KASAŠKA  ZVEZA  SLOVENIJE
Dirke
Rezultati dirk v Sloveniji

Izberite rezultate:

Izberite sezono:


Tekmovalni dan: 01.09.2002, BRDO

Organizator: KK Brdo


Številka dirke: 1.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 4 SUPERSONIC VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Orel Jelko 1.700 m 141,0 s 22,9 s 300 €
2 1 CARRY LINE KK Šentjernej Dovžan Ive Bučar Silvo 1.700 m 142,5 s 23,8 s 150 €
3 7 FLESH GORDON KK Ljubljana Prašnikar Milan Prašnikar Milan 1.700 m 148,2 s 27,2 s 113 €
4 10 VIXEN KK Stožice Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran 1.700 m 149,1 s 27,7 s 75 €
5 8 SREČKO BE KK Posavje Krško Bernardič Uroš Nedefiniran 1.700 m 150,1 s 28,3 s 38 €
6 9 INOS KK Posavje Krško Nedefiniran Frank Martin 1.700 m 161,8 s 35,2 s
G 3 DEFI KD Krim Novak Jože Novak Jože 1.700 m
G 6 BALZAM B KD Piramida Selinšek Dušan Selinšek Dušan 1.700 m
S 2 AFNA KK Komenda Nedefiniran Nedefiniran 1.700 m
O 5 SOME PAN VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Nedefiniran 1.700 m

Številka dirke: 2.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 5 LILI WHITE KK Ljutomer Nedefiniran Nedefiniran 1.700 m 136,4 s 20,2 s 300 €
2 10 AELANDRA VITA KK Ljubljana Osolnik Matej Osolnik Matej 1.700 m 137,5 s 20,9 s 150 €
3 11 CENE HV KK Domžale Habjan Maša Nedefiniran 1.700 m 137,7 s 21,0 s 113 €
4 6 KRONLETON VITA KK Komenda Gregorc Mirko Nedefiniran 1.700 m 139,8 s 22,2 s 75 €
5 4 DAMILA KK Komenda Nedefiniran Kovše Nina 1.700 m 142,6 s 23,9 s 38 €
6 7 AL FONZA KK Šentjernej Košak Boštjan Nedefiniran 1.700 m 144,2 s 24,8 s
G 1 FIRST CLASS KD Piramida Selinšek Dušan Selinšek Dušan 1.700 m
S 9 RODNEY KK Ljubljana Nedefiniran Dolinšek Viktor 1.700 m
O 12 DICKY KK Komenda Ferkol Svobodan Nedefiniran 1.700 m
G 8 KELLY LEE VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Sagaj Jože ml. 1.700 m
O 3 CANNY WHITE KD Krim Modic Martin Nedefiniran 1.700 m
G 2 VIJOLICA KD Piramida Predan Uroš Nedefiniran 1.700 m

Številka dirke: 3.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 10 ZALA VITA KK Ljubljana Osolnik Matej Osolnik Matej 1.700 m 135,1 s 19,5 s 300 €
2 4 DON KK Brdo Nedefiniran Nedefiniran 1.700 m 135,3 s 19,6 s 150 €
3 8 MIRABELLA KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože 1.700 m 136,5 s 20,3 s 113 €
4 9 PASCAL LOBELL Bele Simon Darovec Jože 1.700 m 136,5 s 20,3 s 75 €
5 3 AMEBA KK Šentjernej Orel Jelko Saje Boris 1.700 m 136,8 s 20,5 s 38 €
6 7 LUKAS KK Šentjernej Nedefiniran Nedefiniran 1.700 m 137,3 s 20,8 s
7 6 LUNASY KK Ljubljana Benkovič Mirko Nedefiniran 1.700 m 138,0 s 21,2 s
8 1 PRIVATE PROMISE KK Ljutomer Žan Ivo Nedefiniran 1.700 m 138,2 s 21,3 s
9 11 PRINC TOP KK Brdo Gregorc Mirko Nedefiniran 1.700 m 138,4 s 21,4 s
10 5 VERS A TRUCE KK Šentjernej Zadel Peter ml. Nedefiniran 1.700 m 141,8 s 23,4 s
G 2 DAGAS KK Posavje Krško Pavšič Aleš Nedefiniran 1.700 m

Številka dirke: 4.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 10 JASIN GL KK Komenda Gregorc Mirko 2.100 m 167,1 s 19,6 s 319 €
2 11 CHINA TRUCE KK Šentjernej Pirc Blaž Nedefiniran 2.100 m 167,3 s 19,7 s 158 €
3 9 ABILITY VITA KK Ljubljana Hrovat Janez Nedefiniran 2.100 m 167,9 s 20,0 s 116 €
4 1 AHIL KK Šentjernej Antončič Borut Zaletel Janez 2.100 m 168,6 s 20,3 s 79 €
5 3 AGILITY VITA KK Ljubljana Gregorc Mirko Osolnik Matej 2.100 m 169,7 s 20,8 s 41 €
6 7 LARA KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive 2.100 m 170,8 s 21,3 s
7 2 PELI II KK Šentjernej Antončič Jože Nedefiniran 2.100 m 170,8 s 21,3 s
8 5 AQUA B KK Posavje Krško Cetin Franc Nedefiniran 2.100 m 181,1 s 26,2 s
O 6 FENIČANKA KK Ljutomer Sagaj Janko Nedefiniran 2.100 m
S 4 KLEOPATRA KD Sl. Gorice Lenart Orthaber Franc Orthaber Franc 2.100 m
G 8 OLIMPIKO VITA KK Ljubljana Osolnik Matej 2.100 m

