POMEMBNO OBVESTILO - odprte obveznosti do KZS

Na 19. seji upravnega odbora Kasaške zveze Slovenije je bil sprejet sklep, da se voznikom, trenerjem in lastnikom, ki imajo zapadle finančne obveznosti do Kasaške zveze Slovenije ob prijavi konja v dirko le-ta smatra kot nepopolna. Konj ne bo uvrščen v prijave oziroma bo brisan iz prijav vse do poplačila dolga.

Sprejet je bil tudi sklep, da je izvozni certifikat potrebno naročiti vsaj tri dni pred potrebno izdajo. Za izvozne certifikate, ki ne bodo naročeni pravočasno in bodo kljub temu izdani se plača trikratna cena, ki je 75 eurov.

Prav tako je bil na 17. seji upravnega odbora KZS sprejet sklep, da se prijave in odjave konj sprejema samo pisno, in sicer na elektronsko pošto KZS in SMS sporočilo na telefonsko številko 040 413 899.

OKT
OKT
KK Stožice Ljubljana

Jopi postavila nov absolutni rekord 1:11,8!