Ljubljana 27.10.2019 - NEURADNI REZULTATI

Napovedi in komentarji posameznih tekmovalnih dni

Moderator: Admin KCS

Odgovori
ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Ljubljana 27.10.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 27 Okt Ne, 2019 13:30

1. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Nagrada Distance
1 7 IRSA V KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Vajs Damjan Vajs Damjan 02:07,50 01:19,7 446 € 1,60
2 2 RIO FLORA KK Stožice Ljubljana Zaletel Borut Zaletel Janez Lavrenčič Branka 02:09,43 01:20,9 228 € 1,60
3 3 RENO KK Ljutomer Cimerman Franc Cimerman Franc Cimerman Franc 02:11,49 01:22,2 148 € 1,60
4 1 LENNON KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Lovrenčič Franc Lovrenčič Nina 02:12,35 01:22,7 99 € 1,60
5 4 CECA I KK Ljutomer Žan Milan Slavič Marko Plohl Matej 02:12,92 01:23,1 69 € 1,60
G 5 ABA KK Ljutomer Slavič Marko Slavič Marko Plohl Danijel 00:00,0 1,60
GC 6 LIMPETO LUNA KK Ljutomer Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene 00:00,0 1,60

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Ljubljana 27.10.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 27 Okt Ne, 2019 13:51

2. DIRKA

1 4 LUXUS KK Stožice Ljubljana Luzar Alen Luzar Alen Dular Urška 02:05,21 01:18,3 446 € 1,60
2 3 IZTOK BE KK Posavje Krško Martin Mars Bernardič Uroš Bernardič Uroš 02:05,74 01:18,6 228 € 1,60
3 1 HOME BY TEN KK Stožice Ljubljana Prašnikar Milan Prašnikar Milan Društvo Hlev MP 02:06,05 01:18,8 148 € 1,60
4 6 PICKELL KK Ljutomer Novak Franc Novak Franc Novak Franc 02:07,25 01:19,5 99 € 1,60
5 5 ZU OM KK Komenda Jerovšek Roman Jerovšek Roman Sedej Marjan 02:07,51 01:19,7 69 € 1,60
G 2 SKY KK Šentjernej Maletić Vojo Gorenc Marko Rumpret Andraž 00:00,0 1,60

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Ljubljana 27.10.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 27 Okt Ne, 2019 14:29

3. DIRKA

1 5 ZELEN TOMAŽIČ KK Stožice Ljubljana Gregorc Mirko Gregorc Mirko Tomažič Branko 02:04,22 01:17,6 446 € 1,60
2 6 EMMA DREAM KK Komenda Žan Milan Žan Milan Žan Majda 02:05,68 01:18,5 228 € 1,60
3 4 NANCY DI GENIO KD Sl. Gorice Lenart Seršen Branko Plečko Boštjan Plečko Metka 02:06,98 01:19,4 148 € 1,60
4 2 BRILJANTINA PEŠKA KK Stožice Ljubljana Gorenc Marko Gorenc Marko Hlev Peški 02:07,18 01:19,5 99 € 1,60
5 8 AVGUSTO KK Šentjernej Slavič Marko Simončič Andrej Somrak Gorazd 02:09,06 01:20,7 69 € 1,60
DIS 10 DOMENIKA DŽ KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko Debelak Žarko 02:16,39 01:25,2 1,60
O 1 FIGI KK Ljutomer Seršen Saša Seršen Milan Seršen Saša 00:00,0 1,60
O 3 LADY PRINCESS KK Ljutomer Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene MESO-COOP Hanžekovič d.o.o. 00:00,0 1,60
GC 7 DELIKATESA KD Krim Babnik Blaž Babnik Blaž Babnik Blaž 00:00,0 1,60
G 9 FAUST BB KK Stožice Ljubljana Bevc Brane Bevc Branko Bevc Brane 00:00,0 1,60

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Ljubljana 27.10.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 27 Okt Ne, 2019 15:05

4. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Nagrada Distance
1 1 ANEMONE DU BON AIR (FR) KD Krim Pirc Andrej Pirc Andrej Pirc Andrej 03:22,85 01:18,0 1.720 € 2,60
2 2 ESTELLE DE LA DIVE (FR) KD Sl. Gorice Lenart Sagaj Jože ml. Osterc Zvonko Kobilarna OZT 03:23,10 01:18,1 920 € 2,60
3 9 FLAMME PRIOR (FR) KK Komenda Müller Lučka Müller Lučka Fonar d.o.o. 03:23,56 01:18,3 560 2,60
4 8 ELISA GALI (FR) KK Šentjernej Šadl Vito Judež Jože Judež Jože 03:24,03 01:18,5 400 2,60
5 3 DAR LA NOTA (FR) KK Komenda Jan Blaž Jan Miha JAN-M d.o.o. 03:24,18 01:18,5 200 € 2,60
6 5 CARLINA BECO (FR) KK Šentjernej Jazbec Tjaša Jazbec Tjaša Judež Jože, Jazbec Tjaša 03:24,89 01:18,8 120 € 2,60
7 7 EVA DE BOUERE (FR) KK Ljutomer Heric Rok Heric Daniel KTD Prelogi 03:24,92 01:18,8 80 € 2,60
8 4 BERRURIA GIN (FR) KK Komenda Jagodic Tine Jagodic Matevž Jagodic Tine 03:25,50 01:19,0 2,60
9 6 DAME D'AMOUR (FR) KD Sl. Gorice Lenart Debelak Žarko Debelak Žarko Debelak Žarko 03:31,09 01:21,2 2,60
10 10 FARANDOLE DU MENIL (FR) KK Komenda Jan Miha Jan Miha Jan Gašper 03:32,36 01:21,7 2,60

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Ljubljana 27.10.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 27 Okt Ne, 2019 15:23

5. DIRKA

1 2 MAUGLI KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Janko Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 02:42,93 01:17,6 1.215 € 2,10
2 1 VARELE HB KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Makovec Slavko Makovec Slavko 02:43,78 01:18,0 621 € 2,10
3 5 LAOS KD Sl. Gorice Lenart Lovrenčič Franc Lovrenčič Franc Lovrenčič Nina 02:49,59 01:20,8 405 € 2,10
DIS 4 ALIANCA NJ KD Krim Novak Jože Novak Jože Novak Jože 02:56,33 01:24,0 2,10
G 3 ANALIN KK Ljutomer Mesarič Marko Sagaj Janko Šantl d.o.o. 00:00,0 2,10

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Ljubljana 27.10.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 27 Okt Ne, 2019 15:49

6. DIRKA

1 2 PETERKA I KK Stožice Ljubljana Slavič Marko Vukosavljevič Boris Forna d.o.o. 03:23,10 01:18,1 1.418 € 2,60
2 8 LOUISE LUNA KK Ljutomer Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene Hanžekovič Rene 03:23,98 01:18,5 724 € 2,60
3 5 JONNA GO KK Komenda Jerovšek Roman Jerovšek Roman KD Team Jerovšek 03:24,10 01:18,5 472 € 2,60
4 1 DIDIER BLEU KK Stožice Ljubljana Dolinšek Viktor Dolinšek Viktor Dolinšek Jošt & Viktor 03:24,22 01:18,5 315 € 2,60
5 7 FAUNA V KK Ljutomer Antolin Andrej Antolin Andrej Filipič Alojz 03:24,92 01:18,8 220 € 2,60
6 4 ARTIS KK Ljutomer Antolin David Antolin Darja Kasaško društvo ANTOLIN - JUREŠ 03:25,45 01:19,0 2,60
7 6 ARRIVED STAR KK Ljutomer Seršen Branko Panič Mihael Panič Mihael 03:26,97 01:19,6 2,60
8 3 AIN'T SHE PERFECT KK Komenda Müller Lučka Müller Lučka Fonar d.o.o. 03:29,88 01:20,7 2,60
N 9 RIGILL KK Stožice Ljubljana Žan Milan Medle Anja Medle Anja 00:00,0 2,60

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Ljubljana 27.10.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 27 Okt Ne, 2019 16:29

7. DIRKA

M Št Konj Klub Voznik Trener Lastnik Sk. Čas Čas/km Nagrada Distance
1 2 SARAH KK Šentjernej Hočevar Rok Hočevar Rok Hočevar Rok 02:03,38 01:17,1 446 € 1,60
2 1 TEQUILLA STARS KK Komenda Jerovšek Roman Žan Milan Pipan Janez ml. 02:04,39 01:17,7 228 € 1,60
3 9 ZARJA JAM (IT) KK Stožice Ljubljana Gorenc Marko Gorenc Ajda Hlev Peški 02:04,55 01:17,8 148 € 1,60
4 10 VENERUSO RG (IT) KK Šentjernej Simončič Andrej Jan Miha Dragovan Nejc 02:04,93 01:18,1 99 € 1,60
5 5 FOKA KK Ljutomer Seršen Saša Seršen Milan Seršen Saša 02:05,74 01:18,6 69 € 1,60
6 6 PATTY KK Ljutomer Novak Franc Novak Franc Novak Franc 02:07,09 01:19,4 1,60
7 4 FRAJLA KK Ljutomer Sodec Darko Sodec Darko Kosi Tatjana 02:07,92 01:19,9 1,60
8 3 HELLS WOOD KK Komenda Müller Aleš Müller Lučka Fonar d.o.o. 02:08,16 01:20,1 1,60
9 7 LE MANS KK Ljutomer Heric Rok Heric Boštjan KTD Prelogi 02:08,18 01:20,1 1,60
10 8 ADELE (IT) KK Komenda Žan Milan Žan Milan Žan Majda 02:08,43 01:20,3 1,60
11 11 SAUL (IT) KK Šentjernej Pirc Andrej Antončič Jože Antončič Slavka 02:10,47 01:21,5 1,60

