OPOZORILO LASTNIKOM

Obveščamo in opozarjamo vse lastnike, da je potrebno vse spremembe lastništva konj v 30 dneh javiti tudi na Veterinarsko fakulteto.

To je možno storiti s posebnim obrazucem, objavljenim na njihovi spletni strani ali pa da vam po prijavi spremembe na Kasaški centrali z naše strani pošljemo potrdilo o lastništvu, ki ga pošljete na Veterinarsko fakulteto in na podlagi katerega vam vpišejo spremembo v identifikacijski dokument konja.

Kasaška centrala ne more spreminjati in vpisovati podatkov v ID, zato morate poskrbeti, da se vsak prepis oz. sprememba vnese v ID na Veterinarski fakulteti v 30 dneh od dneva spremembe.

Na kasaških dirkah v Ljutomeru je bila prisotna inšpektorica, ki je za tovrstne nepravilnosti izdajala opomine, v bodoče pa vas lahko doleti tudi kazen in prepoved nastopa, zato naprošamo vse lastnike, da uredijo dokumente za svoje konje.

OKT
KK Šentjernej
OKT

Jopi postavila nov absolutni rekord 1:11,8!