LJUBLJANA, 8.9.2019 - NEURADNI REZULTATI

Napovedi in komentarji posameznih tekmovalnih dni

Moderator: Admin KCS

Odgovori
ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 969
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

LJUBLJANA, 8.9.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 08 Sep Ne, 2019 14:29

1. DIRKA

M Št. Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca
1 2 BRUNO OZT (IT) KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Osterc Zvonko Kobilarna OZT 02:13,0 01:22,6 1,609
2 6 IRSA V KK Ljutomer Vajs Damjan Vajs Damjan Vajs Damjan 02:13,6 01:23,0 1,609
3 5 RENO KK Ljutomer Cimerman Franc Cimerman Franc Cimerman Franc 02:15,2 01:24,0 1,609
4 7 ABA KK Ljutomer Slavič Marko Slavič Marko Plohl Danijel 02:17,4 01:25,4 1,609
5 4 RIO FLORA KK Stožice Ljubljana Zaletel Borut Zaletel Janez Lavrenčič Branka 02:17,5 01:25,4 1,609
6 1 SUZI KP (AT) KK Ljutomer Predan Uroš Predan Uroš Predan Uroš 02:19,3 01:26,6 1,609
G 3 IMENSO VIKING KK Ljutomer Moleh Mario Moleh Mario Šonaja Ana 00:00,0 1,609

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 969
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: LJUBLJANA, 8.9.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 08 Sep Ne, 2019 15:10

2. DIRKA

1 4 TEQUILLA STARS KK Komenda Jerovšek Roman Žan Milan Pipan Janez ml. 02:50,8 01:21,3 2,10
2 6 DELIKATESA KD Krim Babnik Blaž Babnik Blaž Babnik Blaž 02:51,5 01:21,7 2,10
3 1 ZELEN TOMAŽIČ KK Ljubljana Gregorc Mirko Gregorc Mirko Tomažič Branko 02:52,3 01:22,0 2,10
4 5 FAUST BB KK Stožice Ljubljana Bevc Brane Bevc Branko Bevc Brane 02:52,8 01:22,3 2,10
5 8 AVGUSTO KK Šentjernej Simončič Andrej Simončič Andrej Somrak Gorazd 02:53,0 01:22,4 2,10
6 2 NANCY DI GENIO KD Sl. Gorice Lenart Seršen Branko Plečko Boštjan Plečko Metka 02:54,7 01:23,2 2,10
DIS 7 QUANALINA KK Šentjernej Pucelj Damjan Pucelj Damjan Pucelj Damjan 03:03,9 01:27,6 2,10
I 3 CHESY KK Posavje Krško Bernardič Uroš Bernardič Uroš Bernardič Metka 00:00,0 2,10

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 969
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: LJUBLJANA, 8.9.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 08 Sep Ne, 2019 15:41

3. DIRKA

1 8 UDAR'S (IT) KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive Dovžan Ive 02:47,1 01:19,6 2,10
2 7 RUCOEA SPRITZ (IT) KK Šentjernej Simončič Andrej Simončič Andrej Simončič Andrej 02:47,1 01:19,6 2,10
3 6 RUFFA LUX (IT) KK Komenda Gregorc Mirko Čebulj Franc Domačija Vodnik d.o.o. 02:47,2 01:19,6 2,10
4 5 ZENITH DU KRAS (IT) KK Komenda Slavič Marko Marinšek Andrej Gostišče Pr' Kovač, Andrej Marinšek s.p. 02:47,9 01:19,9 2,10
5 1 JUST DO IT KK Ljutomer Kristl Primož Kristl Branko Kristl Branko 02:48,4 01:20,2 2,10
6 2 ANINA SAXO KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Janko Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 02:48,5 01:20,2 2,10
7 3 FLOTO KK Ljutomer Antolin Andrej Antolin Andrej Kosi Alojz 02:50,7 01:21,3 2,10
GC 4 IZTOK BE KK Posavje Krško Bernardič Uroš Bernardič Uroš Bernardič Uroš 00:00,0 2,10

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 969
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: LJUBLJANA, 8.9.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 08 Sep Ne, 2019 16:11

