LJUBLJANA 20.7.2019 - NEURADNI REZULTATI

Napovedi in komentarji posameznih tekmovalnih dni

Moderator: Admin KCS

Odgovori
ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

LJUBLJANA 20.7.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 20 Jul So, 2019 16:04

1. DIRKA

M Št. Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca
1 6 DANTE MS KK Ljutomer Brunec Rok Brunec Rok Brunec Jožef 02:02,68 01:16,7 1,60
2 7 ARRIVED STAR KK Ljutomer Seršen Branko Panič Mihael Panič Mihael 02:02,83 01:16,8 1,60
3 4 JORI KK Komenda Jerovšek Roman Jerovšek Roman Sedej Marjan 02:04,23 01:17,6 1,60
4 2 PICKELL KK Ljutomer Novak Franc Novak Franc Novak Franc 02:04,35 01:17,7 1,60
5 8 DIOR MS KK Šentjernej Novak Igor Novak Igor Novak Igor 02:04,46 01:17,8 1,60
6 3 HOME BY TEN KK Stožice Ljubljana Prašnikar Milan Prašnikar Milan Društvo Hlev MP 02:05,74 01:18,6 1,60
G 1 PELL KK Ljutomer Slana Branko Novak Franc Novak Franc 00:00,0 1,60
G 5 ZU OM KK Komenda Rezać Ilija Jerovšek Roman Sedej Marjan 00:00,0 1,60

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: LJUBLJANA 20.7.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 20 Jul So, 2019 16:34

2. DIRKA

1 1 RIGILL KK Stožice Ljubljana Medle Anja Medle Anja Medle Anja 02:00,18 01:15,1 1,60
2 4 MICHELLE KK Stožice Ljubljana Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Trontelj Darja 02:00,55 01:15,3 1,60
3 5 MAUGLI KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Janko Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 02:00,65 01:15,4 1,60
4 11 ELISA GALI (FR) KK Šentjernej Šadl Vito Judež Jože Judež Jože 02:03,01 01:16,9 1,60
5 2 SKY KK Šentjernej Gorenc Marko Gorenc Marko Rumpret Andraž 02:03,08 01:16,9 1,60
6 6 DIMITRIJ VITA KK Posavje Krško Humek Ivan Humek Ivan Humek Lovro 02:04,82 01:18,0 1,60
7 9 ULIANNA (IT) KK Šentjernej Pucelj Damjan Pucelj Damjan Pucelj Damjan 02:05,43 01:18,4 1,60
8 7 LOVING LOLO KK Šentjernej Zrinjanin Lana Zrinjanin Lana Zrinjanin Lana 02:05,58 01:18,5 1,60
G 3 HELLS WOOD KK Komenda Müller Lučka Müller Lučka Fonar d.o.o. 00:00,0 1,60
G 8 ZARJA JAM (IT) KK Stožice Ljubljana Gorenc Ajda Gorenc Ajda Hlev Peški 00:00,0 1,60
G 10 VENERUSO RG (IT) KK Komenda Jan Miha Jan Miha Jan Gašper 00:00,0 1,60

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: LJUBLJANA 20.7.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 20 Jul So, 2019 17:13

3. DIRKA

1 1 JIMPETO JOY KK Ljutomer Zorko Dušan Zorko Dušan Gostilna Zorko, Dušan Zorko s.p. in T-Pirc d.o.o. 02:02,81 01:16,8 1,60
2 2 DEMPER KK Stožice Ljubljana Šadl Vito Šadl Vito Pajk Branko 02:02,92 01:16,8 1,60
3 8 DONINA KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Jože st. Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 02:03,04 01:16,9 1,60
4 7 LOUISE LUNA KK Ljutomer Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene 02:03,26 01:17,0 1,60
5 3 DELLARIS KD Krim Zaletel Borut Zaletel Janez Zaletel Borut in Janez 02:03,52 01:17,2 1,60
6 4 PERLITA KK Ljutomer Antolič Miroslav Antolič Miroslav Antolič Miroslav 02:04,44 01:17,8 1,60
7 6 LUXUS KK Stožice Ljubljana Luzar Alen Luzar Alen Dular Urška 02:05,94 01:18,7 1,60
S 5 FLOTO KK Ljutomer Antolin Andrej Antolin Andrej Kosi Alojz 00:00,0 1,60

