Spremembe lastništva - obvezno javiti na VF

Obveščamo in opozarjamo vse lastnike, da je potrebno vse spremembe lastništva konj v 30 dneh javiti tudi na Veterinarsko fakulteto.

To je možno storiti s posebnim obrazucem, objavljenim na njihovi spletni strani ali pa da vam po prijavi spremembe na Kasaški centrali z naše strani pošljemo potrdilo o lastništvu, ki ga pošljete na Veterinarsko fakulteto in na podlagi katerega vam vpišejo spremembo v identifikacijski dokument konja.

Kasaška centrala ne more spreminjati in vpisovati podatkov v ID, zato morate poskrbeti, da se vsak prepis oz. sprememba vnese v ID na Veterinarski fakulteti v 30 dneh od dneva spremembe.

Na kasaških dirkah v Ljutomeru je bila prisotna inšpektorica, ki je za tovrstne nepravilnosti izdajala opomine, v bodoče pa vas lahko doleti tudi kazen in prepoved nastopa, zato naprošamo vse lastnike, da uredijo dokumente za svoje konje.

OKT
KK Šentjernej
OKT

Stanje po osmih tekih (na dan 1. 9.)

Tour Trotteur Francais Slovenie