Številka dirke: 5.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 8 CASH MAKER VITA KK Ljubljana Žan Ivo Nedefiniran 2.100 m 172,6 s 22,2 s 1.314 €
2 5 ICI MERCI VITA KK Brdo Gregorc Mirko Nedefiniran 2.100 m 173,3 s 22,5 s 657 €
3 2 PERNILA KK Ljutomer Nedefiniran Novak Franc 2.100 m 173,5 s 22,6 s 315 €
4 7 KEN BOY FONZI TV KK Ljubljana Jenko Jože Nedefiniran 2.100 m 173,9 s 22,8 s 210 €
5 9 VICKERSON KK Šentjernej Nedefiniran Mars Martin 2.100 m 174,7 s 23,2 s 131 €
6 4 LAN KK Šentjernej Novak Igor Novak Tomaž 2.100 m 175,4 s 23,5 s
7 6 ROCO HV KK Domžale Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 189,6 s 30,3 s
G 1 NIGRA I KD Krim Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m
O 3 IKARA MS KK Triglav Bled Jan Miha Jan Miha 2.100 m

Številka dirke: 6.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 10 BUKEFALOS KK Šentjernej Judež Jože Nedefiniran 2.100 m 168,2 s 20,1 s 1.314 €
2 5 ALEKSANDER KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Nedefiniran 2.100 m 169,8 s 20,9 s 751 €
3 1 JASNA KK Komenda Jerovšek Roman Nedefiniran 2.100 m 170,0 s 21,0 s 526 €
4 3 JONAS B tuji (ni def.) Gorjanc Lojze Nedefiniran 2.100 m 170,0 s 21,0 s 338 €
5 6 AMERICAN EXPRESS KK Ljubljana Oražem Damjan Nedefiniran 2.100 m 170,3 s 21,1 s 263 €
6 8 SURIYA KK Šentjernej Maletić Vojo Nedefiniran 2.100 m 170,6 s 21,2 s 188 €
7 2 SEM KK Šentjernej Pavšič Aleš Maletić Vojo 2.100 m 170,8 s 21,3 s 188 €
8 7 FELICIA KK Brdo Jagodic Tine Nedefiniran 2.100 m 170,8 s 21,3 s 188 €
9 4 LAKE B KK Komenda Marinšek Viktor Nedefiniran 2.100 m 171,8 s 21,8 s 188 €
O 9 PATREZZE LOBELL KK Komenda Kosec Ivan Nedefiniran 2.100 m

Številka dirke: 7.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada
1 3 POMPANO VITA KK Ljubljana Purkeljc Tjaša Nedefiniran 2.100 m 177,3 s 24,4 s 300 €
2 8 DENI I KD Krim Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 175,5 s 23,6 s 150 €
3 7 ALEGRA KK Komenda Štremfelj Tina Nedefiniran 2.100 m 176,8 s 24,2 s 113 €
4 12 DORIANA KK Komenda Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 174,1 s 22,9 s 75 €
5 4 VANISH KK Stožice Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 179,9 s 25,7 s 38 €
6 6 VIKTOR KK Ljubljana Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 179,7 s 25,6 s
7 11 ARABELA KK Komenda Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 177,0 s 24,3 s
8 1 PERUN KK Brdo Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m 192,1 s 31,5 s
9 10 WEST SIDE STORY KK Ljubljana Orel Marjetka Nedefiniran 2.100 m 189,5 s 30,2 s
O 5 SERKA B KD Krim Nedefiniran Nedefiniran 2.100 m
S 9 VALLEY WALKIN VITA Hrvaška Habjan Maša Nedefiniran 2.100 m
G 2 LUXOR KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Nina Nedefiniran 2.100 m

Številka dirke: 8.

M Št Konj Klub Voznik Trener Distanca Sk. čas Čas/km Nagrada

SPONZORJI


  • Zavarovalnica Vzajemna
  • Avto Rajh d.o.o.
  • Telekom Slovenije, d.d.
  • Gospodarsko razstavišče
  • Pokojninska družba A
  • Kemofarmacija d.d.
  • Pomurski sejem d.d.
  • CDE d.o.o.
  • Sava zavarovalnica
  • SPAR Slovenija, trgovinsko podjetje d.o.o.
  • Servis Vaco d.o.o.
  • Carso d.o.o.
  • Iskra PIO
  • Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije