Fotografiranje konj derbistov in voznikov

Pozdravljeni!

V nedeljo, 2. avgusta, bo tekom tekmovalnega dne na hipodromu Ljutomer potekalo fotografiranje konj derbistov in voznikov. Prosimo, če se v prenosnem studiu, ki bo lociran nekje v bližini hlevov (če bo drugje, bo ustrezno označeno), zvrstijo lastniki (oz. skrbniki, v kolikor je lastnik pravna oseba ali je odsotna) s svojimi konji. Vsi vozniki bodo fotografirani posamezno, torej brez konj. Voznike prosimo, da pridejo v polni opremi.

Nastale fotografije bodo razstavljene v atriju mestne hiše v Ljubljani, v sklopu dogodka Derby 2015. Vsi udeleženci prejmete v zahvalo print fotografije.

Gre za obojestransko sodelovanje s skupnim ciljem širitve ideje kasaštva, zato vljudno prosim, če se fotografiranja udeležite vsi sodelujoči v kvalifikacijah za derby!

Hvala,

Jošt Dolinšek in ekipa KKS

SEP
SEP

Stanje po osmih tekih (na dan 1. 9.)

Tour Trotteur Francais Slovenie