Ljutomer, 16.6.2019 - NEURADNI REZULTATI

Napovedi in komentarji posameznih tekmovalnih dni

Moderator: Admin KCS

Odgovori
ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Ljutomer, 16.6.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 16 Jun Ne, 2019 14:57

1. DIRKA

M Št. Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca
1 8 ANALIN KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Janko Šantl d.o.o. 02:47,84 01:19,9 2,10
2 9 HELLS WOOD KK Komenda Müller Lučka Müller Lučka Fonar d.o.o. 02:47,95 01:20,0 2,10
3 4 SARAH KK Šentjernej Hočevar Rok Hočevar Rok Hočevar Rok 02:47,96 01:20,0 2,10
4 5 PENY WIN KK Ljutomer Osterc Jožef Osterc Jože Osterc Jože 02:48,28 01:20,1 2,10
5 6 FRAJLA KK Ljutomer Sodec Darko Sodec Darko Kosi Tatjana 02:48,32 01:20,2 2,10
6 3 PJEVAČICA PELJI ME KK Ljutomer Novak Franc Novak Franc Novak Franc 02:51,96 01:21,9 2,10
G 1 JUBILEE STREET KK Ljutomer Scamardella Paolo Osterc Zvonko Jerebic Simon 00:00,0 2,10
G 2 NANCY DI GENIO KD Sl. Gorice Lenart Plečko Boštjan Plečko Boštjan Plečko Metka 00:00,0 2,10
O 7 LUCIFER B KK Ljutomer Kukolj Sašo Kukolj Bojan Barta Matic 00:00,0 2,10

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Ljutomer, 16.6.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 16 Jun Ne, 2019 15:53

2. DIRKA

1 7 FJORI KK Ljutomer Seršen Saša Seršen Milan Seršen Saša 02:42,68 01:17,5 2,10
2 8 DEMPER KK Stožice Ljubljana Šadl Vito Šadl Vito Pajk Branko 02:43,44 01:17,8 2,10
3 9 RIGILL KK Ljubljana Medle Anja Medle Anja Medle Anja 02:47,84 01:19,9 2,10
4 2 ARDNAS KK Ljutomer Jureš Franc Jureš Franc Kasaško društvo ANTOLIN - JUREŠ 02:48,84 01:20,4 2,10
5 3 MICHELLE KK Stožice Ljubljana Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Trontelj Darja 02:50,64 01:21,3 2,10
6 4 PATTY KK Ljutomer Novak Franc Novak Franc Novak Franc 02:51,20 01:21,5 2,10
DIS 6 DIMITRIJ VITA KK Posavje Krško Humek Ivan Humek Ivan Humek Lovro 02:52,92 01:22,3 2,10
G 1 DOMENIKA DŽ KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko Debelak Žarko 00:00,0 2,10
GC 5 PRINC M KK Ljutomer Slavič Jernej Mihalič Robert Mihalič Robert 00:00,0 2,10

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Ljutomer, 16.6.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 16 Jun Ne, 2019 15:55

3. DIRKA

1 2 LE MANS KK Ljutomer Heric Rok Heric Boštjan KTD Prelogi 02:46,36 01:19,2 2,10
2 5 ANINA SAXO KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Janko Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 02:46,40 01:19,2 2,10
3 8 LUXUS KK Stožice Ljubljana Luzar Alen Luzar Alen Dular Urška 02:46,52 01:19,3 2,10
4 6 JORI KK Komenda Jerovšek Roman Jerovšek Roman Sedej Marjan 02:47,04 01:19,5 2,10
5 7 LOUISE LUNA KK Ljutomer Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene 02:47,08 01:19,6 2,10
6 4 PERLITA KK Ljutomer Antolič Miroslav Antolič Miroslav Antolič Miroslav 02:48,24 01:20,1 2,10
7 1 PELL KK Ljutomer Seršen Branko Novak Franc Novak Franc 02:49,44 01:20,7 2,10
8 3 LOVING LOLO KK Šentjernej Zrinjanin Lana Zrinjanin Lana Zrinjanin Lana 02:50,40 01:21,1 2,10
9 9 LOS ANGELES KK Šentjernej Jazbec Tjaša Judež Jože Judež Darja 02:55,84 01:23,7 2,10

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Ljutomer, 16.6.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 16 Jun Ne, 2019 16:13

4. DIRKA

1 6 ARTIS KK Ljutomer Antolin David Antolin Darja Kasaško društvo ANTOLIN - JUREŠ 02:45,96 01:19,0 2,10
2 3 DONINA KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Jože st. Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 02:46,12 01:19,1 2,10
3 1 PICKELL KK Ljutomer Seršen Branko Novak Franc Novak Franc 02:47,44 01:19,7 2,10
4 5 ARES M KK Ljutomer Jureš Franc Jureš Franc Kasaško društvo ANTOLIN - JUREŠ 02:51,44 01:21,6 2,10
DIS 7 ZAIRA OF NANDO (IT) KK Posavje Krško Slak Jure Mars Martin Slak Jure 03:03,44 01:27,4 2,10
GC 2 FLOTO KK Ljutomer Antolin Andrej Antolin Andrej Kosi Alojz 2,10
G 4 ZU OM KK Komenda Jerovšek Roman Jerovšek Roman Sedej Marjan 00:00,0 2,10

