Sprememba dirk Maribor, 21. 9. 2014

Na tekmovalnem dnevu v Mariboru se razpisane dirke spremenijo v korist vseh nastopajočih konj in sicer:

- zaradi premajhnega števila konj v 2. dirki (5) in prevelikega številka konj v 3. dirki (19), se prvih sedem slovenskih konj premakne v drugo dirko. 2. dirka je tako po novem za slovenske kasače z zaslužkom do 360 EUR

- zaradi prevelikega števila konj (20) se 4. dirka razdeli na dve skupini in sicer na skupino za EU kasače z zaslužkom do 1920 EUR in na skupino za EU kasače z zaslužkom do 3000 EUR.

- zaradi premajhnega števila prijav (5) odpade odprta dirka

- zaradi premajhnega števila prijav (4) odpade dirka za francoske kobile in se prestavi na 5. oktober v Šentjernej

- kvalifikacije za DP2 kljub samo petim prijavam ostanejo (zaradi majhnega števila izvedenih dirk za dveletnike v letošnji sezoni)

Rok za odjave iz vseh štirih dirk, ki se spreminjajo (2., 3. in obe novi skupini 4. dirke) je do jutri, torka, 16. 9. 2014, do 9. ure.

JUN
KD Sl. Gorice Lenart