Obvestilo rejcem enoletnikov, prijavljenih na razstavo

Vse rejce, ki so do sedaj prijavili enoletnike na razstavo, ponovno obveščamo, da morajo poskrbeti za odvzem krvi za IAK. Za rejce iz Prlekije bo v naslednjih dveh dneh kri odvzel Ljubo Fekonja, vsi ostali za to poskrbijo sami, račun za odvzem pa naj njihov veterinar naslovi na naše združenje, in sicer na naslov:

KASAŠKO REJSKO ZDRUŽENJE SLOVENIJE

CESTA I. SLOVENSKEGA TABORA 16

9240 LJUTOMER

Ponovno opozarjamo, da mora preiskava IAK  biti obvezno VPISANA V KONJEV ID! Kot vsako leto do zdaj bo tudi tokrat na prizorišču veterinarska inšpekcija, ki bo vpise tudi preverjala. Zato vas še enkrat naprošamo, da odvzem opravite pravočasno!

Do sedaj je prijavljenih 21 letnikov. Če še kdo želi svojega konja prijaviti na razstavo, to lahko stori do 19.9.2019 najkasneje do 15.00 ure s prijavo na mail (zdruzenje.krzs@gmail.com) ali pa pokliče na telefonsko številko 031 326 926. Prijave, prispele po tem datumu in uri ne bodo več upoštevane.

Prosimo, da se napisanega držite.

Lep pozdrav,

Vodstvo KRZS

NOV

Stave na konjske dirke na Športni loteriji