KOMANDA 8.7.2018 - NEURADNI REZULTATI

Napovedi in komentarji posameznih tekmovalnih dni

Moderator: Admin KCS

Odgovori
ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

KOMANDA 8.7.2018 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 08 Jul Ne, 2018 15:34

1. DIRKA

M Št. Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca v km
1 3 LOTMERK OZT KK Ljutomer Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene Hossmann Alfred 02:33,16 01:23,2 1,84
2 6 RIGILL KK Šentjernej Medle Anja Medle Anja Medle Anja 02:33,31 01:23,3 1,84
3 2 ARDNAS KK Ljutomer Jureš Franc Jureš Franc Jureš Franc 02:33,90 01:23,6 1,84
GC 1 CHARDONAY KK Stožice Ljubljana Žan Milan Vukosavljevič Boris Forna d.o.o. 00:00,0 1,84
G 4 DELIKATESA KK Stožice Ljubljana Hočevar Jože Hočevar Jože Hočevar Jože 00:00,0 1,84
O 5 FLORIDEN KK Ljutomer Slavič Jernej Ledinšek Andrej Ledinšek Andrej 00:00,0 1,84

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: KOMANDA 8.7.2018 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 08 Jul Ne, 2018 16:08

2. DIRKA

1 1 GISELLE KK Šentjernej Zrinjanin Lana Zrinjanin Lana Zrinjanin Lana 02:26,70 01:19,7 1,84
2 4 FLOTO KK Ljutomer Antolin Andrej Antolin Andrej Kosi Alojz 02:26,74 01:19,8 1,84
3 7 LOS ANGELES KK Šentjernej Šadl Vito Judež Jože Judež Darja 02:27,36 01:20,1 1,84
4 6 CONCORD JET KK Šentjernej Novak Igor Medle Anja Medle Anja 02:27,95 01:20,4 1,84
5 8 VIRGINIA DREAM KK Komenda Žan Milan Žan Milan Kjell Hedvall Hb 02:28,37 01:20,6 1,84
6 10 VAN GOGH MATTO (IT) KK Komenda Jan Blaž Jan Miha Jan Gašper 02:28,49 01:20,7 1,84
7 2 HEIDI M KK Šentjernej Košak Aleš Košak Aleš Vodopivc Jože 02:29,19 01:21,1 1,84
S 3 CAMILA KK Šentjernej Simončič Andrej Košak Aleš Košak Jože 00:00,0 1,84
G 5 AIN'T SHE PERFECT KK Komenda Müller Lučka Müller Lučka Fonar d.o.o. 00:00,0 1,84
S 9 PUSSY CAT MP KK Stožice Ljubljana Prašnikar Milan Prašnikar Milan Društvo Hlev MP 00:00,0 1,84

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: KOMANDA 8.7.2018 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 08 Jul Ne, 2018 16:30

3. DIRKA

1 6 MAGIC LOOK KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Janko Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 02:26,43 01:19,6 1,84
2 5 HOT COCO KK Stožice Ljubljana Gregorc Mirko Pajk Sandra Košak Ajda 02:27,68 01:20,3 1,84
3 4 MARIPOSA PEŠKA KK Stožice Ljubljana Dolinšek Janez Dolinšek Janez Hlev Peški 02:28,61 01:20,8 1,84
4 2 SKY KK Šentjernej Gorenc Marko Gorenc Marko Rumpret Andraž 02:33,65 01:23,5 1,84
DIS 3 LIBERTY LUNA KK Ljutomer Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene 02:40,56 01:27,3 1,84
G 1 MICHELLE KK Komenda Prebil Marjan Prebil Marjan Prebil Marjan 00:00,0 1,84

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: KOMANDA 8.7.2018 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 08 Jul Ne, 2018 17:02

4. DIRKA

1 3 GULIANNE KK Šentjernej Novak Tomaž Lah Stanislav Lah Stanislav 02:26,51 01:19,6 1,84
2 5 THETA (IT) KK Komenda Jan Blaž Jan Miha Jan Matej 02:27,44 01:20,1 1,84
3 6 JORI KK Komenda Jerovšek Roman Jerovšek Roman Sedej Marjan 02:27,45 01:20,1 1,84
4 7 RIKELI (IT) KD Krim Zaletel Borut Zaletel Janez Zaletel Janez 02:27,89 01:20,4 1,84
5 1 PICKELL KK Ljutomer Novak Franc Novak Franc Novak Franc 02:28,19 01:20,5 1,84
G 2 DIZA DŽ KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko Debelak Žarko 00:00,0 1,84
D 4 HOME BY TEN KK Stožice Ljubljana Prašnikar Milan Prašnikar Milan Društvo Hlev MP 00:00,0 1,84

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: KOMANDA 8.7.2018 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 08 Jul Ne, 2018 17:29