4. DIRKA

1 10 PETERKA I KK Stožice Ljubljana Slavič Marko Slavič Marko Forna d.o.o. 02:49,8 01:20,9 2,10
2 5 FAUNA V KK Ljutomer Antolin Andrej Antolin Andrej Filipič Alojz 02:50,0 01:20,9 2,10
3 6 LUŠT KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Žnidarič Vlado Žnidarič David 02:50,5 01:21,2 2,10
4 8 ARTIS KK Ljutomer Antolin David Antolin Darja Kasaško društvo ANTOLIN - JUREŠ 02:51,1 01:21,5 2,10
5 7 DANTE MS KK Ljutomer Brunec Rok Brunec Rok Brunec Jožef 02:51,4 01:21,6 2,10
6 2 DEMPER KK Stožice Ljubljana Zadel Peter ml. Šadl Vito Pajk Branko 02:51,6 01:21,7 2,10
7 4 LUXUS KK Stožice Ljubljana Luzar Alen Luzar Alen Dular Urška 02:51,7 01:21,8 2,10
8 3 DELLARIS KD Krim Zaletel Borut Zaletel Janez Zaletel Borut in Janez 02:52,0 01:21,9 2,10
9 1 DIZA DŽ KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko Debelak Žarko 02:52,3 01:22,0 2,10
GC 9 ROŽLE KK Ljutomer Seršen Branko Seršen Branko Lah Anton 01:23,8 2,10

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 969
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: LJUBLJANA, 8.9.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 08 Sep Ne, 2019 16:48

5. DIRKA

1 2 TARS STARS KK Ljutomer Sagaj Janko Pozderec Igor Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 02:05,7 01:18,1 1,609
2 1 JONNA GO KK Komenda Jerovšek Roman Jerovšek Roman KD Team Jerovšek 02:05,9 01:18,2 1,609
3 6 PAOLENDRY LIKE (IT) KK Stožice Ljubljana Slavič Marko Slavič Marko Forna d.o.o. 02:06,0 01:18,3 1,609
4 9 VITTORINA JET (IT) KD Krim Scamardella Paolo Zorko Dušan T-Pirc d.o.o. 02:06,4 01:18,6 1,609
5 8 RIKELI (IT) KD Krim Zaletel Borut Zaletel Janez Zaletel Janez 02:07,2 01:19,0 1,609
6 10 VILA AND GLORY * (IT) KK Posavje Krško Mars Martin Mars Martin Mars Martin 02:07,4 01:19,2 1,609
7 11 TAMERICE (IT) KK Šentjernej Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna 02:07,7 01:19,4 1,609
8 5 SONCKA (IT) KK Stožice Ljubljana Gorenc Ajda Gorenc Ajda Hlev Peški 02:08,3 01:19,7 1,609
9 7 TAIGA GRIF (IT) KK Komenda Jan Blaž Jan Miha Jan Gašper 02:08,4 01:19,8 1,609
G 3 DIDIER BLEU KK Stožice Ljubljana Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Viktor Dolinšek Jošt & Viktor 00:00,0 1,609
G 4 URUS CAF (IT) KD Sl. Gorice Lenart Sagaj Jože ml. Osterc Zvonko Kobilarna OZT 00:00,0 1,609

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 969
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: LJUBLJANA, 8.9.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 08 Sep Ne, 2019 18:13

6. DIRKA - DERBY

M Št. Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca
1 7 JIMPETO JOY KK Ljutomer Zorko Dušan Zorko Dušan Gostilna Zorko, Dušan Zorko s.p. in T-Pirc d.o.o. 03:25,0 01:18,8 2,60
2 2 HOT COCO KK Stožice Ljubljana Gregorc Mirko Pajk Sandra Košak Ajda 03:25,1 01:18,9 2,60
3 5 FJORI KK Ljutomer Seršen Saša Seršen Milan Seršen Saša 03:26,3 01:19,4 2,60
4 12 LOTMERK OZT KK Ljutomer Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene Hossmann Alfred 03:26,7 01:19,5 2,60
5 1 MICHELLE KK Stožice Ljubljana Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Trontelj Darja 03:27,2 01:19,7 2,60
6 6 ICE ROAD KK Komenda Benfenati Jonathan Krelj Darja Krelj Julija 03:28,6 01:20,2 2,60
7 10 SARAH KK Šentjernej Hočevar Rok Hočevar Rok Hočevar Rok 03:28,7 01:20,3 2,60
8 9 SKY KK Šentjernej Gorenc Marko Gorenc Marko Rumpret Andraž 03:28,8 01:20,3 2,60
DIS 11 JUBILEE STREET KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Osterc Zvonko Jerebic Simon 03:39,6 01:24,5 2,60
G 3 PLANET KK Šentjernej Franko Alojz Franko Alojz Franko Alojz 00:00,0 2,60
GC 4 JOPI KD Krim Zadel Peter ml. Ricardo Bianchi Pirc Andrej 00:00,0 2,60
S 8 EMMA DREAM KK Komenda Žan Milan Žan Milan Žan Milan 00:00,0 2,60

