Sestanek

Kar 15 izrečenih denarnih  kazni za »nedržanje biča v smeri vožnje« na tekmovalnem dnevu 6. 7. 2014 v Stožicah, postavlja v ospredje »inkasantstvo«, ne pa skrbi za strokovni razvoj kasaških dirk in kasaštva nasploh, v katerem imajo  sodniki izjemno pomembno vlogo in odgovornost  in ki s svojimi odločitvami usmerjajo kulturo, etiko in obnašanje posameznih voznikov, trenerjev in lastnikov kasačev.

Glede na to, da je na moj naslov prišel nepreklicni odstop predsednika sodniške organizacije, sklicujem sestanek vseh sodnikov za kas v četrtek, dne 17.7.2014 ob 17 uri v prostorih uprave Lekarne Ljubljana, Komenskega ul. 11 v Ljubljani, na katerega vabim še:

-          predsednico SO ZDKCS,

-          predsednika Združenja voznikov,

-          v.d. generalnega sekretarja ZDKCS,

-          g. Slavič Borisa, predstavnika delegatov ZDKCS,

-          namestnika predsednika ZDKCS.

Vse vabljene (sodnike in ostale) vljudno prosim za udeležbo, posebej lepo prosim, da svojo prisotnost predhodno potrdite v pisarno ZDKCS. Zadeva je tako resna, da pričakujem in vas prosim za čim večjo udeležbo.

dr. Marjan Sedej,

predsednik Zveze društev kasaške centrale Slovenije

NOV

Stave na konjske dirke na Športni loteriji