Plačilo članarine KRZS

Obveščamo rejce, da je do konca leta potrebno poravnati še članarino za leto 2018, kdor še je ni. Plačana članarina je pogoj za članstvo v KRZS, za subvencionirane ID-je, vezana je pa tudi na razpise, s katerimi pridobivamo sofinanciranja za projekte, ki jih KRZS izvaja tekom leta. Članarina znaša 20€, poravnate jo na naš TRR: SI56 1949 1501 2018 231.

Članarine 2018 so letos opravičeni žrebčarji, ki so sponzorsko podarili skočnine za Razstavo enoletnikov 2018.

V kolikor bi kdo na novo želel pristopiti v rejsko organizacijo, nam to telefonsko ali pa pisno sporoči na naš naslov ali mail, in poslana mu bo dokumentacija za vpis (pristopna izjava in obrazec za vključitev plemenskih živali v rejski program).

Vodstvo KRZS

DEC