Odstopna izjava

Vas kaj teži ???????

Moderator: Admin KCS

Odgovori
Admin KCS
Administrator foruma

Odstopna izjava

Odgovor Napisal/-a Admin KCS » 11 Sep Pe, 2015 23:50

Mojca Nushol Cezanjevci, 11-9-2015
Cezanjevci 45
9240 Ljutomer

KK Ljutomer
Cesta I sl.tabora 16
9240 Ljutomer

Zadeva :ODSTOPNA IZJAVA

Po sedemnajstih letih članstva KK Ljutomer je čas, da se umaknem iz vašega kluba in članstva v vašem kjubu in vam vračam člansko izkaznico in licenco voznika za KK Ljutomer. V vseh teh letih sem stalno doživljala s strani vašega predsednika mag.Janka Slaviča nespoštovanje in osebne žalitve, ki pa so presegle vse meje sprejemljivega v zadnjih šestih mesecih, ko so me rejci izbrali za predsednico nove rejske organizacije in mi dali sedež v našem klubu. Ne morem biti članica v klubu, kjer nas člane predsednik ponižuje, šikanira in nas sprašuje kaj smo pa mi storili za ta klub ( to se je zgodili na predstavitvi francoskega kasača v gostilni pri Slaviču v Ključarovcih). Med drugim redim tudi po tri kasače na naši kmetiji, v oskrbi sem imela že veliko ljutomerskih kasačev ostalih naših članov, na naši kmetiji se je ožrebila Fordena, ena redkih vrhunskih tekmovalnih kobil , ki izhaja iz pravega ljutomerskega rodu( ne Turniškega), obiskujem skoraj vse delovne akcije , kjer kljub svoji izobrazbi čistim tribuno in stranišča za veliko gospodo, ki prihaja na častno tribuno. In ne nazadnje , sem bila prva, ki je dala pobudo( že pred več kot desetimi leti) in našla sponzorja za prvo rejsko dirko, v kateri so lahko štartali samo ljutomerski kasači. To je bila dirka za memorial Jožeta Jurkoviča, ki jo je sponzoriralo ministrstvo. Toliko o nas, ki nismo prav dosti naredili za ta klub. Tudi moje predsednikovanje v novi rejski organizaciji sem prevzela, da bi center in sedež nove rejske organizacije le ostal v Ljutomeru. Gospod predsednik mag.Janko Slavič, upam, da mi ne bo več potrebno sodelovati z vami in se poslavljam od vas in članstva v KK Ljutomer.

S spoštovanjem tekmovalka, ponosna lastnica desetih osvojenih prvih mest v športu, ki ga ljubim bolj kot ste ga vi kdajkoli

Mojca Nushol
Admin KZS

Odgovori