GLASUJTE ZA POMURSKEGA ŠPORTNIKA IN EKIPO LETA

Tukaj lahko uporabniki prispevate svoje predloge in pobude glede delovanja KCS ter obveščate slovensko kasaško javnost.

Moderator: Admin KCS

Odgovori
Lotmerk
nedokazani talent
Prispevkov: 54
Pridružen: 19 Maj Če, 2011 11:00

GLASUJTE ZA POMURSKEGA ŠPORTNIKA IN EKIPO LETA

Odgovor Napisal/-a Lotmerk » 19 Jan Po, 2015 16:34

Časopis Vestnik razpisuje glasovanje za NAJBOLJŠEGA ŠPORTNIKA, ŠPORTNICO IN ŠPORTNO EKIPO LETA 2014 V POMURJU

Med kandidati sta tudi naš tekmovalec Jože Sagaj ml. in Kasaški klub Ljutomer , glasujete lahko do 24. januarja, tako da za vsakega posebej pošljete SMS s podatki:

Jože Sagaj ml. kasaštvo (Kasaški klub Ljutomer) Tretje leto zapored najboljši slovenski voznik kasaške sezone,
državni prvak t dveletnikom Vili On Top
državni prvak s triletno kobilo Lil Kim

SMS - sporočilo na 2929: RMV M J

Kasaški klub Ljutomer z 81 posamičnimi zmagami in odlično organizacijo kasaških prireditev je vodilni konjeniški klub v Sloveniji.

SMS - sporočilo na 2929: RMV E C

Pri izboru pomurskih športnikov in ekip leta 2014 lahko sodelujemo tako, da izpolnimo in pošljemo originalne glasovnice, ki so bile 15. januarja 2015 objavljene v Vestniku. Glasujemo pa lahko tudi uporabniki Mobitela in Debitela, tako da na številko 2929 pošljemo SMS sporočilo z besedilom, ki je navedeno pri zgornjih obrazložitvah. Cena povratnega SMS sporočila je 0,417 evra.

Glasovanje je možno od danes, 15. januarja 2015, do vključno sobote, 24. januarja 2015.

Vse kandidatke za športnico Pomurja leta 2014: Aleša Bagari (kikboks), Tjaša Gazdag (športni ples), Monika Jerebic (pikado), Nika Koncut (badminton), Kaja Leopold (plavanje), Saša Marija Ratnik (strelstvo), Sara Rojnik (skvoš), Sonja Roman (atletika), Barbara Skuhala (šah), Lea Števanec (šah), Tanja Vrbnjak (karate), Mateja Zver (nogomet).

Vsi kandidati za športnika Pomurja leta 2014: Adrian Gomboc (judo), Andrej Gorjak (pikado), Dušan Hajdinjak (kolesarstvo), Aleš Ivanuša (športni ples), Marino Kegl (tenis), Jure Kuhar (rokoborba), Boris Markoja (strelstvo), Robert Markoja (sterlstvo), Uroš Pavlovič (odbojka), Jože Sagaj ml. (kasaštvo), Simon Špilak (kolesarstvo), Iztok Utroša (badminton), Aleš Zver (atletika), David Žibrat (kikboks).

Vsi kandidati za ekipo Pomurja 2014: Atletski klub Panvita Murska Sobota, Hokejski klub Lipovci, Kasaški klub Ljutomer, Namiznoteniški klub Kema Puconci, Odbojkarski klub Panvita Pomgrad Murska Sobota, Plesni klub Zeko, Strelstvo društvo Štefana Kovača Turnišče, Šahovsko društvo Radenska Pomgrad Murska Sobota, Športno društvo Strelec Grlava, Športno društvo Team Turbo Tropovci, Ženski nogometni klub Teleing Pomurje Beltinci, Ženski odbojkarski klub Kema Puconci.

Odgovori