26.07.2020 VRBLJENE

Napovedi in komentarji posameznih tekmovalnih dni

Moderator: Admin KCS

Odgovori
ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 1011
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

26.07.2020 VRBLJENE

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 26 Jul Ne, 2020 15:14

NEURADNI REZULTATI:

1. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Nagrada Galopi Distance
1 4 ADELE (IT) KK Stožice Ljubljana Hrovat Janez Hrovat Jože Hrovat Jože 02:36,16 01:22,2 405 € 1,90
2 2 DENISA KK Ljutomer Šadl Vito Sukič Dejan Sukič Dejan 02:38,44 01:23,4 207 1,90
DIST 1 CHETI KD Krim Gorenc Marko Zaletel Janez Zaletel Janez 02:50,88 01:29,9 1,90
GC 3 RIO FLORA KK Stožice Ljubljana Zaletel Borut Zaletel Janez JW International d.o.o. 1,90

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 1011
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: 26.07.2020 VRBLJENE

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 26 Jul Ne, 2020 15:42

2. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Nagrada Galopi Distance
1 5 JUBILEE STREET KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Jerebic Simon Jerebic Simon 02:57,68 01:21,9 405 € 2,17
2 6 RIGILL KK Stožice Ljubljana Medle Anja Medle Anja Medle Anja 02:59,68 01:22,8 207 € 2,17
3 2 EMMA DREAM KK Stožice Ljubljana Hrovat Robert Hrovat Robert Hrovat Petra in Hrovat Nelli 02:59,96 01:22,9 135 € 2,17
4 1 ALIANCA NJ KD Krim Novak Jože Novak Jože Novak Jože 03:04,68 01:25,1 90 € 2,17
O 3 PELL KK Ljutomer Marinšek Andrej Novak Franc Društvo za konje in ohranitev njih 2,17
O 4 PATTY KK Ljutomer Novak Franc Novak Franc Društvo za konje in ohranitev njih 2,17

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 1011
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: 26.07.2020 VRBLJENE

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 26 Jul Ne, 2020 16:15

2. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Nagrada Galopi Distance
1 5 JUBILEE STREET KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Jerebic Simon Jerebic Simon 02:57,68 01:21,9 405 € 2,17
2 2 EMMA DREAM KK Stožice Ljubljana Hrovat Robert Hrovat Robert Hrovat Petra in Hrovat Nelli 02:59,96 01:22,9 207 € 2,17
3 1 ALIANCA NJ KD Krim Novak Jože Novak Jože Novak Jože 03:04,68 01:25,1 135 € 2,17
GC 6 RIGILL KK Stožice Ljubljana Medle Anja Medle Anja Medle Anja 2,17
O 3 PELL KK Ljutomer Marinšek Andrej Novak Franc Društvo za konje in ohranitev njih 2,17
O 4 PATTY KK Ljutomer Novak Franc Novak Franc Društvo za konje in ohranitev njih 2,17

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 1011
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: 26.07.2020 VRBLJENE

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 26 Jul Ne, 2020 16:18

3. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Nagrada Galopi Distance
1 3 LOS ANGELES KK Šentjernej Šadl Vito Judež Jože Špela in Gašper Judež 02:56,56 01:21,4 405 € 2,17
2 2 FARA PRIDE (FR) KK Komenda Müller Lučka Müller Lučka Fonar d.o.o. 02:56,68 01:21,4 207 2,17
3 1 FOKA KK Ljutomer Seršen Saša Seršen Milan Seršen Saša 02:57,24 01:21,7 135 2,17
4 5 ULFAST (IT) KK Komenda Žan Milan Bergant Matjaž Bergant Matjaž 02:57,36 01:21,7 90 2,17
5 4 ALJA STAR KK Šentjernej Pirc Andrej Antončič Jože Antončič Slavka 02:58,60 01:22,3 63 2,17
O 6 PICKELL KK Ljutomer Novak Franc Novak Franc Društvo za konje in ohranitev njih 2,17

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 1011
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: 26.07.2020 VRBLJENE

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 26 Jul Ne, 2020 16:45

4. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Nagrada Galopi Distance
1 2 ELISA GALI (FR) KK Šentjernej Judež Jože Judež Jože Judež Jože 02:57,60 01:21,8 486 € 2,17
2 4 ESTELLE DE LA DIVE (FR) KD Sl. Gorice Lenart Sagaj Jože ml. Osterc Zvonko Kobilarna OZT 02:57,64 01:21,9 248 € 2,17
3 5 VITTORINA JET (IT) KD Krim Zorko Dušan Zorko Dušan T-Pirc d.o.o. 02:57,72 01:21,9 162 € 2,17
G 1 DEMPER KK Stožice Ljubljana Šadl Vito Šadl Vito Pajk Branko 2,17
G 3 DONINA KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Janko Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 2,17

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 1011
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: 26.07.2020 VRBLJENE

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 26 Jul Ne, 2020 17:36

5. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Nagrada Galopi Distance
1 3 RIKELI (IT) KD Krim Zaletel Borut Zaletel Janez Zaletel Janez 02:55,92 01:21,1 486 € 2,17
2 1 DANTE MS KK Ljutomer Brunec Rok Brunec Rok Brunec Jožef 02:56,24 01:21,2 248 2,17
3 4 UDAR'S (IT) KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive Dovžan Ive 02:56,32 01:21,3 162 2,17
4 2 RUCOEA SPRITZ (IT) KK Šentjernej Simončič Andrej Simončič Andrej Simončič Andrej 02:57,20 01:21,7 108 2,17

Odgovori