Obvestilo rejcem prijavljenih enoletnikov za razstavo

Dragi rejci, naša peta razstava je pred vrati. Potekala bo po že ustaljenem urniku, in sicer:

- med 9.30 in 10. uro zbiranje konj

- od 10. do 12. ure ocenjevanje in fotografiranje konj

- od 12. do predvidoma 13.30 ure predstavitev konj pred publiko, razglasitev šampiona, podelitev nagrad

- od 13.30 ure naprej druženje

Še enkrat vas lepo naprošamo, da imate obvezno zraven konjev ID, v katerem je vpisana preiskava IAK. Prosimo, da se držite ure, da ne bo zamujanja. Po končanem ocenjevanju pred komisijo bo obenem potekalo tudi fotografiranje. Konji se bodo predstavili publiki po v naprej določenem vrstnem redu, in sicer, kot je zapisano v biltenu. Zadnji gredo na prizorišče konji, ki so namenjeni za prodajo. Po razglasitvi najbolje ocenjenih in podelitvi nagrad sledi druženje.

V kolikor so še kakršna koli vprašanja, me kar pokličite (031 326 926). Naročili smo lepo vreme, za jedačo in pijačo bo poskrbljeno, zato z veseljem pričakujemo nedeljo, katero bomo skupaj z vami in vašimi naraščajniki preživeli pod stoletnimi hrasti na hipodromu v Ljutomeru.

Vodstvo KRZS

OKT
KK Stožice Ljubljana
NOV