Lenart, 25.6.2019 - Neuradni rezultati

Napovedi in komentarji posameznih tekmovalnih dni

Moderator: Admin KCS

Odgovori
ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Lenart, 25.6.2019 - Neuradni rezultati

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 25 Jun To, 2019 14:33

1. DIRKA

M Št. Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca
1 2 MAUGLI KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Janko Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 02:11,16 01:17,2 1,70
2 6 VARELE HB KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Makovec Slavko Makovec Slavko 02:11,47 01:17,3 1,70
3 3 LAOS KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Lovrenčič Franc Lovrenčič Nina 02:16,20 01:20,1 1,70
4 4 ALIANCA NJ KD Krim Novak Jože Novak Jože Novak Jože 02:18,83 01:21,7 1,70
5 1 NANCY DI GENIO KD Sl. Gorice Lenart Plečko Boštjan Plečko Boštjan Plečko Metka 02:19,51 01:22,1 1,70
G 5 PRINC M KK Ljutomer Slavič Jernej Mihalič Robert Mihalič Robert 00:00,0 1,70

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Lenart, 25.6.2019 - Neuradni rezultati

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 25 Jun To, 2019 15:19

2. DIRKA

M Št. Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca
1 3 SATCHMO MS KK Ljutomer Šadl Vito Sukič Dejan Sukič Dejan 02:11,38 01:17,3 1,70
2 4 RIGILL KK Ljubljana Jerovšek Roman Medle Anja Medle Anja 02:11,61 01:17,4 1,70
3 1 JUBILEE STREET KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Osterc Zvonko Jerebic Simon 02:13,91 01:18,8 1,70
4 7 HELLS WOOD KK Komenda Müller Lučka Müller Lučka Fonar d.o.o. 02:14,98 01:19,4 1,70
5 5 ARDNAS KK Ljutomer Jureš Franc Jureš Franc Kasaško društvo ANTOLIN - JUREŠ 02:15,73 01:19,8 1,70
6 8 SKY KK Šentjernej Gorenc Marko Gorenc Marko Rumpret Andraž 02:17,00 01:20,6 1,70
7 9 FRAJLA KK Ljutomer Sodec Darko Sodec Darko Kosi Tatjana 02:19,34 01:22,0 1,70
G 2 PJEVAČICA PELJI ME KK Ljutomer Novak Franc Novak Franc Novak Franc 00:00,0 1,70
G 6 NIKITA DI GENIO KD Sl. Gorice Lenart Plečko Boštjan Plečko Boštjan Plečko Metka 00:00,0 1,70

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Lenart, 25.6.2019 - Neuradni rezultati

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 25 Jun To, 2019 16:06

3. DIRKA

M Št. Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca
1 10 DEMPER KK Stožice Ljubljana Šadl Vito Šadl Vito Pajk Branko 02:11,99 01:17,6 1,70
2 4 FOKA KK Ljutomer Seršen Saša Seršen Milan Seršen Saša 02:12,27 01:17,8 1,70
3 5 PELL KK Ljutomer Seršen Branko Novak Franc Novak Franc 02:12,69 01:18,1 1,70
4 6 ULFAST (IT) KK Komenda Jagodic Tine Bergant Matjaž Svoljšak Jernej 02:13,32 01:18,4 1,70
5 2 PATTY KK Ljutomer Novak Franc Novak Franc Novak Franc 02:13,51 01:18,5 1,70
6 1 DOMENIKA DŽ KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko Debelak Žarko 02:15,17 01:19,5 1,70
7 9 FELIX (AT) KK Šentjernej Maletić Vojo Maletić Vojo Rumpret Andraž 02:15,43 01:19,7 1,70
G 3 DIMITRIJ VITA KK Posavje Krško Humek Ivan Humek Ivan Humek Lovro 00:00,0 1,70
GC 7 LOVING LOLO KK Šentjernej Sagaj Jože ml. Zrinjanin Lana Zrinjanin Lana 00:00,0 1,70
G 8 LE MANS KK Ljutomer Heric Rok Heric Boštjan KTD Prelogi 00:00,0 1,70

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Lenart, 25.6.2019 - Neuradni rezultati