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 969
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: LJUBLJANA, 8.9.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 08 Sep Ne, 2019 19:17

7. DIRKA

M Št. Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca
1 7 ANEMONE DU BON AIR (FR) KD Krim Zadel Peter ml. Pirc Andrej Pirc Andrej 02:49,9 01:20,9 2,10
2 9 DAR LA NOTA (FR) KK Komenda Jan Blaž Jan Miha JAN-M d.o.o. 02:50,0 01:20,9 2,10
3 2 ELISA GALI (FR) KK Šentjernej Šadl Vito Judež Jože Judež Jože 02:51,9 01:21,8 2,10
4 8 ESTELLE DE LA DIVE (FR) KD Sl. Gorice Lenart Scamardella Paolo Osterc Zvonko Kobilarna OZT 02:52,7 01:22,2 2,10
D 3 FARA PRIDE (FR) KK Komenda Müller Lučka Müller Lučka Fonar d.o.o. 00:00,0 2,10
6 5 DAME D'AMOUR (FR) KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko Debelak Žarko 02:54,3 01:23,0 2,10
7 1 GAIA DES BROUETS (FR) KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Sagaj Jože ml. YUM COMMERCE d.o.o. 02:55,3 01:23,5 2,10
8 6 EVA DE BOUERE (FR) KK Ljutomer Heric Rok Heric Daniel KTD Prelogi 02:57,9 01:24,7 2,10
D 4 BERRURIA GIN (FR) KK Komenda Jagodic Tine Jagodic Matevž Jagodic Tine 00:00,0 2,10

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 969
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: LJUBLJANA, 8.9.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 08 Sep Ne, 2019 19:18

8. DIRKA

1 6 LOUISE LUNA KK Ljutomer Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene 02:53,2 01:22,5 2,10
2 7 ARRIVED STAR KK Ljutomer Seršen Branko Panič Mihael Panič Mihael 02:53,3 01:22,5 2,10
3 8 PEPA KK Ljutomer Majcen Sok Špela Slavič Marko Plohl Matej 02:53,9 01:22,8 2,10
4 9 ZU OM KK Komenda Jerovšek Roman Jerovšek Roman Sedej Marjan 02:54,5 01:23,1 2,10
5 2 FRAJLA KK Ljutomer Sodec Darko Sodec Darko Kosi Tatjana 02:55,2 01:23,4 2,10
6 3 ALJA STAR KK Šentjernej Pirc Andrej Antončič Jože Antončič Slavka 02:55,8 01:23,7 2,10
7 4 HOME BY TEN KK Stožice Ljubljana Prašnikar Milan Prašnikar Milan Društvo Hlev MP 02:57,9 01:24,7 2,10
G 1 ALIANCA NJ KD Krim Novak Jože Novak Jože Novak Jože 00:00,0 2,10
GC 5 GULIANNE KK Šentjernej Novak Tomaž Lah Stanislav Lah Stanislav 00:00,0 2,10

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 969
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: LJUBLJANA, 8.9.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 08 Sep Ne, 2019 19:43

9. dirka

M Št. Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca Nagrada
1 1 FRODO S KK Ljutomer Slana Marko Slana Branko Slana Branko 00:00,00 00:00,0 2,10 526 €
2 2 SATCHMO MS KK Ljutomer Zadel Peter ml. Sukič Dejan Sukič Dejan 00:00,00 00:00,0 2,10 269 €
3 3 RIGILL KK Stožice Ljubljana Medle Anja Medle Anja Medle Anja 00:00,00 00:00,0 2,10 176 €
4 10 ULFAST (IT) KK Komenda Gregorc Mirko Bergant Matjaž Bergant Matjaž 00:00,00 00:00,0 2,10 117 €
5 9 FARANDOLE DU MENIL (FR) KK Komenda Jan Blaž Jan Miha Jan Gašper 00:00,00 00:00,0 2,10 82 €
6 6 LOVING LOLO KK Šentjernej Zrinjanin Lana Zrinjanin Lana Zrinjanin Lana 00:00,00 00:00,0 2,10
7 8 ULIANNA (IT) KK Šentjernej Pucelj Damjan Pucelj Damjan Pucelj Damjan 00:00,00 00:00,0 2,10
8 5 PATTY KK Ljutomer Novak Franc Novak Franc Novak Franc 00:00,00 00:00,0 2,10
G 4 DIMITRIJ VITA KK Posavje Krško Humek Ivan Humek Ivan Humek Lovro 00:00,00 00:00,0 2,10
O 7 PICKELL KK Ljutomer Novak Anja Novak Franc Novak Franc 00:00,00 00:00,0 2,10

Odgovori