Šentjernej, 14.10.2018 - NEURADNI REZULTATI

Napovedi in komentarji posameznih tekmovalnih dni

Moderator: Admin KCS

Odgovori
ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Šentjernej, 14.10.2018 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 14 Okt Ne, 2018 13:37

1. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km
1 4 ULFAST (IT) KK Komenda Jerovšek Roman Bergant Matjaž Svoljšak Jernej 02:52,51 01:22,9
2 1 SARAH KK Šentjernej Hočevar Rok Hočevar Rok Hočevar Rok 02:52,89 01:23,1
3 5 DIMITRIJ VITA KK Posavje Krško Humek Ivan Humek Ivan Humek Lovro 02:53,88 01:23,6
4 6 VANILIA RG (HU) KK Šentjernej Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna 02:55,51 01:24,4
5 7 TEQUILLA STARS KK Komenda Žan Milan Žan Milan Pipan Janez ml. 02:55,91 01:24,6
G 2 UMBERTIDE WF (IT) KK Ljutomer Heric Rok Heric Daniel Heric Boštjan 00:00,0
G 3 VIRTUS PIZZ (IT) KK Šentjernej Simončič Andrej Simončič Andrej Simončič Andrej 00:00,0

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Šentjernej, 14.10.2018 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 14 Okt Ne, 2018 14:01

2. DIRKA

1 2 JOPI KD Krim Pirc Andrej Pirc Alenka Pirc Andrej 02:48,91 01:21,2
2 3 LOVING LOLO KK Šentjernej Zrinjanin Lana Zrinjanin Lana Zrinjanin Lana 02:49,76 01:21,6
3 5 DEMPER KK Stožice Ljubljana Šadl Vito Šadl Vito Pajk Branko 02:50,18 01:21,8
4 4 DELLARIS KD Krim Zaletel Borut Zaletel Janez Zaletel Borut in Janez 02:50,54 01:22,0
5 1 RIGILL KK Šentjernej Novak Igor Medle Anja Medle Anja 02:56,48 01:24,8

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Šentjernej, 14.10.2018 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 14 Okt Ne, 2018 14:32

3. DIRKA

1 7 AIN'T SHE PERFECT KK Komenda Müller Lučka Müller Lučka Fonar d.o.o. 02:46,72 01:20,2
2 6 FLOTO KK Ljutomer Antolin Andrej Antolin Andrej Kosi Alojz 02:47,31 01:20,4
3 2 LIBERA KK Stožice Ljubljana Jerovšek Roman Bevc Branko Bevc Brane 02:48,84 01:21,2
4 5 VIRGINIA DREAM KK Komenda Žan Milan Žan Milan Kjell Hedvall Hb 02:49,08 01:21,3
5 8 VAN GOGH MATTO (IT) KK Komenda Jan Miha Jan Miha Jan Gašper 02:49,20 01:21,3
6 4 LOS ANGELES KK Šentjernej Šadl Vito Judež Jože Judež Darja 02:50,51 01:22,0
7 3 VANILLE DU HELOY (FR) KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo Rumpret Žiga 02:51,26 01:22,3
G 1 LUNIKO LOVE KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Sagaj Janko Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 00:00,0

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Šentjernej, 14.10.2018 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 14 Okt Ne, 2018 15:11

4. DIRKA

1 3 JONNA GO KK Komenda Jerovšek Roman Jerovšek Roman KD Team Jerovšek 02:45,95 01:19,8
2 5 RIKELI (IT) KD Krim Zaletel Borut Zaletel Janez Zaletel Janez 02:46,37 01:20,0
3 8 IZTOK BE KK Posavje Krško Bernardič Uroš Bernardič Uroš Bernardič Uroš 02:48,76 01:21,1
4 1 GULIANNE KK Šentjernej Novak Tomaž Lah Stanislav Lah Stanislav 02:48,86 01:21,2
5 2 LUXUS KK Stožice Ljubljana Luzar Alen Luzar Alen Dular Urška 02:50,52 01:22,0
6 9 ZU OM KK Komenda Rezać Ilija Jerovšek Roman Sedej Marjan 02:51,39 01:22,4
7 7 DONA BJ KD Krim Šadl Vito Šadl Vito Boc Jože 02:51,51 01:22,5
8 6 RUCOEA SPRITZ (IT) KK Šentjernej Simončič Andrej Simončič Andrej Simončič Andrej 02:52,97 01:23,2
DIS 4 TAJ MAHAL (IT) KD Krim Babnik Blaž Babnik Blaž Babnik Blaž 02:58,86 01:26,0

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Šentjernej, 14.10.2018 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 14 Okt Ne, 2018 15:32

5. DIRKA

1 7 SONCKA (IT) KK Stožice Ljubljana Gorenc Ajda Gorenc Ajda Hlev Peški 02:44,00 01:18,8
2 1 UDAR'S (IT) KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive Dovžan Ive 02:44,59 01:19,1
3 4 SUN NAGLO OM KK Komenda Jerovšek Roman Orel Jelko Sedej Marjan 02:44,59 01:19,1
4 5 PEPA KK Ljutomer Slavič Mitja Plohl Vlado Plohl Vlado 02:45,81 01:19,7
5 2 NIKOLAJ PEŠKI KK Stožice Ljubljana Dolinšek Viktor Dolinšek Viktor Dolinšek Viktor 02:52,67 01:23,0
S 6 UNICA SPRITZ * (IT) KK Posavje Krško Mars Martin Mars Martin Scud. Valle Falconera S.A.S. di Sarzetto Andrea 00:00,0
G 3 DIDIER BLEU KK Stožice Ljubljana Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Viktor Dolinšek Jošt & Viktor 00:00,0

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Šentjernej, 14.10.2018 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 14 Okt Ne, 2018 16:04

6. DIRKA

1 3 CARLINA BECO (FR) KK Šentjernej Šadl Vito Jazbec Tjaša Judež Jože 02:49,77 01:22,4
2 2 AURORE DELO (FR) KK Komenda Müller Lučka Müller Lučka Fonar d.o.o. 02:49,86 01:22,5
3 1 BERRURIA GIN (FR) KK Komenda Jagodic Tine Jagodic Matevž Jagodic Tine 02:50,13 01:23,4
4 4 ATALANTE REYJAC (FR) KK Ljutomer Heric Rok Heric Daniel KTD Prelogi 02:56,90 01:25,9
O 5 BRAISE DES BROUETS (FR) KK Ljutomer Heric Kristjan Heric Daniel KTD Prelogi 00:00,0

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Šentjernej, 14.10.2018 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 14 Okt Ne, 2018 16:44

7. DIRKA

1 2 HOT COCO KK Stožice Ljubljana Gregorc Mirko Pajk Sandra Košak Ajda 02:48,84 01:21,2
2 3 PLANET KK Šentjernej Franko Alojz Franko Alojz Franko Alojz 02:48,95 01:21,2
3 6 JIMPETO JOY KK Ljutomer Zorko Dušan Zorko Dušan Gostilna Zorko, Dušan Zorko s.p. in T-Pirc d.o.o. 02:50,05 01:21,8
4 5 MICHELLE KK Stožice Ljubljana Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Trontelj Darja 02:51,45 01:22,4
5 4 SKY KK Šentjernej Gorenc Marko Gorenc Marko Rumpret Andraž 02:53,79 01:23,6
G 1 LIBERTY LUNA KK Ljutomer Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene 00:00,0

Odgovori