA KK Ljubljana Žan Milan Topolovec Srečko 2.100 m 179,4 s 25,4 s
GC 4 HAND RIGHT KK Ljutomer Zorko Dušan Šadl Vito 2.100 m

Opombe:

  • št. 10; sprememba voznika; vozi Žan Milan - plačilo takse 3.000 SIT na TRR ZDKCS Št. 1. APOFIS: odvzeta doping kontrola

Kazni:

  • Puhar Davorin - Št.2 Puhar Davorin - vožnja tretje osebe v času podelitve; 3.000 SIT Št.2 Puhar Davorin - prekomerna uporaba biča 9.600 SIT + 1 TD prepoved uporabe biča
  • Sagaj Janko - Št. 7 Sagaj Janko - prekomerna uporaba biča - 19.200 SIT + 1 TD prepoved uporabe biča
  • Jerovšek Roman - Št. 9 Jerovšek Roman - nepravilnosti v defileju; 3.000 SIT
  • Žan Milan - Št. 10 Žan Milan - nepravilnosti v defileju; 3.000 SIT

Številka dirke: 7.
Propozicije: Avtoštart za 5 do 14 letne kasače na progi 2600m - TROJNA KRONA AGROKOMBINAT MARIBOR - 3. TEK

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 5 INTER KK Ljutomer Zorko Dušan 2.600 m 200,9 s 17,3 s 601 €
2 6 JASIN GL KK Komenda Gregorc Mirko 2.600 m 201,2 s 17,4 s 976 €
3 3 PINOT KK Šentjernej Bučar Silvo 2.600 m 203,8 s 18,4 s 507 €
4 4 OLIMPIKO VITA KK Ljubljana Hrovat Janez 2.600 m 204,0 s 18,5 s 300 €
5 2 VILI LOBELL KK Komenda Zakrajšek Tomaž Zakrajšek Anton 2.600 m 207,5 s 19,8 s 131 €
6 1 ETTORE MN * (IT) KK Ljubljana Vukosavljević Boris Vukosavljevič Boris 2.600 m 217,4 s 23,6 s
O 7 DEN MS KK Ljutomer Slavič Marko Slavič Marko ml. 2.600 m

Opombe:

  • Št.4: Hrovat Janez se pritoži na št.6 Gregorc Mirko, da ga je oviral. Plačilo takse na TRR ZDKCS. Pritožbi se ne ugodi, sodniški zbor iz avta je sporno situacijo spremljal in ocenil, da ni bilo prostora za prehitevanje po notranji strani proge Št.5: I

Kazni:

  • Gregorc Mirko - Št.6: Gregorc Mirko - kontrola dveh voznih pasov; 10.000 SIT

Številka dirke: 8.
Propozicije: Avtoštart za 3 letne in starejše kasače na progi 1600m

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 3 JO H.V. KK Komenda Gregorc Mirko 1.600 m 120,6 s 15,4 s 338 €
2 4 JASON GL KK Ljutomer Jerovšek Roman Nedefiniran 1.600 m 120,8 s 15,5 s 173 €
3 8 SCARLET LIMBURGIA (DE) KK Ljubljana Orel Jelko Orel Jelko 1.600 m 122,5 s 16,6 s 113 €
4 6 STELLA NOBLE KK Šentjernej Maletić Vojo 1.600 m 123,2 s 17,0 s 75 €
5 2 ULTIMATE DREAM (NL) KK Ljubljana Vukosavljević Boris Vukosavljevič Boris 1.600 m 123,7 s 17,3 s 53 €
6 5 PERNILA KK Ljutomer Novak Franc Novak Franc 1.600 m 124,0 s 17,5 s
7 7 TOSKANA (DE) KD Sl. Gorice Lenart Knecht-Šilak Jože Knecht-Šilak Jože 1.600 m 124,0 s 17,5 s
8 1 FREE FLO VITA (DE) KK Ljubljana Klemenčič Klemen Topolovec Srečko 1.600 m 125,4 s 18,4 s

SPONZORJI


  • Servis Vaco d.o.o.
  • Gospodarsko razstavišče
  • Pomurski sejem d.d.
  • Telekom Slovenije, d.d.
  • Carso d.o.o.
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije
  • CDE d.o.o.
  • Sava zavarovalnica
  • Pokojninska družba A
  • Avto Rajh d.o.o.
  • Iskra PIO
  • Zavarovalnica Vzajemna
  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.
  • Kemofarmacija d.d.