Sojenje Krško

Vas kaj teži ???????

Moderator: Admin KCS

Odgovori
dolly bell
golaž dirkač

Sojenje Krško

Odgovor Napisal/-a dolly bell » 06 Jun Po, 2016 10:42

Pozdravljeni spoštovani sodniški zbor v Krškem,

Kot že ne vem kolikokrat, bom zopet izpostavila svoje ime v upanju, da se sojenje na kasaških dirkah vendarle spravi na nek "normalen" nivo. Kar se je dogajalo včeraj, bi jaz, milo rečeno, ocenila z besedama - pod kritiko.
Obregnila se bom samo v sojenje, zaradi katerega sem bila prizadeta jaz, čeprav je bilo napak še in še...
PKD natančno določa naloge in dolžnosti sodnikov v 50. členu, vendar se mi včasih dozdeva, da jih nekateri sodniki še niso prebrali. Prav tako člen 73 v točki 7 in 8 natančno opredeljuje, kdaj je štart za avtomobilom korektno izpeljan, kdaj se ga razveljavi in kako se kaznuje konje oziroma voznike, ki povzročijo, da nekateri udeleženci NE MOREJO štartati s svojih pozicij. prav nič nisem jezna na voznika, ki mu je mlad in neizkušen konj delal preglavice za avtom, sem pa besna na sodnike, da ne opravljajo svojega dela! Nič ni sramotnega, če se štarti ponavljajo, sramotno in žalostno pa je, da v parih sekundah izničite naše delo, odrekanja in še marsikaj...
Prav tako je nedopustno, da tolerirate dejanje svojega stanovskega kolega - sodnika, ki kot voznik v eni pomembnejših rejskih dirk, vozi pod noge sotekmovalcem in s tem povzroči izgubo se ve kako zelo pomembnih pozicij tekmecev v takšni dirki.

Za posladek pa še uradno objavljeni časi prvih dveh dirk :) brez izgovarjanj na uradne časomerilce, prosim! Vsak laični gledalec, ki je parkrat spremljal kasaške dirke bi vedel, da je "malce" razlike med časoma 1.22 in 1.15. In verjetno ste sodniki tisti, oziroma bi morali biti, ki požegnate, da gredo takšni nesmisli v objavo.

Gospod sodnik Ype Tel je na nekem predavanju rekel: dokler sodniki ne boste spoštovali voznikov, vas tudi vozniki ne bodo.

Lep pozdrav!

Darja T. Dolinšek

Ajka B
golaž dirkač
Kontakt:

Re: Sojenje Krško

Odgovor Napisal/-a Ajka B » 07 Jun To, 2016 21:26

Darja se pridružujem napisanemu.

Še večja sramota se je zgodila v zadnji dirki, ko sta bila prvo in drugo uvrščeni voznik klicana na tribuno in opozorjena, da sta njuna konja tekla nečisti kas, in da bosta v naslednji dirki zaradi tega diskvalificirana.

Očitno, obiski in predavanja tujih sodnikov, nekaterim niso kaj dosti koristila.

Lep pozdrav
Alenka

varenne 1983
golaž dirkač

Odgovor Napisal/-a varenne 1983 » 08 Jun Sr, 2016 09:42

gospodični mislim da bi vi dve tudi potrebovale predavanje tujih sodnikov

dolly bell
golaž dirkač

Odgovor Napisal/-a dolly bell » 08 Jun Sr, 2016 11:51

Gospod Varenne,

veste, bila sem na tovrstnem predavanju pa očitno tudi meni nič ne pomaga ;)

lp, Darja

HANKO
golaž dirkač

Odgovor Napisal/-a HANKO » 09 Jun Če, 2016 03:15

Poglej si posnetek kasa CONCORD JET-a in LUTER KINGA pa ti bo vse jasno. Ali pa nič.

Odgovori