Organiziran nakup TF kasačev

Spoštovani,

na podlagi rejske pogodbe med KZS in LeTROT, francoska kasaška zveza LeTROT organizira nakup francoskih kasaških konj.

V kolikor bo za nakup zainteresiranih vsaj 10 potencialnih kupcev, bo ekspedicija v Francijo potekala med 23. in 25. aprilom 2018, transport konj pa 3. maja 2018 s trening centra Grosbois.

Vse zaintereserane trenerje, lastnike ali rejce, ki bi želeli sodelovati pri nakupu naprošamo, da na telefonsko številko KZS ali e-mail naslov info@zveza-kasaska-centrala.si sporočijo naslednje podatke:

- spol (kastrat ali kobila), starost konja in približni karierni zaslužek konja oziroma sposobnost konja,

- svoj ime, priimek, naslov in kontaktne podatke (telefonska številka in e-mail naslov).

Prijave se zbira do 16. marca 2018.

OKT
KK Šentjernej
OKT

Stanje po osmih tekih (na dan 1. 9.)

Tour Trotteur Francais Slovenie