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Ljutomer, 16.6.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 16 Jun Ne, 2019 16:39

5. DIRKA

1 6 HOT COCO KK Stožice Ljubljana Jerovšek Roman Pajk Sandra Košak Ajda 02:46,84 01:15,8 2,20
2 5 VARELE HB KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Makovec Slavko Makovec Slavko 02:46,92 01:16,6 2,18
3 2 FRODO S KK Ljutomer Slana Branko Slana Branko Slana Branko 02:47,96 01:17,8 2,16
4 1 MAUGLI KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Janko Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 02:49,40 01:18,4 2,16
5 4 LOTMERK OZT KK Ljutomer Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene Hossmann Alfred 02:53,28 01:19,5 2,18
S 3 HORIZONT KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo Rumpret Andraž 00:00,0 2,20

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Ljutomer, 16.6.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 16 Jun Ne, 2019 17:27

6. DIRKA

M Št. Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca
1 1 VITTORINA JET (IT) KD Krim Zorko Dušan Zorko Dušan T-Pirc d.o.o. 02:41,60 01:17,0 2,10
2 5 SONCKA (IT) KK Stožice Ljubljana Gorenc Ajda Gorenc Ajda Hlev Peški 02:42,48 01:17,4 2,10
2 8 BEAR GLIDE (SE) KK Posavje Krško Osolnik Matej Mars Martin Mars Marjeta 02:42,48 01:17,4 2,10
4 2 TARS STARS KK Ljutomer Sagaj Janko Pozderec Igor Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 02:42,88 01:17,6 2,10
5 10 LEWIS OM (SE) KK Posavje Krško Mars Martin Mars Gregor Mars Marjeta 02:44,40 01:18,3 2,10
6 3 TAMERICE (IT) KK Šentjernej Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna 02:44,60 01:18,4 2,10
7 6 URUS CAF (IT) KD Sl. Gorice Lenart Scamardella Paolo Osterc Zvonko Osterc Verseny Istálló Kft. 02:49,28 01:20,6 2,10
G 4 LUTHER KING KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Makovec Slavko Makovec Slavko 00:00,0 2,10
I 7 PAOLENDRY LIKE (IT) KK Stožice Ljubljana Slavič Marko Slavič Marko Forna d.o.o. 00:00,0 2,10
I 9 ORIZZONTE TRIO (IT) KK Stožice Ljubljana Žan Milan Slavič Marko Forna d.o.o. 00:00,0 2,10

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Ljutomer, 16.6.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 16 Jun Ne, 2019 17:50

7. DIRKA

1 2 AIN'T SHE PERFECT KK Komenda Müller Lučka Müller Lučka Fonar d.o.o. 02:48,00 01:17,8 2,16
2 1 JUST DO IT KK Ljutomer Kristl Primož Kristl Branko Kristl Branko 02:49,12 01:18,3 2,16
3 3 DANTE MS KK Ljutomer Brunec Rok Brunec Rok Brunec Jožef 02:50,40 01:18,2 2,18
4 4 RUCOEA SPRITZ (IT) KK Šentjernej Simončič Andrej Simončič Andrej Simončič Andrej 02:51,40 01:18,6 2,18
4 6 UDAR'S (IT) KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive Dovžan Ive 02:51,40 01:17,9 2,20
6 7 VANITY CAF (IT) KD Sl. Gorice Lenart Scamardella Paolo Osterc Zvonko Kobilarna OZT 02:52,16 01:18,3 2,20
G 5 TAXI NP (IT) KK Šentjernej Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna Bregar Rok 00:00,0 2,18

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Ljutomer, 16.6.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 16 Jun Ne, 2019 18:11

8. DIRKA

1 1 ELISA GALI (FR) KK Šentjernej Šadl Vito Judež Jože Judež Jože 02:50,76 01:19,1 2,16
2 2 ANEMONE DU BON AIR (FR) KD Krim Pirc Andrej Pirc Andrej Pirc Andrej 02:50,84 01:18,4 2,18
3 5 CARLINA BECO (FR) KK Šentjernej Sagaj Jože ml. Jazbec Tjaša Judež Jože, Jazbec Tjaša 02:51,24 01:17,8 2,20
4 4 ESTELLE DE LA DIVE (FR) KD Sl. Gorice Lenart Scamardella Paolo Osterc Zvonko Kobilarna OZT 02:51,44 01:17,9 2,20
5 3 DAME D'AMOUR (FR) KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko Debelak Žarko 02:55,08 01:20,3 2,18
6 7 BRAISE DES BROUETS (FR) KK Ljutomer Heric Daniel Heric Daniel KTD Prelogi 02:56,32 01:20,1 2,20
7 6 ATALANTE REYJAC (FR) KK Ljutomer Heric Rok Heric Daniel KTD Prelogi 02:59,12 01:21,4 2,20

Odgovori