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 25 Jun To, 2019 16:50

4. DIRKA

M Št. Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca
1 4 RIKELI (IT) KD Krim Dolinšek Trontelj Darja Zaletel Janez Zaletel Janez 02:10,81 01:16,9 1,70
2 5 RUCOEA SPRITZ (IT) KK Šentjernej Gorenc Ajda Simončič Andrej Simončič Andrej 02:11,22 01:17,2 1,70
3 2 AIN'T SHE PERFECT KK Komenda Müller Lučka Müller Lučka Fonar d.o.o. 02:11,74 01:17,5 1,70
4 6 TAXI NP (IT) KK Šentjernej Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna Bregar Rok 02:11,87 01:17,6 1,70
5 3 ARES M KK Ljutomer Antolin Darja Jureš Franc Kasaško društvo ANTOLIN - JUREŠ 02:12,97 01:18,2 1,70
6 7 IZTOK BE KK Posavje Krško Habjan Maša Bernardič Uroš Bernardič Uroš 02:13,36 01:18,4 1,70
7 1 PICKELL KK Ljutomer Novak Anja Novak Franc Novak Franc 02:13,54 01:18,6 1,70

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Lenart, 25.6.2019 - Neuradni rezultati

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 25 Jun To, 2019 17:14

5. DIRKA

M Št. Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca
1 2 DANTE MS KK Ljutomer Brunec Rok Brunec Rok Brunec Jožef 02:10,68 01:16,9 1,70
2 1 JUST DO IT KK Ljutomer Kristl Primož Kristl Branko Kristl Branko 02:11,24 01:17,2 1,70
3 3 ARTIS KK Ljutomer Antolin David Antolin Darja Kasaško društvo ANTOLIN - JUREŠ 02:11,88 01:17,6 1,70
4 4 NIKOLAJ PEŠKI KK Stožice Ljubljana Dolinšek Viktor Dolinšek Viktor Dolinšek Viktor 02:12,01 01:17,7 1,70
5 5 SUN NAGLO OM KK Komenda Jerovšek Roman Orel Jelko Sedej Marjan 02:12,32 01:17,8 1,70

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Lenart, 25.6.2019 - Neuradni rezultati

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 25 Jun To, 2019 17:59

6. DIRKA

M Št. Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca
1 5 PETERKA I KK Stožice Ljubljana Slavič Marko Slavič Marko Forna d.o.o. 02:14,67 01:19,2 1,70
2 3 ANINA SAXO KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Janko Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 02:16,15 01:20,1 1,70
3 2 PERLITA KK Ljutomer Antolič Miroslav Antolič Miroslav Antolič Miroslav 02:16,42 01:20,2 1,70
4 1 DELLARIS KD Krim Zaletel Borut Zaletel Janez Zaletel Borut in Janez 02:17,21 01:20,7 1,70
O 4 DONINA KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Jože st. Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 00:00,0 1,70
I 6 DIDIER BLEU KK Stožice Ljubljana Dolinšek Viktor Dolinšek Viktor Dolinšek Jošt & Viktor 00:00,0 1,70

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Lenart, 25.6.2019 - Neuradni rezultati

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 25 Jun To, 2019 18:23

7. DIRKA

M Št. Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca
1 6 ESTELLE DE LA DIVE (FR) KD Sl. Gorice Lenart Sagaj Jože ml. Osterc Zvonko Kobilarna OZT 03:25,54 01:19,1 2,60
2 5 ANEMONE DU BON AIR (FR) KD Krim Pirc Andrej Pirc Andrej Pirc Andrej 03:26,76 01:19,5 2,60
3 4 BERRURIA GIN (FR) KK Komenda Jagodic Tine Jagodic Matevž Jagodic Tine 03:27,10 01:19,7 2,60
4 2 FLAMME PRIOR (FR) KK Komenda Müller Lučka Müller Lučka Fonar d.o.o. 03:28,41 01:20,2 2,60
5 1 BRAISE DES BROUETS (FR) KK Ljutomer Heric Daniel Heric Daniel KTD Prelogi 03:31,65 01:21,4 2,60
6 3 DAME D'AMOUR (FR) KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko Debelak Žarko 03:31,85 01:21,5 2,60

Odgovori