KOMENDA, 22.9.2019 - NEURADNI REZULTATI

Napovedi in komentarji posameznih tekmovalnih dni

Moderator: Admin KCS

Odgovori
ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

KOMENDA, 22.9.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 22 Sep Ne, 2019 14:20

1. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distance
1 5 ABA KK Ljutomer Slavič Marko Slavič Marko Plohl Danijel 02:34,55 01:24,9 1,82
2 6 IRSA V KK Ljutomer Vajs Damjan Vajs Damjan Vajs Damjan 02:42,19 01:29,1 1,82
3 4 RENO KK Ljutomer Cimerman Franc Cimerman Franc Cimerman Franc 02:42,48 01:29,3 1,82
4 3 LIMPETO LUNA KK Ljutomer Seršen Branko Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene 02:44,95 01:30,6 1,82
5 1 LENNON KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Lovrenčič Franc Lovrenčič Nina 02:52,83 01:35,0 1,82
I 2 RIO FLORA KK Stožice Ljubljana Zaletel Borut Zaletel Janez Lavrenčič Branka 00:00,0 1,82

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: KOMENDA, 22.9.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 22 Sep Ne, 2019 14:48

2. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distance
1 6 TEQUILLA STARS KK Komenda Jerovšek Roman Žan Milan Pipan Janez ml. 02:37,84 01:26,7 1,82
2 2 ADELE (IT) KK Komenda Frelih Miha Žan Milan Žan Majda 02:40,11 01:28,0 1,82
O 1 UNDER WF (IT) KK Ljutomer Žan Milan Heric Daniel Heric Boštjan 00:00,0 1,82
G 3 BRANDY KK Šentjernej Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna 00:00,0 1,82
G 4 LADY PRINCESS KK Ljutomer Seršen Branko Hanžekovič Rene MESO-COOP Hanžekovič d.o.o. 00:00,0 1,82
G 5 FAUST BB KK Stožice Ljubljana Bevc Brane Bevc Branko Bevc Brane 00:00,0 1,82

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: KOMENDA, 22.9.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 22 Sep Ne, 2019 15:20

3. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distance
1 2 DIMITRIJ VITA KK Posavje Krško Humek Ivan Humek Ivan Humek Lovro 02:25,99 01:20,2 1,82
2 4 ALJA STAR KK Šentjernej Pirc Andrej Antončič Jože Antončič Slavka 02:26,14 01:20,3 1,82
3 8 ZU OM KK Komenda Jerovšek Roman Jerovšek Roman Sedej Marjan 02:26,44 01:20,5 1,82
4 7 GULIANNE KK Šentjernej Novak Tomaž Lah Stanislav Lah Stanislav 02:26,88 01:20,7 1,82
5 3 DIZA DŽ KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko Debelak Žarko 02:27,38 01:21,0 1,82
6 6 HOME BY TEN KK Stožice Ljubljana Prašnikar Milan Prašnikar Milan Društvo Hlev MP 02:27,71 01:21,2 1,82
7 5 LOS ANGELES KK Šentjernej Šadl Vito Judež Jože Judež Darja 02:27,89 01:21,3 1,82
N 1 DELIKATESA KD Krim Babnik Blaž Babnik Blaž Babnik Blaž 00:00,0 1,82

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: KOMENDA, 22.9.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 22 Sep Ne, 2019 15:47

4. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distance
1 1 EMMA DREAM KK Komenda Žan Milan Žan Milan Žan Majda 02:26,77 01:20,6 1,82
2 8 VENERUSO RG (IT) KK Šentjernej Šuštaršič Vesna Jan Miha Dragovan Nejc 02:27,05 01:20,8 1,82
3 3 SKY KK Šentjernej Maletić Vojo Gorenc Marko Rumpret Andraž 02:27,16 01:20,9 1,82
4 2 LAOS KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Lovrenčič Franc Lovrenčič Nina 02:27,45 01:21,0 1,82
5 5 HELLS WOOD KK Komenda Müller Aleš Müller Lučka Fonar d.o.o. 02:27,95 01:21,3 1,82
6 4 ALIANCA NJ KD Krim Novak Jože Novak Jože Novak Jože 02:30,34 01:22,6 1,82
G 6 FRAJLA KK Ljutomer Sodec Darko Sodec Darko Kosi Tatjana 00:00,0 1,82
G 7 RIGILL KK Stožice Ljubljana Medle Anja Medle Anja Medle Anja 00:00,0 1,82

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: KOMENDA, 22.9.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 22 Sep Ne, 2019 16:21

5. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distance
1 7 PAOLENDRY LIKE (IT) KK Stožice Ljubljana Hrovat Janez Slavič Marko Forna d.o.o. 02:20,40 01:17,1 1,82
2 6 SONCKA (IT) KK Stožice Ljubljana Gorenc Ajda Gorenc Ajda Hlev Peški 02:22,69 01:18,4 1,82
3 2 UDAR'S (IT) KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive Dovžan Ive 02:22,90 01:18,5 1,82
4 4 TAMERICE (IT) KK Šentjernej Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna 02:24,55 01:19,4 1,82
5 1 RUCOEA SPRITZ (IT) KK Šentjernej Simončič Andrej Simončič Andrej Simončič Andrej 02:25,14 01:19,7 1,82
6 3 SUN NAGLO OM KK Komenda Jerovšek Roman Orel Jelko Sedej Marjan 02:25,48 01:19,9 1,82
I 5 TAIGA GRIF (IT) KK Komenda Jan Blaž Jan Miha Jan Gašper 00:00,0 1,82

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: KOMENDA, 22.9.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 22 Sep Ne, 2019 16:53

6. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distance
1 5 JONNA GO KK Komenda Jerovšek Roman Jerovšek Roman KD Team Jerovšek 02:26,10 01:20,3 1,82
2 3 FAUNA V KK Ljutomer Antolin Andrej Antolin Andrej Filipič Alojz 02:26,12 01:20,3 1,82
3 2 DANTE MS KK Ljutomer Brunec Rok Brunec Rok Brunec Jožef 02:26,71 01:20,6 1,82
4 8 VILLA JET (IT) KK Komenda Jan Blaž Jan Miha Jan Gašper 02:27,70 01:21,2 1,82
5 1 RUFFA LUX (IT) KK Komenda Čebulj Franc Čebulj Franc Domačija Vodnik d.o.o. 02:27,74 01:21,2 1,82
6 7 RAMANDOLO RL (IT) KK Komenda Krelj Darja Krelj Darja Krelj Julija 02:28,31 01:21,5 1,82
S 4 RIKELI (IT) KD Krim Zaletel Borut Zaletel Janez Zaletel Janez 00:00,0 1,82
D 6 PEPA KK Ljutomer Majcen Sok Špela Slavič Marko Plohl Matej 00:00,0 1,82

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: KOMENDA, 22.9.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 22 Sep Ne, 2019 17:28

7. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distance
1 4 MICHELLE KK Stožice Ljubljana Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Trontelj Darja 02:25,58 01:20,0 1,82
2 6 ULFAST (IT) KK Komenda Žan Milan Bergant Matjaž Bergant Matjaž 02:25,95 01:20,2 1,82
3 3 FOKA KK Ljutomer Seršen Saša Seršen Milan Seršen Saša 02:26,01 01:20,2 1,82
4 5 PLANET KK Šentjernej Franko Alojz Franko Alojz Franko Alojz 02:27,11 01:20,8 1,82
5 8 DELLARIS KD Krim Zaletel Borut Zaletel Janez Zaletel Borut in Janez 02:27,25 01:20,9 1,82
6 7 PICKELL KK Ljutomer Novak Franc Novak Franc Novak Franc 02:29,70 01:22,3 1,82
D 1 PATTY KK Ljutomer Novak Anja Novak Franc Novak Franc 00:00,0 1,82
G 2 PELL KK Ljutomer Novak Igor Novak Franc Novak Franc 00:00,0 1,82
G 9 FLOTO KK Ljutomer Antolin Andrej Antolin Andrej Kosi Alojz 00:00,0 1,82
G 10 JORI KK Komenda Jerovšek Roman Jerovšek Roman Sedej Marjan 00:00,0 1,82

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: KOMENDA, 22.9.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 22 Sep Ne, 2019 18:08

8. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Distance
1 6 DAR LA NOTA (FR) KK Komenda Jan Blaž Jan Miha JAN-M d.o.o. 03:25,27 01:20,8 2,54
2 5 BERRURIA GIN (FR) KK Komenda Jagodic Tine Jagodic Matevž Jagodic Tine 03:25,31 01:20,8 2,54
3 3 ELISA GALI (FR) KK Šentjernej Šadl Vito Judež Jože Judež Jože 03:26,96 01:22,1 2,52
4 1 FARANDOLE DU MENIL (FR) KK Komenda Jan Miha Jan Miha Jan Gašper 03:27,66 01:22,4 2,52
5 8 ESTELLE DE LA DIVE (FR) KD Sl. Gorice Lenart Seršen Branko Osterc Zvonko Kobilarna OZT 03:27,75 01:21,2 2,56
6 2 FARA PRIDE (FR) KK Komenda Müller Lučka Müller Lučka Fonar d.o.o. 03:29,11 01:23,0 2,52
G 4 DAME D'AMOUR (FR) KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko Debelak Žarko 00:00,0 2,52
GC 7 ANEMONE DU BON AIR (FR) KD Krim Pirc Andrej Pirc Andrej Pirc Andrej 00:00,0 2,56

Odgovori