Izlet v Subotico z ogledom kasaških dirk

KONJENIŠKO DRUŠTVO KRIŽEVCI
Križevci 11
9242 Križevci pri Ljutomeru

***še nekaj prostih mest***

Konjeniško društvo Križevci organizira dvo dnevni (29. in 30. julija) izlet na kasaške dirke v Subotico.

PROGRAM:

Odhod v Subotico je v soboto, 29. 7. 2017, ob 5. uri izpred gostilne Zorko v Borecih.

Potovali bomo po Madžarski in spotoma opravili malico.

Po prehodu Madžarsko – Srbske meje se bomo ustavili v ergeli Kelebija (www.lipicaner.com).

Ogledali si bomo ergelo, ki je bila ustanovljena 1993 leta. Po ogledu sledi malica (golaž s pijačo).

Nadaljevali bomo vožnjo do zelo znane vinarije Zvonko Bogdan (www.vinarijazvonkobogdan.com ).

Sledi voden ogled čudovite vinarije z degustacijo njihovih vin.

Odpeljali se bomo v center Subotice in se namestili v hotelu Patria **** (www.hotelpatria.rs ), kjer bomo prenočili. Sledi prosto do večerje, ki bo ob cca 20,00 uri v restavraciji Bon Appetit (www.bon-appetit.rs ), ki je hotela oddaljena cca 5 minut peš hoje. Pri večerji nas bo pozno v noč zabaval eden najbolj priznanih tamburaških ansamblov Ravnica iz Subotica (www.ansamblravnica.com ).

V nedeljo bo po zajtrku v hotelu Patria prosto za invidualni ogled Subotice, njihove znane tržnice, …

Ob 12,00 uri sledi kosilo v restavraciji Bates (www.batessubotica.com ) v neposredni bližni hotela.

Po kosilu pa se bomo odpravili na hipodrom Subotica, kjer si bomo ogledali dirke še posebej njihovo glavno dirko Dužijanco 2017.

Po končanih dirkah sledi povratek domov. V Križevce naj bi prispeli okoli 24 ure.

Cena izleta (dvopostelna soba) po osebi je 100,00 €.  Za člane KD Križevci 90,00 € na osebo.

Doplačilo za eno postelno sobo je 9,00 €.

V ceno izleta je všteto: avtobusni prevoz, malica s pijačo, ogled ergele z malico in pijačo, ogled vinarije z degustacijo, večerja s pijačo in glasbo, nočitev z zajtrkom, turistična taksa, kosilo v nedeljo, vstopnina na dirke;

Prijave do zasedenosti mest oziroma do 15.7.2017 ob plačilu celotne cene izleta se zbirajo v gostilni Zorko v Borecih.

VABLJENI!

UO  KD Križevci