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: LJUBLJANA 20.7.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 20 Jul So, 2019 17:35

4. DIRKA

M Št. Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distanca
1 3 DIDIER BLEU KK Stožice Ljubljana Dolinšek T. Darja Dolinšek Viktor Dolinšek Jošt & Viktor 02:00,35 01:15,2 1,60
2 2 PETERKA I KK Stožice Ljubljana Slavič Marko Slavič Marko Forna d.o.o. 02:00,70 01:15,4 1,60
3 1 ARTIS KK Ljutomer Antolin David Antolin Darja Kasaško društvo ANTOLIN - JUREŠ 02:01,36 01:15,9 1,60
4 9 LEWIS OM (SE) KK Posavje Krško Mars Martin Mars Gregor Mars Marjeta 02:01,42 01:15,9 1,60
5 7 SONCKA (IT) KK Stožice Ljubljana Gorenc Ajda Gorenc Ajda Hlev Peški 02:01,78 01:16,1 1,60
6 4 RUFFA LUX (IT) KK Komenda Gregorc Mirko Čebulj Franc Domačija Vodnik d.o.o. 02:01,88 01:16,2 1,60
7 5 RIKELI (IT) KD Krim Zaletel Borut Zaletel Janez Zaletel Janez 02:02,46 01:16,5 1,60
8 6 VILLA JET (IT) KK Komenda Jan Blaž Jan Miha Jan Gašper 02:04,07 01:17,5 1,60
O 8 BEAR GLIDE (SE) KK Posavje Krško Sagaj Jože ml. Mars Martin Mars Marjeta 00:00,0 1,60

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: LJUBLJANA 20.7.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 20 Jul So, 2019 17:59

5. DIRKA

1 12 FRODO S KK Ljutomer Slana Marko Slana Branko Slana Branko 02:01,13 01:15,7 1,60
2 2 EMMA DREAM KK Komenda Žan Milan Žan Milan Žan Milan 02:01,15 01:15,7 1,60
3 13 ANALIN KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Janko Šantl d.o.o. 02:02,33 01:16,5 1,60
4 8 SATCHMO MS KK Ljutomer Šadl Vito Sukič Dejan Sukič Dejan 02:02,67 01:16,7 1,60
5 9 SARAH KK Šentjernej Hočevar Rok Hočevar Rok Hočevar Rok 02:07,11 01:19,4 1,60
6 5 ICANTEX KK Komenda Müller Lučka Bergant Matjaž Rihtarič Jože 02:07,75 01:19,8 1,60
7 14 BRILJANTINA PEŠKA KK Stožice Ljubljana Gorenc Marko Gorenc Marko Hlev Peški 02:08,68 01:20,4 1,60
DIS 1 ZELEN TOMAŽIČ KK Ljubljana Gregorc Mirko Gregorc Mirko Tomažič Branko 02:11,18 01:22,0 1,60
DIS 10 QUANALINA KK Šentjernej Pucelj Damjan Pucelj Damjan Pucelj Damjan 02:11,64 01:22,3 1,60
DIS 11 ALIANCA NJ KD Krim Novak Jože Novak Jože Novak Jože 02:13,68 01:23,6 1,60
DIS 3 CHESY KK Posavje Krško Bernardič Uroš Bernardič Uroš Bernardič Metka 02:20,31 01:27,7 1,60
DIS 4 LADY PRINCESS KK Ljutomer Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene MESO-COOP Hanžekovič d.o.o. 02:20,58 01:27,9 1,60
G 6 JUBILEE STREET KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Osterc Zvonko Jerebic Simon 00:00,0 1,60
G 7 FAUST BB KK Stožice Ljubljana Bevc Brane Bevc Branko Bevc Brane 00:00,0 1,60

Odgovori