Sporočilo sodniškega zbora

Sodniški zbor s tekmovalnega dne 28.03.2016 v Ljutomeru sporoča, da je prišlo do nekaterih sprememb že objavljenih rezultatov. Do sprememb rezultatov je prišlo zaradi tehničnih težav  in novega načina merjenja časa. Skupaj z ekipo,  ki je snemala dogodek (zahvala za sodelovanje in korekten odnos)  smo še enkrat preverili vse iztečene čase in pravilne rezultate objavili kot uraden zapisnik na spletni strani. Sodniški zbor je mnenja, da je bolje objaviti pravilne in verodostojne rezultate, pa čeprav jih je po ugotovljenih napakah potrebno spreminjati in korigirati.   Vsem prizadetim se opravičujemo in Vas prosimo za razumevanje, še posebej udeležencev prve točke. Prepričan sem, da smo včeraj skupaj z novo snemalno ekipo našli način našega skupnega dela, da to teh težav v bodoče več ne bi prihajalo.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav,

V imenu sodniškega zbora Slavko PETOVAR

DEC