5. DIRKA

1 1 NORWEY KD Krim Susman Mirko Susman Mirko Susman Mirko 02:22,93 01:17,7 1,84
2 5 THE WAY OF NANDO (IT) KK Komenda Žan Milan Žan Milan Svoljšak Jernej 02:23,45 01:18,0 1,84
3 7 ARES M KK Ljutomer Jureš Franc Jureš Franc Kasaško društvo ANTOLIN - JUREŠ 02:26,28 01:19,5 1,84
4 9 SOLE DEL RIO (IT) KK Komenda Prebil Tomaž Prebil Tomaž Prebil Tomaž 02:26,58 01:19,7 1,84
5 3 RUFFA LUX (IT) KK Komenda Čebulj Franc Čebulj Franc Domačija Vodnik d.o.o. 02:26,88 01:19,8 1,84
DIS 8 ROSSO KK Ljutomer Cimerman Franc Cimerman Franc Cimerman Franc st. 02:33,26 01:23,3 1,84
G 6 TAJ MAHAL (IT) KD Krim Babnik Blaž Babnik Blaž Babnik Blaž 00:00,0 1,84
G 2 JONNA GO KK Komenda Jerovšek Roman Jerovšek Roman KD Team Jerovšek 00:00,0 1,84
G 4 PINTER KK Ljutomer Osterc Jožef Osterc Jože Osterc Jože 00:00,0 1,84

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: KOMANDA 8.7.2018 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 08 Jul Ne, 2018 18:43

6. DIRKA

1 3 SAŠKA KD Sl. Gorice Lenart Plečko Boštjan Plečko Boštjan Plečko Metka 02:31,64 01:22,4 1,84
2 4 FOKA KK Ljutomer Seršen Saša Seršen Milan Seršen Saša 02:31,66 01:22,4 1,84
3 5 ANUSH A KK Šentjernej Košak Janez Košak Janez Košak Janez 02:33,87 01:23,6 1,84
4 1 VANILIA RG (HU) KK Šentjernej Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna 02:34,91 01:24,2 1,84
5 8 DELLARIS KD Krim Zaletel Borut Zaletel Janez Zaletel Borut in Janez 02:36,12 01:24,8 1,84
6 7 PELL KK Ljutomer Novak Franc Novak Franc Novak Franc 02:36,16 01:24,9 1,84
D 2 HELLS WOOD KK Komenda Jagodic Tine Müller Lučka Fonar d.o.o. 00:00,0 1,84
G 6 DEMPER KK Stožice Ljubljana Šadl Vito Šadl Vito Pajk Branko 00:00,0 1,84

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: KOMANDA 8.7.2018 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 08 Jul Ne, 2018 18:43

7. DIRKA

1 8 BREVE DES BAUX (FR) KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Sagaj Jože ml. YUM COMMERCE d.o.o. 02:28,82 01:19,2 1,88
2 2 BRAISE DES BROUETS (FR) KK Ljutomer Heric Daniel Heric Daniel KTD Prelogi 02:29,28 01:19,4 1,88
3 5 AURORE DELO (FR) KK Komenda Müller Lučka Müller Lučka Fonar d.o.o. 02:29,69 01:20,5 1,86
4 7 CARLINA BECO (FR) KK Šentjernej Šadl Vito Jazbec Tjaša Judež Jože 02:29,70 01:19,6 1,88
5 3 ATALANTE REYJAC (FR) KK Ljutomer Heric Rok Heric Daniel KTD Prelogi 02:30,29 01:20,8 1,86
6 4 COMETE THE BEST (FR) KD Piramida Selinšek Smiljan Selinšek Smiljan Selinšek Smiljan s.p. Elektro S 02:50,71 01:31,8 1,86
D 1 VANILLE DU HELOY (FR) KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo Rumpret Žiga 00:00,0 1,84
GC 6 AZALEE DE MAI (FR) KK Komenda Jagodic Tine Jagodic Matevž Rebol Drago 00:00,0 1,86

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: KOMANDA 8.7.2018 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 08 Jul Ne, 2018 19:29

8. DIRKA

1 2 RUCOEA SPRITZ (IT) KK Šentjernej Simončič Andrej Simončič Andrej Simončič Andrej 02:24,61 01:18,6 1,84
2 1 UDAR'S (IT) KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive Dovžan Ive 02:24,82 01:18,7 1,84
3 9 SONCKA (IT) KK Stožice Ljubljana Dolinšek Viktor Dolinšek Viktor Dolinšek Viktor 02:25,25 01:18,9 1,84
4 6 TAIGA GRIF (IT) KK Komenda Jan Blaž Jan Miha Jan Gašper 02:25,29 01:19,0 1,84
5 4 UMBREAK (IT) KK Stožice Ljubljana Hočevar Dejan Hočevar Dejan Hočevar Dejan s.p. 02:26,04 01:19,4 1,84
6 5 SUN NAGLO OM KK Komenda Jerovšek Roman Orel Jelko Sedej Marjan 02:26,10 01:19,4 1,84
7 10 MISTERIX (IT) KK Komenda Frelih Miha Frelih Miha Doris Frelih s.p. 02:26,48 01:19,6 1,84
8 7 TAMERICE (IT) KK Šentjernej Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna 02:26,49 01:19,6 1,84
9 8 DAKOT KK Komenda Žan Milan Žan Milan Porenta Jure 02:27,63 01:20,2 1,84
10 3 DONA BJ KD Krim Luzar Alen Šadl Vito Boc Jože 02:27,90 01:20,4 1,84

Odgovori