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Ljubljana 27.10.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 27 Okt Ne, 2019 16:50

8. DIRKA

1 2 MICHELLE KK Stožice Ljubljana Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Trontelj Darja Dolinšek Trontelj Darja 01:59,74 01:14,8 1,60
2 1 PLANET KK Šentjernej Franko Alojz Franko Alojz Franko Alojz 02:00,89 01:15,6 1,60
3 6 JORI KK Komenda Jerovšek Roman Jerovšek Roman Sedej Marjan 02:02,34 01:16,5 1,60
4 9 ULFAST (IT) KK Komenda Žan Milan Bergant Matjaž Bergant Matjaž 02:02,95 01:16,8 1,60
5 7 ALJA STAR KK Šentjernej Pirc Andrej Antončič Jože Antončič Slavka 02:03,44 01:17,2 1,60
GC 3 LOTMERK OZT KK Ljutomer Sagaj Jože ml. Hanžekovič Rene Hossmann Alfred 00:00,0 1,60
G 4 ANINA SAXO KK Ljutomer Sagaj Janko Sagaj Janko Kasaško društvo EKIPA S.K.P. 00:00,0 1,60
O 5 DEMPER KK Stožice Ljubljana Šadl Vito Šadl Vito Pajk Branko 00:00,0 1,60
O 8 ZENITH DU KRAS (IT) KK Komenda Marinšek Andrej Marinšek Andrej Gostišče Pr' Kovač, Andrej Marinšek s.p. 00:00,0 1,60

ZSKS
zaslužni dirkač v pokoju
Prispevkov: 978
Pridružen: 11 Jan Če, 2007 16:13

Re: Ljubljana 27.10.2019 - NEURADNI REZULTATI

Odgovor Napisal/-a ZSKS » 27 Okt Ne, 2019 20:54

9. DIRKA

1 6 TAKE ME HOME (IT) KD Sl. Gorice Lenart Sagaj Jože ml. Osterc Zvonko Kobilarna OZT 02:00,83 01:15,5 446 € 1,60
2 3 ZAGABRIA VANI * (IT) KK Komenda Arnol Andrej Gregorc Mirko Crneković Ivan 02:02,59 01:16,6 228 € 1,60
3 1 DANTE MS KK Ljutomer Brunec Rok Brunec Rok Brunec Jožef 02:03,26 01:17,0 148 € 1,60
4 5 TAMERICE (IT) KK Šentjernej Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna Šuštaršič Vesna 02:04,21 01:17,6 99 € 1,60
5 7 SONCKA (IT) KK Stožice Ljubljana Gorenc Ajda Gorenc Ajda Hlev Peški 02:04,26 01:17,7 69 € 1,60
6 10 RIKELI (IT) KD Krim Zaletel Borut Zaletel Janez Zaletel Janez 02:04,91 01:18,1 1,60
7 2 SUN NAGLO OM KK Komenda Jerovšek Roman Orel Jelko Sedej Marjan 02:05,10 01:18,2 1,60
8 9 RUCOEA SPRITZ (IT) KK Šentjernej Simončič Andrej Simončič Andrej Simončič Andrej 02:07,50 01:19,7 1,60
S 4 UDAR'S (IT) KK Komenda Dovžan Ive Dovžan Ive Dovžan Ive 00:00,0 1,60
O 8 RUFFA LUX (IT) KK Komenda Čebulj Franc Čebulj Franc Domačija Vodnik d.o.o. 00:00,0 1,60
S 11 BEATRICE HORNLINE (SE) KK Stožice Ljubljana Slavič Marko Vukosavljevič Boris Forna d.o.o. 00:00,0 1,60
D 12 PAOLENDRY LIKE (IT) KK Stožice Ljubljana Hrovat Janez Vukosavljevič Boris Forna d.o.o. 00:00,0 1,60

Odgovori