Šentjernej 26.5.2019 - NEURADNI REZULTATI

Napovedi in komentarji posameznih tekmovalnih dni

Moderator: Admin KCS

Odgovori
ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Šentjernej 26.5.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 26 Maj Ne, 2019 14:27

1. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km
1 3 RIGILL KK Ljubljana Medle Anja Medle Anja Medle Anja 02:15,98 01:20,9
2 5 HORIZONT KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo Rumpret Andraž 02:16,05 01:21,0
3 4 QUANALINA KK Šentjernej Pucelj Damjan Pucelj Damjan Pucelj Damjan 02:19,58 01:23,1
G 1 ICANTEX KK Komenda Jagodic Tine Bergant Matjaž Rihtarič Jože 00:00,0
GC 2 SARAH KK Šentjernej Hočevar Rok Hočevar Rok Hočevar Rok 00:00,0

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Šentjernej 26.5.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 26 Maj Ne, 2019 14:56

2. DIRKA

1 6 VENERUSO RG (IT) KK Komenda Jan Miha Jan Miha Jan Gašper 02:18,77 01:22,6
2 1 VANILIA RG (HU) KK Šentjernej Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna 02:19,09 01:22,8
3 7 ELISA GALI (FR) KK Šentjernej Scamardella Paolo Judež Jože Judež Jože 02:19,15 01:22,8
O 2 CINDY KK Šentjernej Novak Igor Novak Igor 00:00,0
G 3 HELLS WOOD KK Komenda Jagodic Tine Müller Lučka Fonar d.o.o. 00:00,0
GC 4 SKY KK Šentjernej Gorenc Marko Gorenc Marko Rumpret Andraž 00:00,0
G 5 DIMITRIJ VITA KK Posavje Krško Humek Ivan Humek Ivan Humek Lovro 00:00,0

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Šentjernej 26.5.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 26 Maj Ne, 2019 15:28

3. DIRKA

1 3 DIZA DŽ KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko Debelak Žarko 02:15,17 01:20,5
2 1 PLANET KK Šentjernej Franko Alojz Franko Alojz Franko Alojz 02:15,21 01:20,5
3 4 FELIX (AT) KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo Rumpret Andraž 02:15,60 01:20,7
4 2 LOVING LOLO KK Šentjernej Zrinjanin Lana Zrinjanin Lana Zrinjanin Lana 02:16,39 01:21,2
G 5 LOS ANGELES KK Šentjernej Scamardella Paolo Judež Jože Judež Darja 00:00,0
I 6 HOME BY TEN KK Stožice Ljubljana Jerovšek Roman Prašnikar Milan Društvo Hlev MP 00:00,0
G 7 GULIANNE KK Šentjernej Novak Tomaž Lah Stanislav Lah Stanislav 00:00,0

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Šentjernej 26.5.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 26 Maj Ne, 2019 15:52

4. DIRKA

1 3 JONNA GO KK Komenda Jerovšek Roman Jerovšek Roman KD Team Jerovšek 02:13,31 01:19,4
2 4 RUFFA LUX (IT) KK Komenda Gregorc Mirko Čebulj Franc Domačija Vodnik d.o.o. 02:14,20 01:19,9
3 5 RIKELI (IT) KD Krim Zaletel Borut Zaletel Janez Zaletel Janez 02:14,49 01:20,1
4 6 RUCOEA SPRITZ (IT) KK Šentjernej Simončič Andrej Simončič Andrej Simončič Andrej 02:14,67 01:20,2
5 2 ZAIRA OF NANDO (IT) KK Posavje Krško Mars Martin Mars Martin Slak Jure 02:14,80 01:20,2
G 1 AIN'T SHE PERFECT KK Komenda Müller Lučka Müller Lučka Fonar d.o.o. 00:00,0

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Šentjernej 26.5.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 26 Maj Ne, 2019 16:28

5. DIRKA

1 6 SONCKA (IT) KK Stožice Ljubljana Gorenc Ajda Gorenc Ajda Hlev Peški 02:10,50 01:17,7
2 1 UDAR'S (IT) KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive Dovžan Ive 02:11,56 01:18,3
3 5 TAMERICE (IT) KK Šentjernej Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna 02:11,89 01:18,5
4 4 SUN NAGLO OM KK Komenda Jerovšek Roman Orel Jelko Sedej Marjan 02:12,26 01:18,7
5 7 PALMARIVATEKIHOVA (IT) KK Posavje Krško Mars Martin Mars Martin Jaković Snježana 02:13,43 01:19,4
6 3 NIKOLAJ PEŠKI KK Stožice Ljubljana Dolinšek Viktor Dolinšek Viktor Dolinšek Viktor 02:14,37 01:20,0
O 2 DIOR MS KK Šentjernej * Novak Igor Novak Igor 00:00,0

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Šentjernej 26.5.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 26 Maj Ne, 2019 17:41

6. DIRKA

1 5 ESTELLE DE LA DIVE (FR) KD Sl. Gorice Lenart Scamardella Paolo Osterc Zvonko Kobilarna OZT 03:59,91 01:23,3 919 €
2 6 CARLINA BECO (FR) KK Šentjernej Šadl Vito Jazbec Tjaša Judež Jože, Jazbec Tjaša 04:00,00 01:23,3 492 €
3 4 AZALEE DE MAI (FR) KK Komenda Jagodic Tine Jagodic Matevž Rebol Drago 04:00,89 01:24,2 299 €
4 1 BERRURIA GIN (FR) KK Komenda Müller Aleš Jagodic Matevž Jagodic Tine 04:02,13 01:24,7 214 €
5 3 DAME D'AMOUR (FR) KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko Debelak Žarko 04:04,64 01:25,5 64 €
G 2 ANEMONE DU BON AIR (FR) KD Krim Pirc Andrej Pirc Andrej Pirc Andrej 00:00,0

Odgovori