Komenda, 19.05.2019

Napovedi in komentarji posameznih tekmovalnih dni

Moderator: Admin KCS

Odgovori
ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Komenda, 19.05.2019

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 19 Maj Ne, 2019 15:10

NEURADNI REZULTATI:

1. DIRKA

M Št. Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca
1 8 HORIZONT KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo Rumpret Andraž 02:30,06 01:22,5 1,82
2 6 LAOS KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Lovrenčič Franc Lovrenčič Nina 02:32,87 01:24,0 1,82
3 3 ICANTEX KK Komenda Jagodic Tine Bergant Matjaž Rihtarič Jože 02:33,05 01:24,1 1,82
4 9 QUANALINA KK Šentjernej Pucelj Damjan Pucelj Damjan Pucelj Damjan 02:33,80 01:24,5 1,82
5 4 PJEVAČICA PELJI ME KK Ljutomer Novak Franc Novak Franc Novak Franc 02:36,51 01:26,0 1,82
I 1 CHARDONAY KK Stožice Ljubljana Hrovat Janez Slavič Marko Forna d.o.o. 1,82
G 2 LUCIFER B KK Ljutomer Kukolj Sašo Kukolj Bojan Barta Matic 1,82
G 5 RIGILL KK Ljubljana Medle Anja Medle Anja Medle Anja 1,82
G 7 ANALIN KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Janko Šantl d.o.o. 1,82


2. DIRKA

M Št. Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca
1 5 DIMITRIJ VITA KK Posavje Krško Humek Ivan Humek Ivan Humek Lovro 02:31,49 01:23,2 1,82
2 6 FRAJLA KK Ljutomer Sodec Darko Sodec Darko Kosi Tatjana 02:31,56 01:23,3 1,82
3 2 ARDNAS KK Ljutomer Jureš Franc Jureš Franc Kasaško društvo ANTOLIN - JUREŠ 02:31,60 01:23,3 1,82
4 8 ELISA GALI (FR) KK Šentjernej Šadl Vito Judež Jože Judež Jože 02:31,92 01:23,5 1,82
5 7 CINDY KK Šentjernej Novak Igor Novak Igor Novak Igor 02:31,96 01:23,5 1,82
6 4 DOMENIKA DŽ KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko Debelak Žarko 02:32,66 01:23,9 1,82
7 3 VANILIA RG (HU) KK Šentjernej Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna 02:33,79 01:24,5 1,82
G 1 UNDER WF (IT) KK Ljutomer Heric Daniel Heric Daniel Heric Boštjan 1,82

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Komenda, 19.05.2019

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 19 Maj Ne, 2019 15:54

3. DIRKA

M Št. Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca
1 5 ULFAST (IT) KK Komenda Jagodic Tine Bergant Matjaž Svoljšak Jernej 02:24,91 01:19,6 1,82
2 9 PLANET KK Šentjernej Franko Alojz Franko Alojz Franko Alojz 02:25,20 01:19,8 1,82
3 8 PELL KK Ljutomer Seršen Branko Novak Franc Novak Franc 02:26,60 01:20,5 1,82
4 3 PATTY KK Ljutomer Novak Franc Novak Franc Novak Franc 02:27,04 01:20,8 1,82
5 2 MICHELLE KK Stožice Ljubljana Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Trontelj Darja 02:27,49 01:21,0 1,82
6 6 FOKA KK Ljutomer Seršen Saša Seršen Milan Seršen Saša 02:27,53 01:21,1 1,82
7 1 SKY KK Šentjernej Gorenc Marko Gorenc Marko Rumpret Andraž 02:27,89 01:21,3 1,82
G 4 VENERUSO RG (IT) KK Komenda Jan Miha Jan Miha Jan Gašper 1,82
G 7 LOTMERK OZT KK Ljutomer Sagaj Janko Hanžekovič Rene Hossmann Alfred 1,82
G 10 LE MANS KK Ljutomer Heric Rok Heric Boštjan KTD Prelogi 1,82


4. DIRKA

1 3 VIRGINIA DREAM KK Komenda Slavič Marko Žan Milan Kjell Hedvall Hb 02:23,10 01:18,6 1,82
2 6 DONINA KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Jože st. Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 02:23,30 01:18,7 1,82
3 1 PICKELL KK Ljutomer Novak Franc Novak Franc Novak Franc 02:24,57 01:19,4 1,82
4 4 GULIANNE KK Šentjernej Novak Tomaž Lah Stanislav Lah Stanislav 02:24,83 01:19,6 1,82
5 2 LOS ANGELES KK Šentjernej Šadl Vito Judež Jože Judež Darja 02:27,92 01:21,3 1,82
6 8 ZU OM KK Komenda Rezać Ilija Jerovšek Roman Sedej Marjan 02:28,02 01:21,3 1,82
G 5 JORI KK Komenda Jerovšek Roman Jerovšek Roman Sedej Marjan 1,82
O 7 LOUISE LUNA KK Ljutomer Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene & Osterc Verseny Istálló Kft. 1,82
Nazadnje spremenil ZSKS, dne 19 Maj Ne, 2019 16:25, skupaj popravljeno 1 krat.

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Komenda, 19.05.2019

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 19 Maj Ne, 2019 16:24

5. DIRKA

M Št. Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca
1 2 JUST DO IT KK Ljutomer Kristl Primož Kristl Branko Kristl Branko 02:28,92 01:21,8 1,82
2 4 HOT COCO KK Stožice Ljubljana Gregorc Mirko Pajk Sandra Košak Ajda 02:28,93 01:21,8 1,82
3 5 ANINA SAXO KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Janko Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 02:29,02 01:21,9 1,82
4 1 FELIX (AT) KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo Rumpret Andraž 02:29,67 01:22,2 1,82
5 3 PERLITA KK Ljutomer Antolič Miroslav Antolič Miroslav Antolič Miroslav 02:37,60 01:26,6 1,82
GC 6 FLOTO KK Ljutomer Antolin Andrej Antolin Andrej Kosi Alojz 1,82
S 7 AIN'T SHE PERFECT KK Komenda Müller Lučka Müller Lučka Fonar d.o.o. 1,82

Odgovori