novice

Vas kaj teži ???????

Moderator: Admin KCS

Odgovori
devil
zaslužni dirkač v pokoju
Kraj: preko granice

novice

Odgovor Napisal/-a devil » 18 Mar Po, 2019 20:32

Skupščina je mimo nikjer nič o njej,dirke so pred vrati...ne duha in sluha o propozicijah....

key largo
nedokazani talent

Re: novice

Odgovor Napisal/-a key largo » 19 Mar To, 2019 05:36

Saj tudi nic ne bo, ker ni bilo ene besede o prihajajoči tekmovalni sezoni na skupščini . Predsedniki so imeli preveč dela z zlivanjem gnojnice na gospoda Sedeja & co. Lep pozdrav .

trans
nedokazani talent

Odgovor Napisal/-a trans » 19 Mar To, 2019 08:30

key largo?
kako pa ti to veš? si bil/bila tam? ali to spet te GOSTILNIŠKE govorice ? :shock: :shock:

lp MIlan

key largo
nedokazani talent

Odgovor Napisal/-a key largo » 19 Mar To, 2019 09:36

Milan ????
Jaz sem žal bil na tejle zalostni seji, po seji pa so bili vsi ostali v gostilni razen mene tako, da tole ni gostilniška govorica. Jaz sicer vem kdo si, lahko pa se predstaviš z imenom in priimkom g. Milan, da bodo ostali vedeli s katere strani prihajajo tvoje svetle ideje.
Lep pozdrav vsem, Aleš Muller

Mitja Kos
golaž dirkač

Odgovor Napisal/-a Mitja Kos » 19 Mar To, 2019 14:22

Aleš,

Če je to kar pišeš res, se mi poraja vprašanje "zakaj so ti isti predsedniki" spoštovanemu in cenjenemu nekdanjemu predsedniku KZS g. Marjanu Sedeju, ki je mimo grede s svojim delom pokazal in dokazal, kako se mora delati v dobrobit športa, pred dobrim mesecem podelili priznanje za življensko delo??
Upam, da boš o skupščini KZS napisal še kaj več, ker predvidevam, da "objektivni" zapisnik še lep čas ne bo objavljen na spletni strani KZS.

Odgovori